Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
selam kızlarrr...
ben geldimmm....
kayınvalidemlerdeyizz...taşındığımız evin elektriğinde sorun varmışş..makineleri çalıştırmayınn hepsini bozar dedilerr...bizde yine kaynanamda kalıyozz...yeme içme konusu yüzündenn...malum yaz günü herşey çabuk kokar diyee..bugün bakılacak işte elektriklere...
ev 1+1 ama.şirin bi evmişş.kanım kaynadı yanii...
yalnız ilk gün yerleşme telaşından bişey anlamadım ama sonraki gün annemler falan gidincee....eşimle uzanıyoduk salondaa.beni birden bi gülme krizi..ve birdenn hüngür hüngür ağlamaa tuttu... :26:
ben hayatımda böyle bişey yaşamadımm...ağlarken yine gülüyorumm...sonra yinee ağlaa... :26:
ayy eşim neye uğradığını şaşırdı..korktu..biri bişeymi dedi noluyo diyee..sinir boşalması tam olarak bu demekti sanırımm...
kontrolede gittikk...bi değerim düşük çıktı..dr.verdiğim listeye uymuyomusun bu aylar çok önemli dedi.iştahım yokkiii... bol bol süt yoğurt tüket değer düzelir dedi..ama tabi ben kahrldumm...yavruma iyi bakamıyorum diyee...
şimdi nekadar içimden gelmesede ağzımı boş bırakmamaya çalışıyorumm...
yalnız bana nst için bişey demedii..neiş anlamadımm..kötü bi dr değil bidee...özeline gidiyorumm..umursamamak gb bişeyde yapmazz....
böyle işte kızlarrr...
bian önce zaman geçsede yavrumu kucaklasamm..bi sorun çıkacak diye ödüm kopuyorr... :18: aman Rabbim göstermesinn....Rabbim kimseyi evladıyla sınamasınn...zayıf doğsada önemli değil diyorumm..yeterki sağlıklı olsunn... :97:

Eliiiiiifff hoşgeldin

Nasılın canım

canımm..iyiyim çok şükürr.sen nasılsın???

ay selizzz ben böle beni ağlattığında acayip numra yapardım o geldi şimdi aklımabeni takmıyormu hemen karnıma ağrı girmiş numarası yapardım ve yerdi..tavsiye ederimmmm
çok fenasın kız sennn....

anam benim kankamııı üzmüşmü enişte beyyy....
parçalaruz onu bakk..ayağını denk alsınnn....
naber kanka???

hoşgeldin cnm .

işallah tek tek herşey hallalur biranönceee.
kendinide üzmeee bebegine hangi anne bakamamazlık edebilirki olurmu öyle şeyyy iştehin olmasada ufak ufak ye bişiler ceviz falan ne bilimm

çok geçmiş olsun canımmmmm
ooo maşallah bayağı bi kilo vermişin

tşk ederimmm :)

geçmiş olsun canımmm.
Rabbim şifa versin bi an önce inşallah

saol canım inş..

evet avcılar devlet hastanesine gidicem yarın 8:30 da randevum var
ilaç meselesine gelince ben doğumdan beri kullanmıyorum ilacımı martta gitiiğimde ilaca gerek olmadığını söledi dr. lar kes dediler hiç devam etmedimm bu seferki dr. gidince bana ilaç kullanıomusun dedi hayır ilacı kestik dedim hızlanmış die dedimm dr. da dediki ilacı kullanmadığın halde zehirli olmuş bide kullansan ne olur dedii yanii onlar kullanma dediler. yaaa tiroid dengesi çok zorr tiroidin yavaşş oluyo ilaç kullanıosun tmm dengeliosn kullanmaya dvm ediosun sonraa oo ilaç fazla gelmiş hızlanmışş azalt yavaşlamış artırrr yanii belli olmuo ömür boyu tedavii ameliyatı fln yok şimdi bende garip olan hipotiroidiyken hipertiroide dönüşmesi nasıl olduu anlayamadı dr. bakalım yarın gidicez nolcakk

hoşgeldin cnm .

işallah tek tek herşey hallalur biranönceee.
kendinide üzmeee bebegine hangi anne bakamamazlık edebilirki olurmu öyle şeyyy iştehin olmasada ufak ufak ye bişiler ceviz falan ne bilimm

inşallah canımmm...yiyoom tamammm..elime ne geçerse yiyommm.... :26:
Parçala kız kanka eti benim kemiği sizin olsun, kırın kırabildiğiniz kadar
ayağını denk alsınn..okadarr...

