Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
vallahi sorm ya...ama onceden hep derdım cocugum yokken ınsallah bebegım olur da hep beı ıster ayrılmaz kıcımdan derdım:KK1::KK1::KK1::KK1:dualarım kabul oldu :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK60::KK60:
inş canım yaa evet yaa bizim eşimin kuzenin çocuğu daha 4 aylık o bile ya annenin kucağndan bize geldiği zaman hemen anne kokusu istiyo başlıyo ağlamaya ona geçince sakinleşiyo canım yaa çok tatlı

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Yelizcim nasılsın iyimisin konuşamıyoruz kaç gündür denk gelemdik bi

aslında ege basta ole degıldı bu aralşar belkıde sıkıntısında ole yapıyo bılmıyorum umarım degısır:44::13:

ocelerrrr ocelerr bugünküüü aşklarımmm:KK69::KK69::KK69::KK69::KK69:
Bittim ben bu rengeeeeeeeeeeeeeee:nazar::nazar::nazar::nazar:

çok simli beeeeeeee...:63:üzgünüm ben sevmedim....yelizz kız böle diyince moralin bozuluyor mu....:KK60::KK60::KK60:şaka şaka güzel canım ama bana kalırsa tırnak boyun bu renkte bıraz uzun kaçmış azcık daha kısalt ..o zaman bu renk daha da sevımlı durur bence...nacizane:44::44::44:

az sabredın sosnra hep yanınızda olacak ınsallah
kafnızı bıle ksıtmayacak ege artık dibimden ayrılmıyor buyudukce bana baglanmaya basladı odadan cıkınca aglıyo tuvalete bıle bırlıkte gıdıyoz artık:KK53::KK53::KK53::KK53:

canım çok geçmiş olsun ege paşa hastalanmış.
aman canım yaa çok şükür ateşi yokmuş. ateş olmasında nezle grip geçer gider.

neslicim sen asıl ege bi yürümeye başlasında ondan sonra gör :KK53::KK53:

ben tuvaletteyken ecrinde bi koşu geliyo yanıma başlıyo öpücük atıp yalakalık yapmaya.
onuda kucağıma alıp oturtayım diye bende napayım dayanamayıp alıyorum birlikte yapıyoruz artık her bişeyimizi :KK60::KK60::KK60::KK60:

yeliz bu arada oceleriiiin süpeeeeeeeeerrrrrrr :92::92:

çok simli beeeeeeee...:63:üzgünüm ben sevmedim....yelizz kız böle diyince moralin bozuluyor mu....:KK60::KK60::KK60:şaka şaka güzel canım ama bana kalırsa tırnak boyun bu renkte bıraz uzun kaçmış azcık daha kısalt ..o zaman bu renk daha da sevımlı durur bence...nacizane:44::44::44:

ayyy bozuluyo vallaaaa kızzz:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: çünkü bu oje deliligi öyle bişiykiii en kötü rengi bile sürrr aşık oluyosunnn :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
yok şekerimm dün bi arkadaşa sürdümmmdeee kısa tırnaktaaa güzel durmadııı tabi tırnak şekliyle çok alakalı buu benim tırnaklarım gül denen tipte tırnaklar o yüzden kısaltınca kötü duruyooo :KK61::KK61::KK61::KK61:

canım çok geçmiş olsun ege paşa hastalanmış.
aman canım yaa çok şükür ateşi yokmuş. ateş olmasında nezle grip geçer gider.

neslicim sen asıl ege bi yürümeye başlasında ondan sonra gör :KK53::KK53:

ben tuvaletteyken ecrinde bi koşu geliyo yanıma başlıyo öpücük atıp yalakalık yapmaya.
onuda kucağıma alıp oturtayım diye bende napayım dayanamayıp alıyorum birlikte yapıyoruz artık her bişeyimizi :KK60::KK60::KK60::KK60:

yeliz bu arada oceleriiiin süpeeeeeeeeerrrrrrr :92::92:

teşekkürlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

iyiyim canım sagol sen nasılsınnnnnnn:KK19::KK19::KK19:
iyi dielim ii olalım canım yaaa aynı iş güç uğraşıyoruz işte sürekli

vallahi sorm ya...ama onceden hep derdım cocugum yokken ınsallah bebegım olur da hep beı ıster ayrılmaz kıcımdan derdım:KK1::KK1::KK1::KK1:dualarım kabul oldu :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK60::KK60:

aslında ege basta ole degıldı bu aralşar belkıde sıkıntısında ole yapıyo bılmıyorum umarım degısır:44::13:

hımm anladım canım hasta ya belki o yüzden öyle yapıyo şu anda

bu arada arap bi müşteri geldi yutdışına para göndericek onunla anlaşmaya çalışıyoruz ingilizcede bilmiyo elinde bi defter var türkçe ve arapça yazıyo çok komik oldu yaa böyleleride beni bulur herp

kızlarrrrrrrrr biz cumartesi günü ayşe ve meloşla buluşup airport die bi avm ye gittikkk çok egleneli bi gündüüü.avm nin arkasına eskici pazarı açılmıştı inanılmaz güzel şeyler vardııııııı antika resmen hepsiiii işte bi kaçının fotolarııııııı

