Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

biz iyiyiz kızımla çok şükür bol bol tekmeler sallayıp yuvarlanıp gidiyoruz

biz iyiyiz kızımla çok şükür bol bol tekmeler sallayıp yuvarlanıp gidiyoruz

oh ne güzel maşallah...tadını çıkar o tekmelerin..ben bazen özlüyorum valla çok alışmıştım çünkü :) hele ki son günlerde son se3viyete yükselmişti tekmeler :)))

dogumda yaklasıyor yavas yavas ne mutlu...

teşekkür ederim canımmmm........vaaaayy benim kızım bayağı bi kiloluymuş yaaa 33 haftalıkken 2,700 gramdı yanlış hatırlamıyorsam:44: :44:
tanemi ben beğenmedim ne yalan söylim

?
oy yerim ben o baharı sen ne yaptın da maşallah hamilelikte bahar kiloluydu hemşom, benim bu ara iştahımda kesildi
tanem ismi bencede hoş değil canım ya yerleşmişin hatırlısı olur inşallah hakkında bebişlerimiz bana biras zayıf gibi geldi

oo maşallah canım senin kızcende iyi gidiyor isim konusunda iyice kararsızlaştık galiba kura çekecez
.

seastar seliz yıldız kızçeleriniz nasıl bakalım sizede bol tepikli bir gün diliyorum
saol canım benim kız farklı farklı hareketler yapmaya başladı

Yıldız canım nasılsın bebişin nasıl?
Maşallah 32.haftanıza gelmişsiniz..Doguma az kalmıs..Hayırlısıyla gelsın kuzun ınsallah canım

gerçekten mükemmel bir duyguymuş ama bzaen öyle bir haraketleniyor ki pazartesi günü doktora sorduk normal mi diye bayağı bi merak ettik bi de ilk hamilelik tecrübe de az ya o yüzden merak ediyo insan
evet 8-9 eylül gibi dedi doktorumuz ama öncede olabilir çünkü sat göre 2 eylül bakalım hayırlısı

herhalde bizim de kura olucak böyle hahh şu olsun dediğim bi isim olmadı bi türlü yaaaa

CANIMMMMMMMMM BEN İYİYİM ŞÜKÜR SEN NASILSINNN SİZDE ARTIK EVİNİZE DÖNÜYOMUŞSUNUZ HADİ HAYIRLSII MAŞALLAH KUZUNADAAAAAA

CANIMMMMMMMMM BEN İYİYİM ŞÜKÜR SEN NASILSINNN SİZDE ARTIK EVİNİZE DÖNÜYOMUŞSUNUZ HADİ HAYIRLSII MAŞALLAH KUZUNADAAAAAA

ohh ohh ne güzel canım hep iyi ol ınsallah!
ayy evet en sonunda evımıze gidebilicez sanırım :)))

bu arada süreklı takibimdesin...yazılarınla ve de ojelerınle kuzucum:))) bayılıyorum sendeki enerjiye kız tü tü tü masallah!

SAOLL CANIM BENİMMMMM BLOGUMA BAYADAN BERİ BAKAMIYORUM AMA BİGÜN OTURUCAM PC N,N BAŞINA HEPSİNİN NUMARALARINI TEK TEK YAZIP EKLİYCEM İNŞALLAHHHH
GEÇİN TABİ KUZUMMMM YA ARTIK EVİNİZE BİLGE HANIM KENDİ EVİYLEDE TANIŞSIN ARTIKINNNNNNNNNNNNN

sorma canım çok gezenti çıktık biz ya :)) tamam ben zaten öyleydım ama Bilge yi de daha dogmadan kendıme benzettim baksana :)))
eve girincede çok sıkılıcaz buralarda kimsemiz yok eşimin iznide yok evde tıkılıp kalıcaz sanırım ki (

bu arada sen yıne evını mı dizayn edion bakıyım zilli :)

Mervecim sağol hayatım bizde herşey yolunda çok şükür.

Maşallah benim adaşım bir ay beş günlük olmuş bile.

Benimde sanırım (inşallah) ikinci yolda

öpüyorum canım seni ve adaşım bilgeyi

valla canım sorma yine girdim bi badana boya işineeee bakalım bitmek üzere bugünde yatagımı taşıycam odaya çekyatlarda öbür odaya falan filan iş çokkkkkkkkkkkkkkkkkk :))))))))) ojelerim bile öyle özensizki karman çorman oldu düşün ilgilenemiomki iştennnnnn

sen hiç pas verme banaaaa
test yappppppppppppp testttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

Yıldız canım nasılsın bebişin nasıl?
Maşallah 32.haftanıza gelmişsiniz..Doguma az kalmıs..Hayırlısıyla gelsın kuzun ınsallah canım
iyiyiz canım çok şükür sen nasılsın bilge nasıl
çok merak etmeye başladım kuzumu bian önce şu günler geçsede sağ salim doğursam
herhalde bizim de kura olucak böyle hahh şu olsun dediğim bi isim olmadı bi türlü yaaaa

aynen canım her isme bi kulp buluyoz

canım gerçekten mi bebiş mi geliyor inanmıyorummm çok sevındımm hayırlı ugurlu olsun ınsallah canım!

Sen hiç pas verme banaaaa
Test yappppppppppppp testttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

canııııııııııııııııııııııımmm
Neden pas vermeyeyim ben sana ojelerini beğenmediğmi söyledim yaaa Aşk olsun.

Evet hayatım sanırım bu akşam yapıcam testi.
Canım su an deli gibi kestane istiyoo :26:

hayy masallah kuzum ya..sen de cidden enerji bol :)) bir ara ne olur gel bana da Bilge ye baksan yeter teyzesi :))) insallah güzel olur canım ıstediğin gibi olur güya ondan şüphem yok da:)

iyiyiz canım çok şükür sen nasılsın bilge nasıl
çok merak etmeye başladım kuzumu bian önce şu günler geçsede sağ salim doğursam

aynen canım her isme bi kulp buluyoz

ben de iyiyim canım çok şükür...kayınvaldemdeyim,mevlüt okuttuk pazarda evimize dönüoruz nasipse.
Bilge de iyi ana kucagında yanımda guya uyuyor :)) her an uyanabilir:)
az kaldı canım sağlıkla gelsın kuzucugun ınsallah...

kısımmmmmmmmmmm ona begenmedim denmezzz begendim ama artıkın açık renk sür denirrrrrrrrr
kestane heeeeeeeeeeee bende bebek istiyom yaaaaaaaaaaaaaaaaa bugün giderken bakkaldan aliyimde yumurta bide sperm döliiyim barim evdeeeeeee

aaaaaaaaaaaa bakarım kız nolcekkkkkkkkkkkkkkk hemide seve seve bakarımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…