Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
$P070611_14.570002.JPG $P100611_16.570002.JPG
işte benim fıstık kızımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

günaydın kızlar şekerlerrrrr

dün kızımı gördüm çok özlemişim maşallah pek haraketliydi muayenede ama doktormuz hareketli bebek her zaman iyidir dedi
1.193 gr ve 39 cm olmuş benim kızım muhtemel doğum tarihi ie 8-9 eylül gibi dedi 32. haftam 15 temmuzda başlıycak
şu 24 haftadan sonra alınan raporu yazdı bakalım iş yerim ne diycek ben 59.5 kilo olmuşum yani hamilelikden önceki kilom 51 di doktorum boyuna göre ii dedi
bundan sonra daha sık gidicez kontorle ayın 5 inde bekliyo doktorumuz
ve bi dahaki muayede cd götürücez bütün görüntüleri muayen sırasındaki kalp atışını fln cd çekicek

dün kızımı gördüm çok özlemişim maşallah pek haraketliydi muayenede ama doktormuz hareketli bebek her zaman iyidir dedi
1.193 gr ve 39 cm olmuş benim kızım muhtemel doğum tarihi ie 8-9 eylül gibi dedi 32. haftam 15 temmuzda başlıycak
şu 24 haftadan sonra alınan raporu yazdı bakalım iş yerim ne diycek ben 59.5 kilo olmuşum yani hamilelikden önceki kilom 51 di doktorum boyuna göre ii dedi
ve bi dahaki muayede cd götürücez bütün görüntüleri muayen sırasındaki kalp atışını fln cd çekicek

günaydın canımmmm

maşallahhh kızınaaaaaaaaa:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

canım ya kızın maşallah benimkine yakın kilosu benimkide 1600 gr teyzesi cd olayı çok iyi fikir bide ne raporu ben haftaya 32 haftamı bitirecem rapor almassam olmasmı :63::KK60:

Arkadaşlar dünde yazmıştım regl günüm olduğu halde beyaz akıntım devam ediyor die hala da regl olmadım ve dün regl günümde dayanamadım test yaptım maalesef tek çizgi çıktı:KK43:( regl günü yapılan test sağlıklı mı yoksa yine regl olmazsam tekrarlamalı mıyım nolur yardımcı olun ilk kez böyle bi durum olduğu için testi erkenden yaptım ama şimdi de çok üzgünüm:KK43:((

Arkadaşlar dünde yazmıştım regl günüm olduğu halde beyaz akıntım devam ediyor die hala da regl olmadım ve dün regl günümde dayanamadım test yaptım maalesef tek çizgi çıktı:KK43:( regl günü yapılan test sağlıklı mı yoksa yine regl olmazsam tekrarlamalı mıyım nolur yardımcı olun ilk kez böyle bi durum olduğu için testi erkenden yaptım ama şimdi de çok üzgünüm:KK43:((

cnm regl günü yapılan idrar testleri güvenilir olmayabilir tabiki kişiye görede degişir.burdan bi kaç arkadaşın regl günü negatif çıkan testlari 2-3 gün sonra pozitif çıktı.o yüzden kendini dinlemekten vazgeç ve oluruna bırak eger hala regl olmazsan bi kaç gün sonra kan testi yaptırır ve doktora görünürsünn

ceminn yigenii bade azraaaa yeni dogduuu:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
kız bu nasıl bir güzellik ya bak gör bu kız buyuyunce çok guzel olcak maşallah allahım ya:nazar::nazar:
Ya kutu işte yaaa :KK1: açık açık söyleyemm kiiiiii :KK1: anla işte yafuuuuuuuu :KK9: :KK9: :KK9:
:KK60::KK60::KK60::KK60:kutu pıtı hançuella ooo daha nice adı var bu şeyin ya...ha bir de pasta var:KK60::KK60::KK60:
Eki Görüntüle 211006 Eki Görüntüle 211005
işte benim fıstık kızımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

bu ikiliye bayılıyorum ..yalnız idil bahar da acayip bir ışık var cıvıl cıvıl kuzum yaaa..çok benziyorlar ama:emir_bebek::emir_bebek:

kız bu nasıl bir güzellik ya bak gör bu kız buyuyunce çok guzel olcak maşallah allahım ya:nazar::nazar:

:KK60::KK60::KK60::KK60:kutu pıtı hançuella ooo daha nice adı var bu şeyin ya...ha bir de pasta var:KK60::KK60::KK60:

bu ikiliye bayılıyorum ..yalnız idil bahar da acayip bir ışık var cıvıl cıvıl kuzum yaaa..çok benziyorlar ama:emir_bebek::emir_bebek:

dimi dimiii çokkkkkkkkk tatlıııı :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

pıtırcıkda varrrrrrrr o isimler arasındaaa:KK61::KK61::KK61::KK61::KK61:

Selam kuzular biz geldiiiiiiiiiiiiiiiikkkk :KK49: babamız gelirken fotoğraf makinamızı getirmiş, çok mutlu olduk ve hemen yelkenleri suya indirdik tabisiiiii :KK53: bissürü fotoğraf çekindik bebikimlen :KK35: :KK35: bebikimin beni getirdiği son halim işte buuuuuuuuu :KK49:
koca göbüklü Nagiş :KK35: :KK35:

Eki Görüntüle 210677 Eki Görüntüle 210679

Canım benim haklısın valla, ikimizin de öğretmen olması çok iyi oldu her konuda, her halukarda en geç 3'ten sonra ikimiz de evdeyiz, tatillerimiz beraber ve oldukça da bol çok şükür :KK69: o konuda halimden gayet memnunum tabi :KK69: sizin gibi olan çok yakın bi arkadaşım var burda gerçekten çok zor olduğunu anlatıp duruyo ona da çok üzülüyorum :KK50: ama olsun be hayatım kocanla huzurun varsa, birlikte az da olsa kaliteli ve aşk dolu vakit geçirebiliyosan ne mutlu size de dimi :KK19:
şeroooo maşallah sana yaa o nasıl bir göbüş benim yok hala öyle bi göbüş...:nazar:ben erkek kız diye yorumlayamayacağım ablamın oğlundada çok az çıkmıştı göbüşü...Allah gönlüne göre versin şerom sağlıklı olsunda...
evet canım haklısın huzur olduktan sonra az görüşsekte olurr..ama bide her akşam düzenli bir şekildede oturamıyoruzki ya kayınvaldemdeyiz,ya annemde,ya dışarda,ya eşim mesaide:KK5:belkide haftanın 3 günü akşam başbaşa oturabiliyoruz oda nasıl biliyormusun 8,8 buçuk gibi gelio yemek yedik ortalığı topladık diyene kdr inan 9 buçuk oluyor saat.ondan sonra çay içiyoruz meyve falan..12de yatıyoruz.belki bende çalışsam bukdr şikayet etmezdim..yine bnmki iyi kayınpederim 10da 11 de gelio gece eve...
günaydınlar.................nasılsınız? şerooooooo çok tatlı olmuşsun yaaaaaaa nasıl çıkmış göbüşün öyleeee yerim yaaaaa maşallahhhh sana ve kızına :p oğluş demiyorum bak içimden kız diye geçiyor....

ben uyuyamıyorum kaç gündür yaaa çok sıcakkkk sabahın köründe uyanıyorum....

bu arada size bişey anlatmam lazımmm çünkü kaç gündürrr heppp bunu düşünüyorum ya deli olacamm ya katil....
biliyorsunuzki yiğenim hasta...geçen sene ablam kanada'ya götürdü yiğenimi, orda bir tedavi şekli varmış ama seansı 150 euro...düşünün 1aydan biraz fazla kaldırlar orda ve hergünnnn tedaviye götürdü ablam...sağlık sigortası filan da geçmiyoo...yaniii ablamlarrr insanlardan borç almak zorunda kaldııı herkesss para verdi annem babam abim bizz tanımadığımız yabancılar bile verdii....bi tekk ablamın kayınçosu vermedi parası yokmuş tamam anlıyoruz para sıkıntın olabilir, kimse zorla para alamaz senden...AMA..................
pazartesi günü ablam bir arkadaşına gitmişşş (bu arkadaşı da para vermiş ablama) ve arkadaşııı bazı şeyler anlatmış kayınçosu ve eşiyle ilgili....Kayınçosunun Eşi yanii ablamın eltisiii (hatta bana kızının kıyafetlerini verennn kadın) o arkadaşına demişkiiii ''ya siz manyak mısınızz, boşu boşunaa neden para verdiniz?'' BOŞU BOŞUNA??????? ne demek boşu boşuna yaaa........bir UMUTTT.....yiğenim sağlığına kavuşsun diye bir umuttt kanadaya gittilerrr elleri boş döndüler amaaa ablammm götürmeseydiii her zaman içindee ya keşke götürseydimmm kendini yiyip bitirecekti.....en azından içi rahatt... o kadarrr öfkeliyim kiiiiii anlatamam size kızlarrr....küfrediyorummmm bağırıyorum çağırıyorum amaaa öfkem dinmiyoooo......geri zekalı senin de çocukların var....demekki kendileri çok akıllı olduklarından para vermemişler ablamlaraaa boşu boşuna.....ne de olsa iyileşmeyecekkk ne diye paramı savurayım ya offfffffffffffff Allahından bulsunnnnnnnnn.............. böyle kötü insanlara hiç bişey olmaz yaaaa........................:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
:KK47:ne insanlar var yaa idilcimm acaba o kadın kendini ablanın yerine hiçmi koymamış...ben böyle durumlarda çok korkarım hemen kendimi karşımdakinin yerine koyarım..nede olsa bir umut evlat bu yaa boşa diyee ihmal edilirmi??Allahım ablanların yardımcısı olsun...
ben de egenin son videosunu koydum dün facebookta:KK8::KK8::KK8::KK8:

hemen bakıyorumm:86:

X