Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

geçmiş olsun canım..ama benim de bir bilgim yok.sadece şunu söleyim nette yazılanlar herzamankınden daha abartıdır...o nedenle sadece dr unu dinle her durum senınkınle alakalı olmayabılır...netten okuduklarımız bılgılenmek amaçlı olsun hayatı kendıne zindan etmek için değil...unutma çıkmadık candan umut kesilmez ne umutsuz vakalar çocuk sahibi oluyor..olumlu düşünmeye çalış olur mu

nedeeeeeeeeeemmmmmm kuzuumm :26::26:

ne bileyim ya...eşime yine bozuldum dün çok..bebekle birlikte hayatımız çok zorlaştı ..sen de beni anlarsın artık birbirimize ayırdığımız özel bir zaman yok..olan özel zamanda da sadece cinsellik oluyor..sıkıldım sadece..ve farkettiğim şey de gün geçtikçe daha az sohbet ediyoruz ve uzaklaşıyoruz..ona göre öle bir durum yok gereksiz yere kapris yapıyorum..mesela dun dızı bıtene kadar oturmadık hem ıs hem ege hem de tv ye bakmaya calısıyoruz zaten ege uyuyana kadar adam gıbı bırsey de yapılmıyor..tam ege uyudu sızı de bıttı ..öle geç bir saatte degıl hani..ben yatıyorum ıyı geceler dedi..benım canım cok sıkıldı ..ya butun gun bırbırımızı goruyoruz ama saglıklı vakıt gecırmıyoruz ki..bende tavır yaptım ıkı sohbet etmeden gıt bakalım dedım ..ama o bunları gereksız kaprıs olarak goruyor..gecendede bole bı atısmamız oldu ertesı sabah gıttı gul aldı geldı ..sözüm ona halledıldı ama degısen bırsey yok ya..ben bırbırını unutan çiftlere dönmek istemiyorum...ben de kızgınlıgımdan yanında uyumadım onun sabah ta neden gelmedın yanıma neyın kaprısını yapıyorsun diyor..anlayamayacagın için açıklama gereğinde bulunmuyorum dedim..sonra konusunca o da benden şikayetcıymıs..ben sankı ona vakıt ayırıryormusum..ama nasıl üste çıkmaya çalışıyor anlatamam..ama haklı oldugu bır durum yok...dun ben yanastım da yanına...cinsellik oarak degıl..öpüp okşadım sarıldım...sadece bu..ama beyfendı bılgısayarından kafasını kaldırmadı bile..ben de onu hatırlatınca sustu kaldı...öle işte acaba şımarıklık mı diyorum ama değil ya..sadece cinsellik değil benim beklentim hatta o konuda hiçbir beklentım yok sorun da yok zaten ama taktığım seyler tamamen duygusal...böle anlatınca sevgımden şüphe mi ediyorsun diyo..alakası yok sadece biraz sağlıklı zaman geçirmek istiyorum ...özlüyorum yaa

ah be canımm yaa sanırım biz kadınların yapısı böle onlara önemli değil ama bizim canımızı oldukça sıkan konular.
bizde dün buna benzer bişi yaşadık.
akşam saat 6,30 gibi evdeydik.
eşim dedi ki yemek ne zaman hazır olur ben gideyim bi annemi dolaşıp geleyim dedi. bende tamam git yarım saate hazır olur dedim.
ama gitti gidiş o gidiş.
bekle bekle yok gelmedi.bir saat sonra geldi beyfendi.
bizde oturduk yedik yemeğimizi o gelmeden
gelincede tabi ben söylendim kızdım biraz.
neyse yarım saat bi saat kadar bizimle birlikte durdu.
sonra dediki aaaa annem yumurta vermişti ben onları orda unuttum bi gideyim alayım geleyim hemen dedi. ve saat 9 da gitti. 10 bucugu geçiyodu geldi.
bende konusmadım gece boyunca bugünde konusmayı düşünmüyorum neslicim.
inan benimde moralim çok bozuk bugün.

oooffffff bugün de kalabalık olmayacağız herhalde ...nerdesiniz uleyyyyyyyynnnnnnnnn

öyle görünüyor canım :26::26:

yelizde geç kaldı bugünn.

bu arada ege nasıl daha iyidir umarım.

bizde ecrin in saçlarını kestirdik hafta sonu.
erkek saçı gibi bi görsen o kadar yakıştı ki kuzuma kısa saç

günaydın kızla ben ve ilginç rüyalarımla yine burdayım bu seferde yunuslarla yüzdüm çok güzeldi ama yaaa.....
bugün ayın 15 millet maaşını çekmiş sanki bedava ekmek dağıtıyoruz kuyruk olmuş yaaa
sizler nasılsınız?
dün akşam sonerle aylin çok güzeldiii yaaaa

çok düşüncesizler çookk ben olsam yemekleri saklar git annende yer derdim...ne kadar ayıp yani..ama benimki de yapıyor bazen onu ben öle yapıyorum vallahı
eskisi gibi olmuyor hiçbirsey tama olmasın da ama bıraz itina ya ...kadın erkek çatışmaları demekki hep aynı...kızın saclarını niye kestiniz kızzz...biz de egeyı 2 numaraya vurdurmustuk ama uzadı..baya da uzatmayı dusunuyorum...adam traşı gıbı olmasın ya...şöle okşayayım azcık saçlarını...benim kızım olursa en buyuk hayalım ılkokula kadar hıc kesmemektı...upuzun sacları olsun derdım..ama tabı bebek ve cocuk bakımı koyal degıl kımısı taratmıyor saclarını...yakışmıstır tabi hanfendıye güzele ne yakışmaz bu arad şu resmını guncelle hanfendının son hallerını gorelım

evet soner in inceliğini gördükçe elimizdeki hödükleri ne yuapalım derdine düşüyoruz zaten..ooof bu diziler yuva yıkar vallahi...ben inci ve meteye bitiyorum ....ana sonerin karizma harika yaaaa...öle bir gün geçirmek hayal oldu ...tam da aradığım şey bu

Günaydın canlar
dün ben acayip hastaydım işe gelemedim, bi türlü grip geçmedi dün akşama kadar yattım resmen ezik vaziyetteydim , insan hasta olunca bi de o kadar çok ilgi bekliyoki anneme ulaşamadım sağolsun kocada unuttu aramadı oturdum ağladım. Gelince tavır aldım güya beyfendinin işleri çoook yoğunmuş, bana büssürü yemek yaptı güya gönlümü aldı ama alamadı kusura bakmasın ...sabahta hiç ççç yüz vermedim oda bana abarttığımı sölüyo ben ona sabah bağırmışım heyheylerim üstümdeymiş oh olsun haketti

benimde niyetiö öyle canım bi daha Allah nasip ederse kolay beri kestirmem zati.
bi düzelsin istedim bir de kıvırcık yaa hadi beki düzelir umuduyla kestiridim aslında.

tamam canım bi ara yüklerim yeni resimlerimizi..

canım malesefkiiii erkekler böyle onlar bizim düşündügümüz gibi ince düşünemiyolar flört ederken dünyanın en ince erkegine evlenincede .......... ya dönüşüyolarrr

evet yelizcim yaa bende iş yerinden giremiyorum engelli site.

Ama hani o senin takip ettiğin bi site vardı yaa ojemrujumrimelim diyee.
O formatta bi blog yapsaydın keşke..

Günaydın bu arada

canım o bahsettigin ojemrujum rimelim normal bi site benimki blog yani ücretsizzz

geçmmişş olsun tatlımmmmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…