Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
kızlarrr benim üçlü test sonucum cıktı...
yaptıranlara soruyorumm kac cıkması gerekiyor değerin..
yarın dr. göstericem ama işte pimpirikli olunca insann herşeye telaş yapıyo..

kızlar selam........nasılsınız?
benim adetim de 3 gün gecikmiş durumda bugün test aldım negatif sabah idrarıyla yapmadım acaba yanlış çıkma ihtimalı var mı?? offf kafam karıştı yaaa adetim gelecekmiş gibiii ama bi türlü gelmiyooo anlamadım kiiii :KK76:

benim adetim de 3 gün gecikmiş durumda bugün test aldım negatif sabah idrarıyla yapmadım acaba yanlış çıkma ihtimalı var mı?? offf kafam karıştı yaaa adetim gelecekmiş gibiii ama bi türlü gelmiyooo anlamadım kiiii :KK76:

selam canımmm hoşgeldinn..
canım 3 gün gecmiş var olsaydı cıkardı diye düşünüyorum ama birkac gün daha gelmesse tekrarlarsın testii..
bu arada korunmuyomusunuz hayatımm telaş yapıyon böyle..

selam canımmm hoşgeldinn..
canım 3 gün gecmiş var olsaydı cıkardı diye düşünüyorum ama birkac gün daha gelmesse tekrarlarsın testii..
bu arada korunmuyomusunuz hayatımm telaş yapıyon böyle..

hoşbulduk tatlımmm.......
güyaa korunuyoruzzzz eşim boşalacağı zaman takıyo prezervatifi...bilemiyorum yaniiii offff ilk defa bu kadar gecikiyo ya

güyaa korunuyoruzzzz eşim boşalacağı zaman takıyo prezervatifi...bilemiyorum yaniiii offff ilk defa bu kadar gecikiyo ya

korkma dicem ama benim bir arkadaşım aynen böyle hamile kaldı..
sonra dr. sorduki meğersem erkeğin zevk suyunda azda olsa sperm bulunduğu için o spermle hamile kalmış..

Slm kızlar, benim de bata 5 gün var bu gün idrar testi yaptım, 1 saat sonra ikinci çizgi çıktı, umut var mı sizce,

sağol canımm üzüntümü benimle paylaştınız allah razı olsun hepinizden..
inşallah 1 yıl sonra cekirdek ailemiz toparlanırda bir araya geliriz..
artık sabredip dayanıcaz..
beni en cok mahvedicek olan eşimden ayrılmak vede memlekette sorunlarla uğraşmak..

kot jileye bende ne zamandır bayılyordum ama göbüş cıkmadan almak istemedim..
zaten ürünün yanında beden acıklaması var ben normal bedenim 40 braz genişlediğim için 42 olduğumu düşünerekten 3 numarsını aldım eğer geniş falan gelirse değişim imkanı olduğu için aldım7 gün için değiştiriyolarmış..

canımm park yatağınızı almışsınız ve en güzelinide yapmışsın en rahat ve pratik o yataklar var gerceketn bir arkadaş aldı ve kızı 4 yaşına kadar yattı sonrada tek kişilik baza ve dolabını aldı yaptı genc odası..
aileler arasında kalacağın için endişe duyuyorsun çokta haklısın canım ben eşim bikaç günlüğüne il dışına çıksa sorun oluyor orda kalsam bitürlü öbür tarafta kalsam birtürlü..
eniyisi sen kimseyi takma nerde huzurluysan orda kal..eşinde sana bu konuda destek çıkacaktır eminim..

şimdi ben normalde 38 bedendim.aldığım hamile kotlarım 36 u yazıyor..hamile tişörtlerim de S bu kot jileyide son 3 ay kala giymek istiyorum ne alıcam peki...???şuan 6 aylık hamileyim 7,8,9da giymek istiyorum...
kızlarrr benim üçlü test sonucum cıktı...
yaptıranlara soruyorumm kac cıkması gerekiyor değerin..
yarın dr. göstericem ama işte pimpirikli olunca insann herşeye telaş yapıyo..
canım zaten o test sonuçlarından belli oluyor...koyu rengin altındaysa sorun yok..yaş aralığına bak o koyu kutucuk risk altındamı gösteriyor üstündemi ona bak.ben doktora göstermeden anlaıştım sorun olmadığını..

idilcimm bizde bu şekilde korunuyordukk hiçte hamile kalmadım..ama tabi kişiden kişiye değişebilir..ben adet günüme 2 gün kala akşam idrarıyla yaptığım halde çıkmıştı..sen sabah idrarına aldanma olsa emin ol 5.idrardada çıkardı.için rahat olsun tatlım yaa bebişler doğduktan sonra bide her ayy hamilemiyim derdinemi düşücez..

valla birkac yerdede okudum kalan varmış bu şekilde 1000,de 1,de olsa tutuyomuş seni idillll anammm bahara kardeş geliyomuşş..:KK36::KK36:
ama sanmıyorum canımm bence olsaydı testte cıkardı:KK34:

aileler arasında kalacağın için endişe duyuyorsun çokta haklısın canım ben eşim bikaç günlüğüne il dışına çıksa sorun oluyor orda kalsam bitürlü öbür tarafta kalsam birtürlü..
eniyisi sen kimseyi takma nerde huzurluysan orda kal..eşinde sana bu konuda destek çıkacaktır eminim..

