Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
günaydın canımmmm

maşallahhh kızınaaaaaaaaa

sağol canım

canım ya kızın maşallah benimkine yakın kilosu benimkide 1600 gr teyzesi cd olayı çok iyi fikir bide ne raporu ben haftaya 32 haftamı bitirecem rapor almassam olmasmı

canım 24. haftadan sonra alınan rapor mesai ve ağır işte çalışamaz nöbet tutamaz diye bi rağor
32. haftadan sonrada 37. haftaya kadar çalışabilir raporu alıcam.

evet cd olayı bizimde çok hoşumuza gitti doktorumuz dedi getirinde çekelim diye
kendimede pek kilom yok kızıma alıyorum hep aman o sağlıklı olsunda

bua rada yeni gelen arkadaşlara kocaman öpücükler sevgiler

s.ktr et bunların hepsi aynı b.k takmıyosa sen hiç takma bak keyfine.
Zaman zaman aynı sorunları hepimiz yaşıyoruz canım.
Sen üzülme bebişinde üzülmesin annesi.

yavrum çekıyorlarda bıraz fazla yapınca tak dıyo erkeklere benımkıde karnım burnumda aglatmıstı beni nasıl ...

sürekli ağlama modundayım ben böyle bir hamilelik geçrimek istemiyorummm:84::84::84::84::84::84:sanki etrafımdaki kimse beni anlamıyormuş gibi geliyor...kocamda dahil kimse nazlamıyor.herkes kendi derdinde...benağlarken beni tınlamadı beni...ama ben ona göstericemmmm..

cnm dün gerçekten beni çok kırdın aşırı üzüldüm çünkü böyle bi tepkiyi en son bekleyecegim insanlardan birisiydin.
küs degilim sadece kırgınım dedigim gibi ama bu yazınla onuda telafi ettin.gel hadi buraya

canım ya sen hiç eşim beni nazlıyor her değimi yapıyor diyenlere kanma erkeklerin çoğunda var bu sanat ne sanatı dersen üste çıkma sanatı bence fazla kendi kendini bitap etme ve büyütme güzel dille anlat eşine bak arkandan da gelmiş

canım bi dönem oluyor bende bende 4-5 hafta önce öyledim ama şimdi iyiyim sanıım hormanlar fln herşey batıyo bizlere ve karşımızdan anlayış bekliyoruz göremeyince sinirleniyoruz.
sakin ol bebeğini düşün canım o zaman huzurlu oluyorsun

s.ktr et bunların hepsi aynı b.k takmıyosa sen hiç takma bak keyfine.
Zaman zaman aynı sorunları hepimiz yaşıyoruz canım.
Sen üzülme bebişinde üzülmesin annesi.
bencede hepsi aynı bok...ama benimki hamileliğimden önce beni çok nazlardı yaa hamile kaldıktan sonra sanki değişti adam asıl şimdi elsütü tutması gerekirken.evet bebişimide üzüyorum babasının umrunda olmasada annesinin umrunda
yavrum çekıyorlarda bıraz fazla yapınca tak dıyo erkeklere benımkıde karnım burnumda aglatmıstı beni nasıl ...
valla fazla bişey yaptığım yok sadece ilgi ve şefkat bekliyorum.zaten gelio eve 20.30 bari birkaç satte benle uğraş..başlayacam işine gücüne...anasına babasına kardeşlerine....kayınvaldemgill haftasonu düğüne ist.gidiyolar ben biliyorum hepsi başıma kalacak..oyüzden hiç barışmayım nasılsa yine küsücez....

benimde inan böyle tepki vereceğim en son insan sendin..ne yalan söyleyim tam telefonda eşimle kavga ettikten sonra senle yazıştık...diyorum ya gece aklıma geldikçe sinir oldum kendime...bana burda her seferinde cvp yazmaya çalışan insanlardan birisin...en son kırmak isteyeceğim insanlar rasındasın...kuşum menimmmmm

