Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
yelizz yaaaaaaaaaaa keşke bu frechi açık renklerle yapsaydın
Naçizane fikrim
kısımmmmm bikerem ben french sevmem hiççç Ne sert çıktım ammaaaa çok haşinim çokkkkkkkkkkk Tatlım bu u 33 e aşıgım bu sıralarda o yüzden hep onu kullanıyorum Siyahıda bayadan beri sürmüyodumm sürüyüm dedim.
Evde badana işine giriştim yine bennn dün bitirdim bugünde yatak odasıyla oturma odası yer degiştircek tvmizde salona geçti artık salonda oturuyozz ne rahatmış yaaa şimdiye kadar aklım nerdeydiyseee
ben burda sıkılıorum yaaa
oyy canım kıyamam yaaaa sizin istanbul işi noldu vazmı geçtiniz siz olmazsa eşinle konuş geçin butaraflara bi yere canım yaaaa yıpratma kendini
sabah cok kötüydüm ama şimdi daha iyiyim..iyi yerinden bakmaya çalışıyorum..
Ilçeye taşınma 1 yıl sonra belki inş. Dilekceyi dikkate alırlar..

canım benim bak elifi düşün bi tanemmm bütün hamileligini yanllız başına geçirdi tamam hafta sonları gitti ama işte
anlıyorum benseni şimdi eşinin gitmesinden çok dogabilecek sorunlara kafanı takıyosun ama bak eşin nederse o olur annenlere ve kaynananlara söyle bu şekilde oturup eşinle karar verin.ama bana sorarsan annenlere yakın bi yerde ev tutun hem bi derdin oldygynda hemencik kapılarını çalabilirsin hemde kaynanana arada bi gidersin gündüz yatmayada evine gelirsin kafan rahat olur hiç degilseee

evet yeliz yaaa ojeler çok güzel ama açık renk takılsana biraz hep koyu renk kullanıyorsunn ben açık renkler görmek istiyorummm

sürmicem sürmicem işteeeeeeee

şekerim boya badanadan zahmetli ojeleri süremiyorumki açık renkleri sürmek özen istiyo koyu renk kapatıyo hataları kusrları falan o yüzden bugünlerde içinizi karartıcemmmmmmmm

Kısss yelis sen gene mi inşaata giriştin
Ya bacım sen yatak odasını daha yeni yapmamışmıydın bir sürü duvarlara süslemeler falan.
şimdide yatak odasını oturma odası yapcas diyon...

seni gidi seniiiiii evelsem var hep koyu renk sürüyon tamam mademse sürmeee ama bu renklerde güzel kötü demiyorum bakkk çok güzel hemde ama hep koyu koyu biraz böyle cıvıl cıvıl olsa nebilim gözel olurdu diye düşündüm

kıs boya banada işimi yapıyon gene walla evin boyanmadık yerini bırakmadın kendini bitirdin sıra evemi geçti

kısss yelis sen gene mi inşaata giriştin
Ya bacım sen yatak odasını daha yeni yapmamışmıydın bir sürü duvarlara süslemeler falan.
şimdide yatak odasını oturma odası yapcas diyon...

efet efet Inşaatçıyım ya nasıl belli oluyo demiii

şekerim şimdi biim yatakodası ufak çok yatagım falan duvara dayalı duruyoo malesefff bende şimdi tv yi salona geçirdimmm artık orda oturuyoz yatagımızı oturma odasına geçiricem çekyatları yatak odasına koyucam gardolabımda orda kalcak yatılı misafirim gelince çektayya yatar hemde giyinme odası olucak orasıııı yani çekyatlarla birlikte ıvırım zıvırım ne varsa koyucam o odaya yatak odamdada sadece yatagım ve komidinler olucak ferah ferahh

Canım ben genelde cıvıl cıvıl sürüyorum yauuuuuuuuuuu koyu nadir sürüyom ama dedigim gibi bugğnde koyu sğrcem sanırsammm anacımm bi yıgın oje karar veremioki insan ne sürcegineeeeeee

