Birlikte başarsak ?

Hndn0000

Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2013
496
0
Selam hanımlar 17 yaşında 1.66 boyunda 59 kilo bi hatunum artık hergün diyet bozmaktan canıma tak etti.Eskisi gibi hırslı değilim ve nedenini bilmiyorum.Geçen ay 54 kg olmuştum ama geri aldım bu sefer benimle birlikte bu yola baş koyacak birlikte motive olacağımız diyet listelerimizi paylaşacağımız birisini arıyorum lütfen yardımınızı bekliyoruuum :))

Selam hanımlar 17 yaşında 1.66 boyunda 59 kilo bi hatunum artık hergün diyet bozmaktan canıma tak etti.Eskisi gibi hırslı değilim ve nedenini bilmiyorum.Geçen ay 54 kg olmuştum ama geri aldım bu sefer benimle birlikte bu yola baş koyacak birlikte motive olacağımız diyet listelerimizi paylaşacağımız birisini arıyorum lütfen yardımınızı bekliyoruuum :))

tatlim gecen ay verdigin 5 kilo bu sok diyetlerle mi verdin? cünkü 1 ayda eski kilona dönmen normal gözükmüyor

Aslında pekte şok diyet diyemezdim sabah domates salatalık kor 1dilim kepekli ekmek ve yeşil çaydan oluşan bir kahvaltım vardı öğlen yeşil elma ve 1 kase yoğurt yedim 1bardak şekersiz nescafe içtim akşamda fırında köfte yada tavuğun yanına salata yedim ama bunun yanında spor yaptım

Aslında pekte şok diyet diyemezdim sabah domates salatalık kor 1dilim kepekli ekmek ve yeşil çaydan oluşan bir kahvaltım vardı öğlen yeşil elma ve 1 kase yoğurt yedim 1bardak şekersiz nescafe içtim akşamda fırında köfte yada tavuğun yanına salata yedim ama bunun yanında spor yaptım

:/ bu diyetle kilo verip birakinca geri alman icin deli gibi yemis olman lazim :/

Şuan gene aynı listeyi yürüyüyorum 2gün oldu başlayalı

cok iyi bence ama bu listeyi uygulamakla is bitmiyor malesef, sonrasinda da birakmamak lazim ki kendinde anlamissindir kilo verdigimizde o kiloda kalamiyoruz, o yüzden yasam tarzi haline getirmen lazim az yemeyi, yani diyetteymis gibi düsünmemen sanki hep böyle yiyormussun gibi hissetmen lazim

cok iyi bence ama bu listeyi uygulamakla is bitmiyor malesef, sonrasinda da birakmamak lazim ki kendinde anlamissindir kilo verdigimizde o kiloda kalamiyoruz, o yüzden yasam tarzi haline getirmen lazim az yemeyi, yani diyetteymis gibi düsünmemen sanki hep böyle yiyormussun gibi hissetmen lazim

Aynen canım haklısın peki sen ne zamandır diyet yapıyorsun neler yiyorsun bir günde ?

Aynen canım haklısın peki sen ne zamandır diyet yapıyorsun neler yiyorsun bir günde ?

benim yarin tam 4 haftam bitiyor diyete baslayali, ben kan grubuma göre besleniyorum canim. günde yalnnizca 2 ögün yiyorum, sabah kahvaltisi ve aksam yemegi. sabah kahvaltisini her gün farkli yapiyorum sana seceneklerimi yazayim mesela ,1. yumurta haslamasi, peynir, salatalik. 2. yulaf kepeginden yapilmis krep, peynir, salatalik, 3. yulaf ezmesiyle evde kendim hazirladigim ve pisirdigim müsli(evdeki meyvelerden koyuyorum icine ayrica ve 1 tatli kasigi bal). 4.yogurdun icine mevye salatasi yapiyorum (cok az yulaf kepegi ekliyorum)
aksamlari, o gün canim ne istediyse evde ne varsa bu bazen et oluyor, bazen sebze yemegi bazen sebze haslamasi, et ürünleri yoksa mutlaka yogurt yiyorum aksam yemeginde ve corba kaseleri varya o benim ölcüm yemeklerimi onun kadar yiyorum yanina da ayni kaseyle yogurt bazen icine yulaf kepegi koyuyorum. 1 aydir hic makarna pilav yemedim ama özellikle yaptigim bisey degil ihtiyac duymadim, sonra tatli düskünüydüm ama bu diyete basladigimdan beri 2 kere dondurma yedim (o da canim istedigi icin degil sadece israr ettiler diye), 15 gündür jillians diye bir ablanin videolariyla spor yapiyorum. onun disinda haftada 3 gün okula gidiyorum ve okula yürüyerek gidip geliyorum bu da 20 ser dakikadan 40 dakika yapiyor, aksam yemegimi ben en gec 6 da yemis oluyorum o saatten sonrada asla bisey yemiyorum. :)