mrb kızlarrr bayadır gelemiyorum hastanelerde uyğraşıyorum tirod tedavisi görüyorum 2 yıldır hipotiroidi vardı bende yani yavaş çalışandann nasıl olduysaa hipertirodiye dönüşmüş zehirli guatr ilaç fazlalığındandır deiler ama ben doğumdan beri ilaç kullanmıyorum kendiliğinden dönmüş vücudum neden olduunu anlamak için sintigrafi çekicekler yarın sonrada endekronolojiye gitmem gerekiomuşşş ölee işteee

sizlerden nbr geçmişi okuyamadım çokk uzunn :)

bu arada geçtiğimz perşembe diyete başladım bugün 1 hafta oldu 3 kilo 200 gr vermişim çok mutluyummm :)))

beni öyle ağlattıktan sonra gelmesin yıldız yaa benimde bi huyum var öyle yaptıktan sonra hemen soğuyorum birdaha yaklaşmak istemiyorum....uzun süre oda uyuyamadı bende.ayak seslerini duydum..ama bidaha ne o geldi ne ben..aslında ben hiç kinci değilimdir barışırım hemen.ama bu sıralar bu kaçıncı ağlatışı bide benmi ağlattım sen kendi kendine ağlıyosun diooo salakkk yaaaaaaaaaa

canım düşünmeye çalışıyorum ama eşim beni sinirlendikçe sanki bebeğini hiç düşünüyormuş gibi geliyor sonuçta benden önce bebeğini düşünmesi gerek benim ağladığımda bebeğinindeüzüldüğünü bilmesi gerek...ben öyle deyincede ağlama ozaman sende dioooo nefret ediyorum bu sıralar ayyyyyyyyyyyyyy uyuz oluyorum anlatamamm

çok geçmiş olsun canımmmmm
ooo maşallah bayağı bi kilo vermişin

geçmiş olsun canımmm.
Rabbim şifa versin bi an önce inşallah

canım ben ayşeden alıyorum haberlerini ama bi arayamadım seni avcılara gelicekmişsin sanırım bizim evin yan tarafı o hastane hemen.
işallahhh çok çok kötü bi sonuç çıkmaz ama haplarını sürekli kullanman gerek ihmal etmeee

canım bu söylediklerin inan bana yabancı gelmiyor hepimizde aynı şeyleri istiyoruz ilgi ve sevgi ama ben geçenlerde korkuttum gözünü rahatsızlanmış numarası yaptım basbas bağırdım ıslaklık hissediyorum diye baktım anlamsız bi konuyu uzatıyo ve beni üzüyo nasıl telaşlandı koşuşturdu ondan sora hiç tartışmıyo bile ben ne dersem timam
oh olsun

canımmm benim hiç ama hiç aklıma glmedi allah biliyo ya bide regl geciktirici almıştım o ay ondan sandımmm.

ayy gökçeii bende merak ediorum yauuuu nerdekii acabaaaa geziodur kesinnn

gecmıs olsun canım ben de hıpotıroıdılıydım hamıleyken ama sonra gectı tahlıller normaldı..hıpotıroıdımı zehırlı guatr olmuşşş anlamadım kii

ay selizzz ben böle beni ağlattığında acayip numra yapardım o geldi şimdi aklımabeni takmıyormu hemen karnıma ağrı girmiş numarası yapardım ve yerdi..tavsiye ederimmmm

Anaaaaaaaaaaaaaaaaaa aynı benim kocaaaaaaaaaaaaaaaaammmmm ayılık var anam bunların hamurunda biz de geçen gün çok fena kavga ettik, daha doğrusu ben ona bi düşüncesizlik ettiği için küstüm, o da hiç umursamıyomuş gibi konuşmadı benimle, ağladım ağladım hiç gelip bakmadı bile sabah kalktım kahvaltı hazırladım oturup yaptıklarımı bile yemedi, ben de gidip yine ağladım, başta yine umursamadı, sonra dayanamadı tabi ama gelince pişman ettim onu, senin yüzünden bebeğim depresyona girdi, mutsuz bi bebek olacak, hep ağlicak, mız mız olacak, o benim psikolojimi alıyo biliyo musun sen dedim ay bi morali bozuldu bunun, yattı göbüşüme bebişten özürler diliyo, öpüyo konuşuyo onunla oooohhh canıma değsin, bundan sonra öküzlük ederken beni düşünmüyosa bile bebeğini düşünür belki

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…