Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
meloşşşşşşşşşşşş cerennnnnnnnnnnnnnnn napıosunuzzzzzzzzzzzzzzzz

iyi olmaya çalışıyorum tatlım ama baya hastayım.doğum iznine çıktım ama hastalıktan kurtulamıyorum.sen nasılsın tatlım maşallah ya hayat dolu bir kadınsın.ojelerin gibi çok renkli bir kişiliksin :))

canım yaaaaaaaa maşallahhhh 37. haftaya gelmişsin çok az kalmışşşşşşşşşş hayırlı dogumlar canım şimdidenn aa ne hastası yaa grippmi oldunnn

saol bi tanemmm evet şükür işallahhh yaşlanınca bile böyle olurum yaaaaa seviorum cıvıl cıvıl olmayıııııııııı

canım ya çok üzüldüm
hep dua edicem sana inşallahh ennn kısa zamanda
tekrar bır arada olursunuz ınsallaahhhh Allah ım amiinnn

ohhh en iyisini yapmışsın kız valla :) afferım sana

iyi bi gün görüşürüz ısırırsınnn :)

bız cuma aksamı buluscaz yelsıle ıs cıkısı sende gel ıstersen ama gec dagılırıs evlere yaa

nihayet topiği açmak bana da kısmet oldu

ben dün akşam test yaptım kızlar tek çizgi çıktı malesef.

benim geçen sene de yine aynı böyle haziran ayında tam 20 gün geçmişti farlutal ile getirtmişti doktor adetimi.:89:

sanırım mevsimlerden bu düzensizliğim yaa bende anlamadım.:26:

neyse bakalım ekleyelim biraz daha bari

günaydın tatlım
bende tam soracaktım test yaptın mı diye
hayırlısı ya düşünüyormusun artık ikinciyi

günaydınnnnn kıslarrrr

lara canm test negatif çıkmış bi kaç gün sonra kan ver bence yada dr a git böyle gelmemesi gebelik değilse iyi birşey değil yani dr görünmeni tavsiye ediyorum...hayırlısı ne ise o olsunn herkes içinn...

günaydın tatlım
bende tam soracaktım test yaptın mı diye
hayırlısı ya düşünüyormusun artık ikinciyi

evet hayatım Rabbim nasip ederse bi kaç aya kadar başlarız çalışmalara diyoduk koçişle

bu olsaydı sürpriz olacaktı ama hayırlısı ne zaman ise Rabbim o zaman göndersin ikinci bebemi inşallah..

sen napıyosujn kızçen nasıl

günaydın kızlar.... herkese merhabalar
midem çok yanıyo cayır cayır şurup içtim şimdi umarım düzelir bir an evvel sabah biraz eşimle gerildik her sabah aynı şeyi yapıyo 5 dk uyumayı kar sayıyor benimde sabahları rapor hazırlamam lazım ama bunu eşime anlatamıyorum bugn gene bayağı bi gerildik bu yüzden bi de makinayı çalışıtrmadım bu akşam çalıştırcam bi başladıki konuşmaya hiç bişey yapmıyormuşum sadece yatıryormuşumda çok sinirim bozuldu yaa o da bir anlık sinirle konuşuyor ama kırıcı oluyor yaaa of offff....
kızımda bugün beni zorluyor biraz hem çok haraketli hemde kasıklarım ağrıyor
birde bişey sorucam 2-3 gündür çevremdeki kişiler karnımın aşağı indiğini ve daha erken olduğunu söylüyorlar kafam karıştı gene yaaa

hafta sonu testi tekrarlarım bi daha bakalım.
olmazsada giderim bi doktora benim adetlerim çok düzenlidir ama illa sene de bir iki ay böyle düzensizlik yapar.
amin canım cümlemize hayırlısını nasip etsin Rabbim

günaydın canımmm.

yaa çook pardon ama s.ktir et be güzelimmm.
hiç bişey takma kafana he he de geç
ona bişey olmaz böyle sen kendin sinir oldugunla kalırsın.
maşallah demek kuzucuk çok hareketli bugün maşallah maşallah

sen bakma etraftaki insanlar her hamile söyler o lafı "aaa karnın ne kadar aşağı inmiş"
yani mutlaka her hamile bu cümleyi duymuştur canım

efet şekerim yaaa ne güsel ferah ferah hem oturuyos hem yatıyoss süper olduuuuuuuu

ehu ehuuuuuu ben uyanır uyanmaz bu habere açtım gözümüüüüüüüüüü

ayyyyyyyyyy kocan oglak burcumu şekerimmmmmmmmm ben lanett ettim şu kelimeleri duymaktann

bu arada çevrende seni yıldırmaya çalışan insanlar olacaktırrrrr sakın onları dinlemeeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…