Kızz gökçeee katılsana muhabbeteee gel ben alırım senin sinirini stresini yumuşacık olunnn

ohhh ne güzel mis gibi ferah ferah şaparsınız orda artık şeyyyy uyursurnuz .60:

canım yaa kıyamam konuşsa anlarsın derdini ona göre çare üretmeye çalışırsın ama böyle minicik anlamıyosunda kıyamam yaaa geçmiş olsun

bol bol tepikliyoz zati kızım hiç iş güç anlamıyor müşteri var önümde tepkide veremiyor aaa bak onadan bahsettiğimi anladı nasıl vuruyo şimdi

ayyy çok sıkıcııı bi gün yaaa

var mı çamaşırlarımı asıp ütülerimi yapıcak olannn

iyiyim canm nolsunnn aynı çalışıyoz işte kız doğum günü süprizinde güzelmiş hanii ahhh nerde benim kocamda böylee inceliklerrr hiç sevmiyorr

yaaa o da bilmez boyle seyleri benden kopya cektii :)))

sagol canimmmm gokceeee mertin disi cikiyo belki haaa bi beyazlik var mi bak bakalim , neden yemiyo içmiyo??

ayyy çok sıkıcııı bi gün yaaa

var mı çamaşırlarımı asıp ütülerimi yapıcak olannn

ayy iyi hatirlattin haaa camasirlarim varr makinaya atilacak :89::89:

idilcim alttakı ıkı dış beyazlamışş babası ınceledı baya ama daha 1aya anca dıorrrr bakalımmmm çok ıştahı yok ben zorla ydırıorumm
bu arada mert ın kntrolu vardı pzts gayet ıyıydı maşallah 70cm olmuş oğlum 7cm uzamış bırdenn artı kılosu da 7800 olmuş geçen ay az almıştı bu ay ıyı hadı 200gr kıyafet desen 7600eder o da ıyı yanı 7kıloydu çnkuu ama ben yemıorum ona yedırıorum yaa onun yeme içme uyku saatlerı çok onemlı benm içinnn

Canlarım merhabalar!
Biz hala Giresun'da kayınvaldemlerdeyiz.Mevlüdümüz okundu pazar günü.Annemlerde burda pazar gunu evimize Samsun'a geçicez nasipse.Burdaki yogunluktan ve de Bilge kızımdan fırsat bulup gelemıorum ya eskıden böyle mıydım ben çok üzülüorum valla bu duruma

Geçmişi de fazla okuyamıyorum... Ama bişiler gördüm aralarda..
Haticem canım tayininiz köye mi çıktı tam bilmiyorum ama sanırım canın oldukça bu duruma sıkılmış...Kıyamam;dilekçe de vermişsiniz.Bebek olduğu için mutlaka dikkate alacaklardır canım.Sakın olumsuz düşünme emi.Kendini de bebişini de üzme.Bu arada oğlun oluyormuş kuzum çook sevındım sen de şehzade annesi oluyorsun desene;sağlıkla gelsın oglusumuz ınsallah canım...

Elifim canım sen de sonunda eşine kavuştun...Evinizi de tutmussunuz sanırım vee de kayınvaldenle de durumlar iyiymiş maşallah canım çok sevindim..Bu arada dogumda yaklasıyor çok heyecanlıyım senın adına!

Nanem kuzum operasyonu basarıyla atlatmıssın çok şükür.Ne de güzel söylemıssın sen zaten her serde de bir hayır vardır canım ve sen ben yürekten ınanıyorum ki iyileşecek ve 3 ay sonra yepyeni umutlarla başlıcaksın...seni seviyorum kendıne iyi bak hayatım...

Tinkerım canım sen de tatildesin tadını çıkar canım.bizim yerımıze de eglen hem de Ege nin slipli resmini de beklıoruz :)))

Gökçe,Yeliz,Seliz,Merve,Pembe,Çiçeklara,Seastar,Yaren,Mercan ve diğer canlarım sizlerde iyisiniz inşallah...Çok özledim sizleri!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…