meloş çok geçmiş olsun canım sende ayşede gelmiyorrsunuz diye merak ediyordum bende...kendine dikkat et..elif bebiş napıo????
bence erkeklerin topu aynı..ama benimkii ne birden noldu anlayamadım.bu sıralar benden stresli sanki o hamileama ben ona göstericem bu seferrr
valla canım bende yapıyorum ama yemiyor malesef...ya bide numaramı yapmamız lazım bunlar adamlıktan anlamıyorlarmı???
valla biz o devreleri geçtik şeroo başlarda öyleydi ama şimdi beni üzdükçe kızımıda üzüyor diye hiç affedemiyorum...okadar ters bir kocam varkii kavga ettiğimizde akşama kdr aramaz..bende onu aramıcam...haftasonu annesigil gidince sırnaşarak gelir kardeşlerimi çağıralım diye bok çağırırım...öyle işine gelince değil,adam olsunlar yaa..insan hamişe karısnıda üzmez ki...aslında bunlara öyle bir oyun oynamalıkiii bidaha yiyosa üzsünler...

hoşgeldinnn.....ohh evinede taşındın güle güle oturun inşallah...valla bende sen gbiiyim elif bi gülüyorum bi ağlıyorum noluyo böyle anlayamadım....sinirlerim harab oldu..sende şimdi başka bi ortama geçtin kolaymı??inş çabucacık alışırsın...enazından sevmesekte kocişler yanımızdayani kendi adıma konuşayım bu sıralar hiç sevmiyorum kendisini
hatta nefret ediyorumbuarada sana çok kzıdım bak okdr sinirli olmama rağmen yememden içmemden hiçbiiey eksiltmiyorumhabrie yiyorum.lütfen peynirini sütünü ihmal etme...bak değerinde düşük çıkmış..sonra çok pişman olursun bakk

:113: :113:hepsi aynı bacım ya sıkmayın canınızı

hamılesın hayatım stres sende bırıktı demekkı sınırlerın boşaldı nst ıcın erken olabılır drdan dr a degısıyor genelde sen bı daha gıttıgınde de bakalım ne dıcek

benimkinide isteyen parçalayabilirr

benimkini de vereyim accuk dövün...ben dün küstüm ya ..naptım size anlatayım...bu adam egeyle oynuyordu bende yanına gıttı yerdede ayakları uzatmıs duruyo aklım sıra ıntıkam alcam ya ayagına bılerek basayım accık dedım ..o da anıden cektı dengem sarsıldı adamın kaval kemıgını resmen katur kutur ezdımnasıl bağırdı bana am..beni bi gülme aldı ben güldükçe daha da kızdı....haklı tabi nasıl ezdim görseniz ayuuuuu kadınnnama intikamımı aldım..tabi bu sefer o kustu bana dengesız dedihaksız da degıl çok dengelı degılımdır ilişkim:82::82::82::82::82:annlayamıyorum seni ne istiyorsun dedi...sonra tabi hakzı duruma dustugum ıcın ozur dıledım krem falan surdum ayagına geçti dedi artık barıştık

bunlar tatlı kavgalar canım ya ben artık bu gibi kavgaları hiç önemsemiyorum bile...bizim bazen daha ciddi boyutta oluyor..bak bende anlatayımda sen bide bunu dinle..
pazar günü sabah kayınvaldem kahvaltıya çağırdı..saat 10da gelinde dedi ablası taşınck ben 12de oraya gidicem.nesli bi gittikki kahvaltı sofrası daha ahzır değil artık herşeyi ben kurdum...oda kızartma falan yapmış...saat 10da gittik 11de oturduk düşün..artık açlıktan bayılacaktım..kahvaltıyı yaptık sonra kayınpederimle kayınvaldem çıktılar ablasına gitti sofra bana kaldı...bahçeden mutfağa taşıcam düşün..neyse eşime dedimki sende bana yardım et kardeşiyle ikisi taşımama yardım ettiler.mutfak zaten kasırga olmuş gibiydi 1 saat oraları temizledim.ben bukdr herşeyi yaptıktan sonra bana gelsinler kahvaltıya ozaman..neyse aşapıda bi mutfağı daha var kayınvaldemin bide gitmiş orda hazırlamış bide orayı temzildim..ortalığı b.. götürüyo bide ortalığı topladım.sanki hamile hamile banane yok oturamamkineyse bizde gittik ablasına bi baktık baya bi oyalandık..sonra kayınvaldem demezmii artık akşam yemeğini halledin benden umudu kesin....eşim akşam yemeğini aldı bende yaptım...babasıyla kardeşlerini doyuracakmışım kayınvaldemde güya yemeğe gelmeyecekti hazır sofraya geldi oturdu ama yemin ediyorum okdr yoruldumkiii ogün...gece 12de geldik eve.hadi kalkalım diyorum benimkne hala oturuyor.hayır yani ben her pazar sabahtan akşama kdr orda durmak zorundamıyım...neyse ogün zaten bol bol kavga ettik.. neyse barışmıştık dünde annesinin dediği bi lafı söledim ta kaç zaman önce sölemişti böyle böyleymiş demi diye amannn bi sinirlendi bi kükredi bana annemin laflarını getirmek diye..tamda afedersinizz ekşın yapmaya hazırlanıyorduk ben hazırlandım giyindim kuşandım..beyefendinin problem ettiği şeye bak...bende çektim indim...bidaha b... ister benden...ben okdr ailesinin g....gezeyim yinede yaranamayım yok böyle bi dünyaha bide pazarteside benim annemgildeydik bi surat bi suratt yok kapıda onu kimse karşılamamış salak sizin evde beni kim karşılıo bide sen yeyip içip oturuyosun ben orda bide hizmetçiliklerini yapıyorum hemde saatlerce ama yinede yaranamıyorum...yok yaa bukdr haksızlık yapmasına tahammülüm yok....intikamım çok acı olacak...

