Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
günaydın hemşom öyle düşünüyorsa bi hadisi şerif var kul kınadığını yaşamadan ölmez diye

cnm günaydın...
gerçekten sinir bidurum ama eden bulurrr.... işallahhh babalarının yaptıgı bu vicdansızlık çocuklarından çıkmazzz allah korusun ilahi adalet varr bu adam hiçmi düşünmüyo bunu böyle konuşurkenn

canım benim sıkma canını ...duyarsızlıgın da bu kadarı olmaz ama ınsanlar başlarına gelmedıkce anlayamıyorlar ne yazıkki..gercı ınsanlar demeyelım ınsanlıktan nasıbını alamayanlar...allah ablana ve sıze sabır versın..çok zor gözleri onunde erıyıp bıtmesı sızı çok ıyı anlıyorum..benım de enıstem als hastası ..makınalara baglı yasıyor ve sonu bogularak ölüm...sımdı cok zor durumdalara..aılecek mahvoldular ama enıstem yıne 50 yasında ..o tazecık bır can ve bu zıhnıyet tuylerımı urpertti..allah bildiği gibi yapsın...madem vermedın baskasına ne dıye karısıyon terbıyesız...çok kızdım çok...allah bıldıgı gıbı yapsın

günaydın kurabiyelerrrrrrr
günaydın elmalı şekerim
amin tatlım

sakin olmak istiyorum ama henüz kızıma isim de kararsızız ayyyyyyyyyy beşikte karar veremedik hangisi kullanışlıdır

bu arada ttlım ocelerin nerde

ayyyy şu isim mevzusu fana zor bişi yaaaaaaa beşik neysedeeee.ojelerde birazdan şekerimmm

günaydın kıslar şero yaaa koca göbük nereye kaçırıyon tinkeri

Hemencecik bişey diyip gönderdim geri

kıslar kutuma bakın kutuma ayyyyyyyyyy heycan yaptım çok az kaldıı:26::26::26::26:

Ay ben de kutum falan deyince Allah Allah sapık mıyım neyim ayol

Gerizekalı kadın yaa Allah nasıl biliyosa öyle yapsın onları, ama gün gelir onlar da evlatlarından sınanır elbet

vuuuuuuuuuuuuu kocaman olmuşşsunuzzz sizzzzzzzzz ama senin dogum öncesi halini düşünemiorum ben yaaaaaa

He valla biz de düşünemiyos

Son düzenleme:
böyle işte kızlarrrr........ o kadar sinirliyim kiii....beddua bile edemiyorum çocuklara yazık yaniii dünya güzeli çocukları varrr...ne yazıkki böyle anne ve babanın çocukları olarak doğdularr.... ne yazıkkiiiii

Hemencecik bişey diyip gönderdim geri

Ay ben de kutum falan deyince Allah Allah sapık mıyım neyim ayol

: [/B]
kutu deyince ne anladın kıs merak ettim şimdi

sinirlenme hemşom Allaha havale et bölelerini

hemşom ya baharın resimleri yokmu

ceminn yigenii bade azraaaa yeni dogduuu

Eklentiler

• $hhhhh.JPG
    52,5 KB · Görüntüleme: 21
ayyyy şu isim mevzusu fana zor bişi yaaaaaaa beşik neysedeeee.ojelerde birazdan şekerimmm

ceren düşünüyoz ama eşimin arkadşı kızına bırakmıştı erken doğum olunca yaşayamadı.şimdi diyo eşim ayıp olur duydukça üzülür:26::26:liste çıkardım seçecez artık bi isim

Ya kutu işte yaaa açık açık söyleyemm kiiiiii anla işte yafuuuuuuuu

ilahi şero
anladım tabi anlamazmıyım sana bişi sölimmi senin haftalardayken acayip rüyalar görüyodum libidom tavandaydı ama bu haftalarda geçti
senin kutuyu şey anlaman çoook normal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…