şimdi ben normalde 38 bedendim.aldığım hamile kotlarım 36 u yazıyor..hamile tişörtlerim de S bu kot jileyide son 3 ay kala giymek istiyorum ne alıcam peki...???şuan 6 aylık hamileyim 7,8,9da giymek istiyorum...

canım zaten o test sonuçlarından belli oluyor...koyu rengin altındaysa sorun yok..yaş aralığına bak o koyu kutucuk risk altındamı gösteriyor üstündemi ona bak.ben doktora göstermeden anlaıştım sorun olmadığını..

idilcimm bizde bu şekilde korunuyordukk hiçte hamile kalmadım..ama tabi kişiden kişiye değişebilir..ben adet günüme 2 gün kala akşam idrarıyla yaptığım halde çıkmıştı..sen sabah idrarına aldanma olsa emin ol 5.idrardada çıkardı.için rahat olsun tatlım yaa bebişler doğduktan sonra bide her ayy hamilemiyim derdinemi düşücez..

canim valla ben de bahara hamileyken ogle yapmistim testi ve hemen cikmisti 1 gun gecikmesine ragmen normalde hiç gecikmez, 3 gun gecikti esim korktu test yap ha test yap ben de aldim yaptim keske yarin sabahi bekleseydim yaaa eczaci da soyledi sabah idrariyla yap diye ama dinlemedim ........ neyse yaaa yoktur biseyyyy :)

eşim her konuda destek umarım her sorunun üstesinden gelicez canım..

valla canım jileyi hangi beden alıcan hiç bilemiyorum ama jilenin yanları her ay göbeğin büyüdükce acılıyor yani hamilelğin il dönemlerinden son dönemine kadar giyilebilir diye biliyorum..
benimkisi yarına gelir büyük ihtimalle ben giyer denerim sende ona göre alırsın...

üçlü teste gelincede öyle renkli bişeyler yok normal yazı şeklinde yazılmışş bende renkli diye bekliyordum demekki her merkezin cıktısı farklı..neyse yarın sabah göstericem dr. umarım bir sorun yoktur..

benimde adetime 8 gün var dün kan tahlili yaptım değer 32,93 nasıl sizce gebelik varmıdır.çok heyecanlıyım

Son düzenleme:
eşim her konuda destek umarım her sorunun üstesinden gelicez canım..

valla canım jileyi hangi beden alıcan hiç bilemiyorum ama jilenin yanları her ay göbeğin büyüdükce acılıyor yani hamilelğin il dönemlerinden son dönemine kadar giyilebilir diye biliyorum..
benimkisi yarına gelir büyük ihtimalle ben giyer denerim sende ona göre alırsın...

üçlü teste gelincede öyle renkli bişeyler yok normal yazı şeklinde yazılmışş bende renkli diye bekliyordum demekki her merkezin cıktısı farklı..neyse yarın sabah göstericem dr. umarım bir sorun yoktur..
bir sorun yoktur canım merak etme sen bende şeker testi yaptırdım daha sonucu almaya gidemedim..
kot jile yanlardan açılıyorsa çok iyi ozaman korkmdan alabilirim...sen bi dene bana ona göre yazarsın canım...
canim valla ben de bahara hamileyken ogle yapmistim testi ve hemen cikmisti 1 gun gecikmesine ragmen normalde hiç gecikmez, 3 gun gecikti esim korktu test yap ha test yap ben de aldim yaptim keske yarin sabahi bekleseydim yaaa eczaci da soyledi sabah idrariyla yap diye ama dinlemedim ........ neyse yaaa yoktur biseyyyy :)

yoktur bişeyy kuzucum sen gönlünü ferah tut emin ol bişey olsaydı çıkardııı.ben akşam idrarıyla yaptım çift çizgiyi gördüm diyorum..üstelik adetime 2-3 gün varken..