benim yarin tam 4 haftam bitiyor diyete baslayali, ben kan grubuma göre besleniyorum canim. günde yalnnizca 2 ögün yiyorum, sabah kahvaltisi ve aksam yemegi. sabah kahvaltisini her gün farkli yapiyorum sana seceneklerimi yazayim mesela ,1. yumurta haslamasi, peynir, salatalik. 2. yulaf kepeginden yapilmis krep, peynir, salatalik, 3. yulaf ezmesiyle evde kendim hazirladigim ve pisirdigim müsli(evdeki meyvelerden koyuyorum icine ayrica ve 1 tatli kasigi bal). 4.yogurdun icine mevye salatasi yapiyorum (cok az yulaf kepegi ekliyorum)

Ne kadar güzel canım sen zor kısmı atlatmışsın artık ama ben daha çok başındayım kendime Ağustos ayına kadar zaman verdim o zamana kadar 10kg kaybetmek istiyorum bu hafta içinde sporada başlamayı düşünüyorum haftanın 3günü okuldan yürüyerek dönmeyi planlıyorum ki buda 1saat ediyor ama tabi bu sırada boğazımı tutmak için desteğe ihtiyacım varr

tesekkür ederim canim, her gün yediklerini buraya yazarsan bende sana tavsiyede bulunurum :) kacamaklarin da dahil yaz ki nerde yanlis yaptigini görelim :)

Teşekkür ederim canım bugünden itibaren yaptığım herşeyi yazıcam bakalım neler olucak sende bu yolda benimle olucak mısın peki ? :))

günaydin canim :) bugun uyanir uyanmaz hemen sporumu yaptim ve tartildim :) bugun tam 4 hafta bitti ve tam tamina 5 kilo vermisim :) kahvaltimi ettim simdi: 1 bardak süte, 15 gram yulaf ezmesi, 5 cilek, yarim elma, 1 kuru incir ve 1 adet kivi koyarak yine ev yapimi müsli yaptim ve yedim :) yazayim dedim gelmisken :)

Ben biraz geç kaldım sanırım :KK70:
Bugün kahvaltıda;1domates,1salatalık,1dilim kepekli ekmek ve form çayı içtim öğlen bi yeşil elma yedim akşam fırında tavuk yoğurt bir dilim elma tükettim spor olarak henüz bişey yapmadım ne yapmamı önerirsin :))

Ben biraz geç kaldım sanırım :KK70:
Bugün kahvaltıda;1domates,1salatalık,1dilim kepekli ekmek ve form çayı içtim öğlen bi yeşil elma yedim akşam fırında tavuk yoğurt bir dilim elma tükettim spor olarak henüz bişey yapmadım ne yapmamı önerirsin :))

tatlim dedigim gibi ben jillian 30 days shered programini yapiyorum :) ama sen mekik cekebilirsin, yürüyüs yapabilirsin. yada plates yapabilirsin videolardan :) bu araada aksam yemegimi 5 bucukta yedim, marul, yogurt ve 12 tane cagla :)

tatlim dedigim gibi ben jillian 30 days shered programini yapiyorum :) ama sen mekik cekebilirsin, yürüyüs yapabilirsin. yada plates yapabilirsin videolardan :) bu araada aksam yemegimi 5 bucukta yedim, marul, yogurt ve 12 tane cagla :)

Allahım senin miden iyice küçülmüştür tabii :KK43:( kaç kilo oldun bu arada :))

X