Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
oooh hadi bakalım bol bol dinlenin oğluşunla.:KK55:..bu arada kız otelın yonetımınden indirim mi aldın da bu kadar güzel reklamını yapıyon didimi hiç sevmem ama benim bile kalasım geldi...:KK1::KK1:

hahahaha çok komıksın tınker valla yaaaaa:KK9: dıdımı ben hiç begenmem yer olarak canım ama bu otel yenı açılmıs 5 yıldızlı zaten gel sende bu otele dene ve gör bana hak vereceksın emınım baskada otel yok dıdımde gıdılecek zaten tatlım

kıslarrr biz geldikk dr,dan ve bebişimiz cinsiyeti ERKEK artıkın bende bugüne bugün kaynana adayıyım:KK1:bebişim cok tatlıydı kuzumm kocamann olmuşş ama uykucunun teki sıpa:KK60:gelişimide maşallah nerdeyse iki hafta önde gidiyor oğluşum:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:ee artık yeliz teyzemiz tickerimizı maviş yaparsın:KK55:nede olsa tescillendik:KK62:
şerocumm darısı sana kuzummm:KK69:

kıslarrr biz geldikk dr,dan ve bebişimiz cinsiyeti ERKEK artıkın bende bugüne bugün kaynana adayıyım:KK1:bebişim cok tatlıydı kuzumm kocamann olmuşş ama uykucunun teki sıpa:KK60:gelişimide maşallah nerdeyse iki hafta önde gidiyor oğluşum:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:ee artık yeliz teyzemiz tickerimizı maviş yaparsın:KK55:nede olsa tescillendik:KK62:

oyy maşallah:nazar: paşamız geliyor demek :KK64::KK64:
hayırlı olsun canımm sağlıkla gelsin inşallah kuzucuk :emir_bebek:

Son düzenleme:
hahahaha çok komıksın tınker valla yaaaaa:KK9: dıdımı ben hiç begenmem yer olarak canım ama bu otel yenı açılmıs 5 yıldızlı zaten gel sende bu otele dene ve gör bana hak vereceksın emınım baskada otel yok dıdımde gıdılecek zaten tatlım

aaaaa bak sen şuna yaaaaaa gelıyorsopa şimdi sana:KK47: aşkolsun sana:KK14:

kız vallahi her insanda olmaz böle bir yetenek kötü anlamda demedim ki...ben de öleyimdir ikna yeteneğim acayip kuvvetlidir..yalnış mesleği seçmişim o ayrı..bir çok kişiyi hiç düşünmediği şeyleri yaptırmakta üstüme yoktur..ben didimde sadece altınkum sahılını severım dedıgın gıbı gezcek yer pek yok ama otelde altınkum mevkındemıs o guzel yani...size iyi tatıller canım

Wuuuuuuuuuuuuuuu pipisi mi varmıııııııııışşşşş :KK52: oh oh maşallah paşamız geliyo demek :KK9: e benim de kızım olsun artıkın dimi :KK12: daha 10 gün var bizim kontrole ozaman gösterir inşallah benim minnakım da teyzesi :KK49:

Wuuuuuuuuuuuuuuu pipisi mi varmıııııııııışşşşş :KK52: oh oh maşallah paşamız geliyo demek :KK9: e benim de kızım olsun artıkın dimi :KK12: daha 10 gün var bizim kontrole ozaman gösterir inşallah benim minnakım da teyzesi :KK49:

evet pipimiz var bizimmm:KK1:teşekkür ederiz canımm sağlıkla gelsin inş.:KK55:ee artık inş. seninde kız olsun:KK12:valla bizimkisi acmış öylece uyuyoduu yani görmekte zorluk cekmedik:KK1:

işte buda paşamızın resmii:98:gerci zor görünüyo ama olsun.elleri herzamanki gibi yüzünde..

Eklentiler

• $DSC03858.jpg
    $DSC03858.jpg
    40,9 KB · Görüntüleme: 16
Son düzenleme:
arkadaslar ben pko hastasıyım eşimdede hızlı sperm sayısı az ve ıkımızde henuz tedavı gormuyorken ben ıdrar testı yaptım üçüde anında net cıft cızgı cıktı gıttım hemen kan testı verdım sonuc yarım saat sonra cıkacak ama yerımde duramıyorum sızde negatıfse eger pozıtıf cıkarmıydı cok heycanlıyım hıc umudum yok ama

arkadaslar ben pko hastasıyım eşimdede hızlı sperm sayısı az ve ıkımızde henuz tedavı gormuyorken ben ıdrar testı yaptım üçüde anında net cıft cızgı cıktı gıttım hemen kan testı verdım sonuc yarım saat sonra cıkacak ama yerımde duramıyorum sızde negatıfse eger pozıtıf cıkarmıydı cok heycanlıyım hıc umudum yok ama

Anında ve net çıktıysa çizgilerin hamilesindir canım merak etme :KK34: olmasaydı idrarda çok net çıkmazdı :KK34: hayırlısı olsun inşallah :KK49:

canım genelde idrar testleri yanılmaz ve 1 değil 2 değil 3 testte üçüde pozitif yani negatif cıkması nerdeyse imkansızz..
bence kesin hamişsinn..
test sonucun cıkınca haber ver..

Anuuuuuuuuuuuuuuuuummmm :KK53: eşşek sıpasına bak heleeeeeeeeeeeee :emir_bebek: ısırsın teyzesi onun tombiş kolunuuuu :KK56:
41 kere maşallaaaaaaaaaaahhhhh :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ısırrr teyzesiii ısırr doğsun bende heryerini ısırıcam:KK56:
sağol canımmm maşallahhhhhh:nazar::nazar:
ee artık seninkinide görürüzz inş. en kısa zamanda..

kızlar ben bısı soracagım bugun doktora gıttım.. adet duzensızlıgı ıcın kontrolum vardı doktor rahmımın olması gerekenden kucuk oldugunu soledı... bıraz arastırdım pek bı bılgı bulamadım.. cocuk olmama gıbı bı durum var kımı yerde var dıyor kımı yerde yok .. bılgısı olan varmı doktora saskınlıktan soramadım..ıcım ıcımı yıyor.. :KK43:

kızlar günaydınlar herkese.hayırlı günlerimiz olsun inşallah inşallah.

hatçecim hayırlısı olsun canım. Rabbim sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin.
demek bi paşa daha geliyo ha.:KK64::KK64::KK66::KK66:
sağlıklı olsunda bence kız ya da erkek hiç ama hiiç önemi yok

işte buda paşamızın resmii:98:gerci zor görünüyo ama olsun.elleri herzamanki gibi yüzünde..
maşalllahı var ama kız bu tontiş resmen:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
kızlar günaydınlar herkese.hayırlı günlerimiz olsun inşallah inşallah.

hatçecim hayırlısı olsun canım. Rabbim sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin.
demek bi paşa daha geliyo ha.:KK64::KK64::KK66::KK66:
sağlıklı olsunda bence kız ya da erkek hiç ama hiiç önemi yok

günaydın canım..sana katılıyorum bencede farkı yok belki ikincide düşünür insan kız erkek dıye ama helede ılk cocukta ne farkederki..ikisi de evlat kokuyo ...:KK34::emir_bebek:hayırlı ve sağlıklı bir birey olsun yeter ki..

X