GÜNAYDIN KIZLARRRR...
hayırlı günler hepinize..benim için gün hiç güzel başlmadı sabahtan beri ağlıyorum:KK5::KK5:tayin yerleri acıklandı bu sabahh ve eşim elazığ kovancılar ilçesi kavalcık karakoluna tayini cıktı ve ev götürelemiyor bunca zamandan sonra 3 yıl ayrı kalıcaz tabi izinlerde gelicek ama bir yerde yaşamadıktan sonra ne önemi varki..:KK14::KK14:cok üzgünümm böyle işin ben taaaaa bilmemnee:KK57:bunca zaman bir bebek için mücadele ettik nerdeyse evliliğimizin 6 yılı bebek peşinde koşmakla gecti ve tam oldu bu defa derken şimdede ayrı kalmak cok acı:KK14:allahım daha beter acı vermesin bu sene mecbur idare edicez seneye dilekce yazıcak merkeze gelmek için umarım o zaman acılarda verirler merkeze vermezlersede mahşer yerinde kim bu işi böyle yapıyosa iki elim yakalarında olsun.
işte böyel kızlarr bana memleket yolundu göründü şimdide kaynana ve anne arasında sorun yaşıcam annem ayrı ev actırmam diyor ama ev acmassam kaynanam benle kalsın der üfffff sorunlar hiç bitmicek galiba kızlarrr..:97.

canım benim inan çok üzüldüm :KK43: inşallah seneye dilekçe kabul olur da
birarada olursunuz yavrunuzla beraber :emir_bebek:
Allah yardımcınız olsun canım dualarım seninle :KK70:

:KK16:HERŞEYİN HAYIRLISI OLSUN:KK16:

:KK66:Günü Geçen Arkadaşlarımız:KK66:

................

:KK6:Beklenen Regl Tarihleri:KK6:

------------

:KK49::KK49:HAMİŞLERİMİZ:KK49::KK49:

EYLÜL-EKİM-KASIM:nazar:
mercan.a-yaren0144-yavyum

ARALIK-OCAK-ŞUBAT-MART:nazar:
Yildiz10--minikaren-seastar-seliz-gamzelikız-Mguner

NİSAN-MAYIS-HAZİRAN:nazar:
Kötükedisero

:emir_bebek:TOPİĞİMİZİN KIYMETLİ BEBEKLERİ:emir_bebek:
:nazar::nazar::nazar::nazar:Yaşama sırası sizde:nazar::nazar::nazar::nazar:

BenIpek ve yavrusu :emir_bebek: Başak 10.05.2010
Kontes26 ve yavruları :emir_bebek: Ecmel ve Elvin 12.08.2010
Tinkerbell09 ve yavrusu :emir_bebek: Ege 07.09.2010
e-pack ve yavrusu :emir_bebek: Nilsu 27.09.2010
aydemet ve yavrusu :emir_bebek: Mert 18.10.2010
Zehsel ve yavrusu :emir_bebek: Rüzgar 24.10.2010
dilemma ve yavruları :emir_bebek: Arda ve Duru 26.10.2010
Sedef35 ve yavrusu :emir_bebek: Beril 17.11.2010
idilcan ve yavrusu :emir_bebek: Bahar 22.12.2010
melojj ve yavrusu :emir_bebek: Elif 28.12.2010
elmi ve yavrusu :emir_bebek: Betül Zümra 01.01.2011
prensesss016 ve yavrusu :emir_bebek: Enes 04.01.2011
superisiyim ve yavrusu :emir_bebek: Deniz 11.01.2011
gökcegökce ve yavrusu :emir_bebek: Mert Kağan 19.01.2011
karagul ve yavrusu :emir_bebek: Miray 31.01.2011
clemantine ve yavrusu :emir_bebek: Mert 01.02.2011
TopukluAyakkabi ve yavruları :emir_bebek: Tuna,Öykü ve Naz 22.02.2011
su06 ve yavrusu :emir_bebek: Ceren 14.04.2011
Sarilale ve yavrusu :emir_bebek: Asya 21.04.2011
zonox ve yavrusu :emir_bebek: Arda 10.05.2011
Ademerve ve yavrusu :emir_bebek: Bilge 17.05.2011
belle ve yavrusu :emir_bebek: Berranur 24.05.2011

kızlar günaydınlar hayırlı sabahlar hayırlı cumalar

ben hala adet olmadım 10. günü testi bi daha tekrarlıcam bakalım.

adete iki gün kala idrar testinde nasıl gördünüz kız.

ben ecridede adetim 7 gün geçmişti tek çizgiydi anca 10. günde görmüştüm ikinci çizgiyi.

birde benim geçen sene de haziran ayındada tam 20 gün geçmişti adetim ilaç kullanarak gelmişti.

acaba diyorum havalardanmı yaaa. birde bu ay halı falan yıkadım temizlik yaptım üşütmüşte olabilirim.. olabilir miyim kızlar yaaa :KK25::KK25:

X