Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
kızlar neler yaptınız bakem ben yokkene bende çalışıyorum işte yoğun yoğun midem yanıyo şurup içtim umarım geçer birazdan herhalde rapunzel gibi saçları olucak kızımın

Eğer 31 günde bir adet görüyorsan bu normal şartlarda adet günün de dahil olmak üzere 31-14 yani 17. gün yumurtlama günün oluyor yani 5'in adet gördüysen 21 senin muhtemel yumurtlama günün oluyor bunun 5 gün öncesi ve 2 gün sonrası şanslı günlerin umarım yardımcı olabilimişimdir.

Arkadaşlar bilen varsa yardımcı olabilir mi? beyaz akıntı regl gününden 1 gün önce ne anlama gelir normalde bugün pembe veya kahverengi akıntı olurdu ama hala beyaz sizce hamilelik belirtisi olabilir mi? bi de geçen hafta kasıklarımda acıma oldu bunun dışında halsizlik, bel ve arada bi kısa süreli karın bölgesinde ağrı, sık idrara çıkma ve idrarda beyaz tortular var ve bugün başlayan göğüs hassasiyeti var normalde yarın regl olmam gerekiyo ama dediğim gibi bugün hala beyaz akıntı var nolur yardımcı olun..

hoşgeldinn cnmmm bişiycigi yokmuş dimi baharınn

yokkk önemli bişey değil ama estetikk durmuyo o yüzden osteopata götürcem her ayy masaj yapıcak kafasına düzleşmesi için....öyle işte

sen nasılsın???

canım aslında belirti diye bişey yokkk.....adet olacağın günnn adetin ha geldi ha gelecek gibi olursun ama adetin gelmezz bu yani... akıntı sık idrara çıkma filan bunlar belirti değil yani....tek belirti adetin gecikmesi

hımm anladım cnm iiyim bende nolsun

arkadaşlar bir sorum olacak
erken hamilelik belirtilerinde rahimde hareketlenme hissi olur mu?
3 gündür bu durum mevcut bende karnımın içi sürekli hareket halinde
bu bir hamilelik belirtisi mi?

hmm anladım teşekkür ederim inş hamileyimdir...

canım hamilelikte genel anlamda rahimde bi hareketlenme hissi olmaz sadece kasılmaya baglı batma yaşanabilir eger bahsettigin böyle bi batma agrısıysa eger hamilelik belirtilerinde var ama rahim bölgende hareket gibi içerden bişiler hissediyosan muhtemelen bagırsaklarınla falan alakalı bi sorun olabiliyo bende ööle olmuştu

hmm anladım teşekkür ederim inş hamileyimdir...

aslında idrar sıklaşma olayı hamilelikte bi belirtidir ancak şöyle bir durum varki bu belirti 5.ve 6. haftalarda başlar çünkü beklenen adet gelmedigi ve hamilelik oluştugu zaman rahim büyümeye başlar fakan mesaneye henüz baskı yapmaz ki idrar sık çıkma durumu rahim büyüyerek mesaneye baskı yapmasıyla oluşan bi olaydır.buda 5.haftadan sonra oluşur.hatta ben bunu doktoruma sormuştum 6 haftalıkken ögrendim hamile oldugumu ve idrar olayım o hafta başlamıştı doktorumda bunu söylemişti

bağırakların olduğu bölge değil dediğim gibi,
vajina bölgesinde rahim içinde olduğunu sanıyorum
neyse ben en iyisi kendimi dinlemeyim
cevabın için tesekkürler

hareketlenme hissi olmaz....

idrar sıklaşmaaa bebekk büyüdüğü ve baskı yaptığı zamanlar olur kızzz ben o haftalarda hiç bişey hissetmedim sadece adet sancısı gibi...adet olacakmışım gibi bir ağrı vardıı....bence fazla vücudumuzu dinlememek lazımm...belirti aramamak lazım adetin gecikirse test yap pozitif olursa ne alaaa adet gecikmeden yorum yapmak doğru değil benceee sonu hüsran olabilirrr

Bugün performansımız hiç iyi değildi arkadaşlaryarın böle olmayalım benım işler bitti sayılır karneler not çizelgeleri sınıf geçme defterlerı her bırseycik doldu ..yıl sonu evraklarım dısında ısım kalmadı..yarın herkesler burda olur da tatıl oncesı guzelce kaynatırırz ınsallah....hadi öptüm sizleri ....ya bu arada geyik topiğinde cilveli k.k kızları diye bi topik kurmuslar ...yav ne bıcım hatunlar var hayatta ya taktikleri okusanız..abbooooovvvvvv Benim emeklilik dönemim gelmiş de haberim yokmuş bu işten neler nler....elifin tabiriyle kendimi çok odun buldum yahuuu

bağırakların olduğu bölge değil dediğim gibi,
vajina bölgesinde rahim içinde olduğunu sanıyorum
neyse ben en iyisi kendimi dinlemeyim
cevabın için tesekkürler

bence de fazla dinlememek lazımmmm ne zaman rahat olursunn o zaman hamile kalırsınnn......ben 5 ay kendimi kastım kastımmm kafaya taktımm hep belirti aradımmm...5 ay sonra kafaya takmadığım ay hamile kaldımmm

Bugün performansımız hiç iyi değildi arkadaşlaryarın böle olmayalım benım işler bitti sayılır karneler not çizelgeleri sınıf geçme defterlerı her bırseycik doldu ..yıl sonu evraklarım dısında ısım kalmadı..yarın herkesler burda olur da tatıl oncesı guzelce kaynatırırz ınsallah....hadi öptüm sizleri ....ya bu arada geyik topiğinde cilveli k.k kızları diye bi topik kurmuslar ...yav ne bıcım hatunlar var hayatta ya taktikleri okusanız..abbooooovvvvvv Benim emeklilik dönemim gelmiş de haberim yokmuş bu işten neler nler....elifin tabiriyle kendimi çok odun buldum yahuuu

aynen ben işte hamileyken 12. gün gecikmişti adetim hiçç hamileligin h si bilem gelmedi aklıma ne zamanki doktora gittim doktoru beklerken acaip çişim gelmiştiii heyecandanda olabilir tabiki ama dedigin gibi bende o 12 gün boyunca wc ye gittim sürekli adet oldum dieee agrıdan akıntıdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…