ya eşimde yapıyor bana bunu bazen onlar anlayamıyorlar gerçi sonra pişman oluyor ama o anda üzmüş oluyor bizi bizde süt konusunda biraz tartışıyoruz pek içmiyorum sevmiyorum diye ama dün dokruma da dedim sevmiyorum 2 günde bir içiyorum ama peynir çok tüketiyorum onu dengeler dedi eşimde bunu duyduktan sonra biraz daha rahatladı gibi

canım üzme kendi yaa bak benim doktırum sütü sevmediğim için yoğurt ve ayranlar bunu dengeleyebilirsin dedi . ben den önümüzdeki kontolde tahlil istiycek şuan gerek yok dedi işte 1198 gr 39 cm miş benim kızım gayet iyi dedi sen üzme kendini yaa içini ferah tut sağsalim alıcaz bebişlerimizi

süt konusundamı tartışıyorunuz?..benim eşim acaba ne yiyorum ne içiyorum nasıl besleniyorum haberi varmı acaba?????????????

kızlar ben çok bunaldım..biraz dışarı çıkıyorum hava alıcam...kendime gelmem lazım....gerçekten çekip gidesim var...çok sinirliyim...ağlamamak için heran kendimi zor tutuyorum...görüşürüz....

sen ben yparsanız bu iş uzar ailleri kıyasladın mı başlıyorlar senın aılene de laf solemeye ...erkek de mi hepsı aynı

süt konusundamı tartışıyorunuz?..benim eşim acaba ne yiyorum ne içiyorum nasıl besleniyorum haberi varmı acaba?????????????

canım böyle deme yani evet süt konusunda tartışıyoruz ama biraz kişinin yapısı ile alakalı benim eşim her konuda çok detaycıdır doktora bile benden çok soru sorara yada bir elbise kıyafet alınır bendem çok inceler eve bişey alınırı aynı şekilde dediğim gibi birazda yapı meselesi ...
ben eminim eşimde seni ve kızınızı düşünyor ama kendini ifade etmekte yanlış yöntemler kullanıp seni kızdııryordur. hadi sen çık biraz yürü güneş varsa kızın ve kendin için D vitamini al içinden ağlamak geliyorsa ağla diycem ama ağlamakta ii değil bebeğin bunu hisseder olumlu şeyler düşün kızına bişeyler al mesala yada almasan bile bebek mağazalarında gez bak incele inan içini ferahlatır

selam kızlarrrrr biz geldikkk...

ayy anamm herkeşte koçişinden dertli

biz bugün yine dr. gittik üçlü test için ama hastane yapmıyomuş hatta arkadaş söylemişti gecen sene ben orda yaptırdım diye ama artık yapmıyolarmışş..
neyse dr. gelmişken bakalım dedi tabi ben hiç caktırmıyom daha salı günü girdik ultrasona diyebakalım diyo dr. cinsiyetini görcekmiyiz görsekte söylesekmiama demiyozki biz biliyozz sonra eşime ve bana sordu ne istiyonuz diye ben dedim sağlıklı olsun kız erkek fark etmez eşimde diyoki tabi kız olsa giydirmek daha güzel olur sonr bizim sıpa acmış yine yayılıyo dr. amca dediki eşime bu ney eşim bilmem dedi (biliyoda işte) pipisini gösterdi ikinci kez tescillenmiş olduk...
ama bir sorun var bebeişim cok aşağıdaymış gerci allaha şükür cok büyük bir sorun değil senin rahminin yapısı bu dedi rahimde herhangi bir acıklık veya sorun yok bunu söyledim diyede korkma dedi öyle işte teyzoşlarrr...
yarın başka hastaneye gidicez üçlü içinn..

hoşgeld,nn cnmmm anammm bununda pipisini yesinlerrr
bu senede erkek senesi olduu geçen sene kızdı bu sene erkek

amannn kuzumaaa ..erkeki me benim kızege mi koycan adını ..malum sitede okudum da..adaş olcaklar oğluşlarımız ee fethiyeli hetunun oğlu ege olur de miii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…