Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
en son kontrole kadar hep 15 günde bir gittik ama bu sefer 3 hafta sonraya verdi Geçen pazartesi gitmiştik en son

ilk aylarda 15de bır sonraları ayda bır son aylarda gene 15de bır yapıyorlar genelde canım ama ınsan cok ozluyor evet ben vıdeoya kaydedıp habıre ızlerdım ozledıkce:90:

ilk aylarda 15de bır sonraları ayda bır son aylarda gene 15de bır yapıyorlar genelde canım ama ınsan cok ozluyor evet ben vıdeoya kaydedıp habıre ızlerdım ozledıkce:90:

Ben de en son gittiğimizde aldığımız cd.yi izleyip duruyorum öyle tatlı uyuyo ki yavrum yaa kız güzelliği var sıpamda

Son düzenleme:
En son kontrole kadar hep 15 günde bir gittik ama bu sefer 3 hafta sonraya verdi geçen pazartesi gitmiştik en son

sen söle bakalım doktora belki kabul eder.

ben o kadar ısrar ederdim ki.
doktor bana hep "evin yakın olsa her hafta cağırırm seni" derdi.

adamı bunaltırdım resmen

evet canımmmm bahsettigin otelll eskiden sadece su parkıydı şimdi otelde ekledilerrrr ve otelide çok güzelmiş benim arkadaşlarımda öalışıyo orda bi taşla iki kuş vurcazzz inşallahhh hemmm bayadan beri görüşmedigim arkadaşlarımı görebilicemmm hemde tatilimizi yapıcazz

oyy yinemi hasta zibidiiii nazar degiyo bu çocuga yaaa çok geçmiş olsun canım ilk adımlarınıda atmış maşallah onaaaaaa

cnnmmmmm yaa çok ama çook güzel haberlerini bekliyoruz.

doktor amcası bu kontrolde kesin cinsiyetini söyleyecekti dimi.:26::26:
inşallahh canımmm.

evet hayatım bu defa söylicek cinsiyetini inş. bizim sıpa uykuda değildirdi zorluk cıkarmaz bize.

hatçee bacım demekki senin herüf öğleden sonralara kadar uyuyo desene

hayırlısı olsun inşallah bugün öğreniriz artık
hayatım dün nöbet istirahati vardı ondan akşama kadar uyudu arada kalktı..
bugünde öğlen yemeğine gelir uyur
herkez rüyalarda fallarda kız görüyo bakalım hangisi cıkıcak rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin..

evet kocaman oldum büyüdüm ben ya şu şekilleri neden ekleyemiyorum burda hamile resmim olmalıydı ve el şaklatmalıyımdım yaa

amann sorma şekilleri bende ekleyemiyorum artık yazıyla hallediyorumm..siteye bakım yaparlarken bozdular sanırım..

ya sorma ya hele bu sefer 1 ayıda geçti ben izin alamadım doktorumuz nöbetçiydi çok özledim kızımı birde o kadar haraketli ki o haraketlerini görümek isitoyurm bir an önce yarın olsa da görsem kızımı diyorum.7. aya girdik herhalde önümüzdeki aydan sonra 15 günde bir giderim diye düşünüyorum

az sabredın sosnra hep yanınızda olacak ınsallah
kafnızı bıle ksıtmayacak ege artık dibimden ayrılmıyor buyudukce bana baglanmaya basladı odadan cıkınca aglıyo tuvalete bıle bırlıkte gıdıyoz artık

günaydın hayatımmm hoşgeldinn
ben kendi adıma iyiyim ve heyecanlıyımm bebikimi görücem bugün
sen nasılsınn bakalım
oyyy yesinjler sıpanıııııı maşallahh kocaman olmuştur şimdiiii iyiyim bende canım napıyımmm yine iş yine ben yine yorgun yine uykusuuzzzz falannn
evet yelizcım hasta ...salgın işte ya herkesler hasta havayı gorsen zatenn berbatgunaydın bu arada

geçmiş olsun tekrardannnn havalar düzelmedi bi türlü zaten burdada aşırı sıcak ama kapalı yagmur atıştırıyo arada falan şöyle günlük güneşlik olamadı bi türlü

İnş canım yaa evet yaa bizim eşimin kuzenin çocuğu daha 4 aylık o bile ya annenin kucağndan bize geldiği zaman hemen anne kokusu istiyo başlıyo ağlamaya ona geçince sakinleşiyo canım yaa çok tatlı

yelizcim nasılsın iyimisin konuşamıyoruz kaç gündür denk gelemdik bi

iyiyim canım sagol sen nasılsınnnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…