Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

Çok teşekkürler cevabın için birden o kadar moralim bozuku ki hem ilk kez reglim gecikip hem de tek çizgiyi görüce( inş bikaç gün sonra güzel haberler verebilirim inş isteyen herkes bir an önce kavuşur bebeğine

aslında bu haftada yapılıyo şeker yüklemesi.
Bildiğim kadsrıyla sağlık ocakalrıda yapıyo.
Bi görüş istersen canım

canım ben adetim 7 gün geçmişti idrar testi yaptım evde belirgin tek çizgiydi.
10. Günü tekrar yaptım ve çift çizgiyi öyle görmüştüm.
Bilgin olsun.
Umarım hamilesindir.

rica ederim cnm işallah biranönce kavuşursun yavruna

Bilgin olsun.
Umarım hamilesindir.

İçime su serptin bi an çok teşekkürler umarım senin gibi benim de bi sonraki test pozitif çıkar ve güzel haberi burdan veririm inş isteyen herkes bi an önce kavuşsun bebeğine

yeliz artık bana yazmıyooorrr

yeliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz dün çok sinirliydim sanırım sana patladım özürdilerim kuşummmm yaaa dün gece uyandıkça aklıma sen geldinnn hamilelik stresi yaşıyorum..bak kocişede çok sinirliydim gerçi hala sinirliyimde.....özrümü kabul et noluuuyyyyyyy:84:

Bilgin olsun.
Umarım hamilesindir.

vuuuuuuuuuuuuuuuu gökçede öyle olmuşşşşş 10. günmü ne ögrenmiş

bende reglim gelmeyince 12. gün ısrarlara dayanamayarak yapmıştımmm.da ööle anlaşılmıştı hamile oldugum doktor acuk daha gelmeseydin ya demiştii

kız bide ben varyaaa hamile kaldıgım ay ne haltlar yedim hiç aklıma bilem gelmedi hamile olabilecegimmm balerin varya lunaparklarda ona bindim korkudan kalp krizi geçircektim nerdeyse içtim sarhoş oldumm hiç göbek atmayan ben tepine tepine halay bilem çektimmm sonracıma denizde cemin omuzuna çıkıp çıkıp şap şap atladımmm.allahtan o zamanlar düşük felan yapmadım yoksa hiç affetmezdim heralde kendimii

çok zibidi bişi olmuş yaaaaaaaaa hele o totosuna bittimmmmmmmmmmm ne güzel ısırılır oooooooooo
evet ben ısırıyorum ...arada ağlıyo ama
bu ne güzellliiikktir yaaa ben onun o benekli pijamalarını yerim yaa....düşüyo kalıyo en tatlı zamanı yaa tam ısırmalıkkk
kaç aylık olduuuu nesli??

pijamaları çok kro yav...ay ek gıda zamanı hep dokuyorlar 4-5 kere kıyafet degısıyor..ben de evde bunlarla gecıstırıyom eve gelen hedıyelerden bu pıjama ama cok komık yakısıyo...

oy canım benim bende aynıyım takma kafiş yelizde böle şeyleri takmaz hiç

Hadi bee.
Ama bn bi yerde okumuştum doğa seni uyarıncaya kadar yani adet günün geçene kadar yaptıgın hiç birseyden sorumlu değilmişsin.

Kızlar bu arada gökçe nerde bi kaç gündür göremiorum onu.
Gökçeeeeeeeeeeee nirdesin bacım :26::26:

aaaaaaaaaaaaaa seliz neden ağlıyosun yaaaaa benide ağlatacan

ya buaralar çok sinirliyim çok stresliyim sadece yelize değil herkese çatıyorum...ablama anneme bile çattım yani...eşimle ayrıı yatıyoruz 2 gündüradam benim hamile olduğumu hiç takmıyor heralde yaa sinirliyim stresliyim diyorum tııınnn....bende küstüm daha doğrusu o bana küstüü bende indim aşağıda yattım....aşağı geldi kapım kilitli hadi yukarı gel dedi birkaç kere tekrarladı benden ses çıkmayınca gelmezsen gelme dedi gitti...nefret ediyorum ondan yaaaaaaaaainsan hamile diye biraz karısını nazlar bu salaktaa küsüo bide....yaa valla çok sinirliyim ben oooooooooooooooooooffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…