Eklentiler

• $1.JPG
    $1.JPG
    180,4 KB · Görüntüleme: 15
  • $2.jpg
    $2.jpg
    63,1 KB · Görüntüleme: 14
  • $3.jpg
    $3.jpg
    61,5 KB · Görüntüleme: 14
  • $4.jpg
    $4.jpg
    63,8 KB · Görüntüleme: 16
  • $5.JPG
    $5.JPG
    213,8 KB · Görüntüleme: 16
  • $6.jpg
    $6.jpg
    78,1 KB · Görüntüleme: 18
  • $7.jpg
    $7.jpg
    62,9 KB · Görüntüleme: 20
kızlarrrrrrrrr biz cumartesi günü ayşe ve meloşla buluşup airport die bi avm ye gittikkk çok egleneli bi gündüüü.avm nin arkasına eskici pazarı açılmıştı inanılmaz güzel şeyler vardııııııı antika resmen hepsiiii işte bi kaçının fotolarııııııı

metroporta gıdelım die dienıyodun ama naber bak :KK70: airporta gittik ne gusel oldu

değişik yerkere gıtmek lazım anacım :)

Kızlar uçurtma uçurdum ilk defa...:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:
çocuklar gibi eğlendim ya..gecen bı tane almıstım çocuklarla ucuralım dıye cunku ben hıc ucurmadım kucukken hep tamah ederdım...yagmurda var dısarda çılgın öğretmen nesli havalandırdı uçurtmayı ..elımde ucurtma nasıl kosturuyorum görmelısınız:KK60::KK60::KK60::KK60:çocuklar yalvarıyo öğretmenım bıraz bız tutalım dıy e resmen cocuk gıbı kıskandım ucurtmamı vermedım azcık tutturdum o kadar:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:harikaymıs yalnız ...çok da üşüdüm hasta olmam inşallah:76::76::76::76::76:

Kızlar uçurtma uçurdum ilk defa...:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:
çocuklar gibi eğlendim ya..gecen bı tane almıstım çocuklarla ucuralım dıye cunku ben hıc ucurmadım kucukken hep tamah ederdım...yagmurda var dısarda çılgın öğretmen nesli havalandırdı uçurtmayı ..elımde ucurtma nasıl kosturuyorum görmelısınız:KK60::KK60::KK60::KK60:çocuklar yalvarıyo öğretmenım bıraz bız tutalım dıy e resmen cocuk gıbı kıskandım ucurtmamı vermedım azcık tutturdum o kadar:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:harikaymıs yalnız ...çok da üşüdüm hasta olmam inşallah:76::76::76::76::76:

çokkkk eglencelidirrr hemde çokkkkkkkkkkkkkkk:KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:

bir kadın en erken ne zaman yumurtlar bi bilginiz varmı???

benim eşim görevde...

2 haftada bir geliyo.....

bu ayın 5 inde adet gördüm ve onunda bitti...

eşim 10 unda geldi ve 10,11,12,13 bu günlerde hergün ilişkiye girdik

sizce tutarmı???

birde eşim bu ayın 24 ünde gelecek ve 26 altısında gidecek birde ozamn deniycez ...

sizce bu tarihlerde tutturabilirmiyiz.....

31 günde bir adet görüyorum........

Merhaba kızlarrr.....nasılsınız?
baharla osteopata gittik kafası için, her ay gidicez...... gerçi eskisi kadar düz değil ama olsun...kadın çok bilgilendirdi ve çok rahatlattı beni sağolsunnnn....kızım da çok sevdi kadınııı :KK69:

Merhaba kızlarrr.....nasılsınız?
baharla osteopata gittik kafası için, her ay gidicez...... gerçi eskisi kadar düz değil ama olsun...kadın çok bilgilendirdi ve çok rahatlattı beni sağolsunnnn....kızım da çok sevdi kadınııı :KK69:

hoşgeldinn cnmmm :KK16::KK16: bişiycigi yokmuş dimi baharınn:nazar::nazar::nazar::nazar:

X