Birinciler Sırlarını Paylaşıyor!

Merhabalar. Öncelikle herkesin yaklaşmakta olan Ramazan Bayramını kutluyorum. Bu bayram üzerimizdeki musibetlerin kalması bütün insanlığın rahata ermesi için de bir vesile olur İnşaAllah.
22 mayıs itibariyle vermiş olduğum 1.5 kg bana bireysel birinciliği getirdi. Hedefe yaklaşmakta olduğum son kilolarda olduğumu göz önüne alırsam bu oldukça sevindirici bir kilo kaybı oldu benim için.
Ama ne yaptığımı düşünecek olursam neredeyse 6 ayı dolduracak olan diyet serüvenimde(ki hiç ekmek yemediğim, ağzıma tatlı sürmediğim zamanlar da Oldu) gerçekten öğrenmem gereken şeyi öğrendiğimi düşünüyorum. Dengeli beslenmek denir ya hep bunun aslında ne kadar önemli olduğunu ve sadece diyet sürecinde değil genel yaşantımda da bunu hayatıma dahil etmem gerektiğini öğrendim. Bir sofraya oturduğumda miktar ayarlamasını yaparak herşeyden yiyebileceğimi öğrendim. Tatlı varsa yine miktarını çok az tutup tadını çıkararak kendimi mutlu etmeyi dolayısıyla çikotayı tatlıları pastaları ya da sevdiğim ne varsa diyet kısıtlamasıyla özleyip diyet bittiğinde hasretle sarılmamayı öğrendim. Tatlı konusu kilo vermek isteyen birisi için elbette hergün tekrarlanacak bir husus olmamalı. Ama benim görüşüm haftada bir, iki haftada bir hafif tatlılarla nefsi köreltmenin zararı olmayacağı yönünde. Evet şeker sağlığa zararlı lakin malasef hayatımızda büyük ölçüde yer edinmiş bir besin. Bu sebeple hayatımızdan çıkarmıyorsak az miktarda tüketmeliyiz diye düşünüyorum. Verebileceğim öneriler bunlar. Okuyan herkesin istediği kilo ve bedene biran önce sağlıkla kavuşması dileğimle...
Çok değerli kaptanım Zipzip- Zipzip- ve takım arkadaşlarıma sevgilerimle... :KK200:
Özellikle canım Gulumse24 Gulumse24 me desteklerinden ötürü teşekkürü borç bilirim. 😅😍😘

Merhaba hanımlar..

Aslına bakarsanız göründüğü gibi müthiş bir başarı değil bu. Önceki haftalardaki kaçamaklarımdan dolayı dikkat etmeye başladığımda birden gitti kilolar..

Buraya düzenli, istikrarlı beslenme düzenini oturtmuş olarak yazmayı çok isterdim ama bunu yapabilmiş değilim henüz.. İnşAllah bir gün o da olur :)

Bu hafta çok çaba gösterdim çünkü memlekete gitmemize bir kaç hafta kalmıştı ve ailemin beni böyle görmesini istemiyordum o yüzden çok dikkatliydim.

Neler yaptıklarımı kısaca anlatmaya çalışayım ;

-Öncelikle mativasyonumu yüksek tutmaya çalıştım. Normalde ben yediğimden kısmaya çalıştıkça eşim ye bişey olmaz kilon iyi fln derdi.. Bu hafta ondan bana destek olmasını rica ettim, üzgün olduğumu vs anlattım.. ve bana çok yardımcı oldu canım bir şey istediğinde onunla paylaştım spora üşendiğimde ona söyledim onun teşvikiyle üstesinden geldim..
Bence herkesin mutlaka bir motivasyon kaynağı olmalı. Normalde 2 3 günde bir çikolata yemeden duramayan ben tam bir haftadır yemiyorum. Ekmek de aynı şekilde.

-Kalori hesabı yaptım. Play storeden kalori takip programı indirip ordan kaydettim. Bu şekilde ne kadar protein yağ karbonhidrat aldığınızı görüyorsunuz. Örnek görsel ekleyeceğim kesinlikle tavsiye ederim. Ben çabuk kilo vereyim diye ortalama 700 kcal aldım ama bundan sonra 1200 kcal ile devam edip yavaş yavaş vermeyi hedefliyorum.

20200529_214007.jpg

-Her gün mutlaka spor yaptım. Leslie, esneme, ip atlama ve yürüyüş yaptım bu hafta.. Bir diyetisyenin tavsiyesine göre 45 dk spordan sonra vücud 14 saat yağ yakımına devam ediyormuş bunu uygulamaya çalıştım.

-Ekmek hiç yemedim. Ama hiç yememeyi tavsiye edenlerden değilim. Nefsine hakim olabilen biri bence 1 2 dilim yiyebilir. Ben hakim olamadığım için yemedim. Bundan sonra biraz biraz yemeyi ve kontrol altına almayı umuyorum.

-Gün boyunca ne yiyeceğimi planladım ve uygulamada hassasiyet gösterdim

-Suyu 2 litre altına hiç düşürmedim

-Yağdan kısmadım.

- Öğünlerden sonra dişimi hemen fırçaladım

-Canım atıştırmalık çektiğinde sebze yedim.

-Fazla meyveden uzak durdum..

Aslında hep aynı şeyler.
Bu haftamı diğer haftalardan farklı kılan en önemli şey kararlı ve istekli olmamdı.. Bunlar olunca gerisi geliyor emin olun 🤗

Selam arkadaslar:KK3: 13. Takım enerjisiyle geldim tüm motivasyonum bu hafta başta kaptanım LAydLiNe LAydLiNe olmak üzere takım arkadaşlarım sayesinde oldu.
Bayram haftasinda kacamaklarim oldu. Herkesin yaptığı kadar ve hatta daha az ama nedense ben daha çok kilo aldım ve diyetisyene gitmem gerektiğini düşündüm cunku ben geçen haftanın sonuncusuyum aynı zamanda:olamaz:
Bu haftami sadece diyetime ve kendi motivasyonuma harcadım moral bozmadım porsiyonlarımi ayarladım diyet listeme harfiyen uydum uyku düzenimi erken kalkma moduna getirdim ki bu benim için zayıflamak kadar önemliydi.
Spor olarak en az 40 dakika yürüdüm
Suyum 4 litre içtim ve ben burayı çok sevdim burada tekrar yazmak için daha çok calisacam şuan yazarken buna karar verdim 😎😎😎
Bir sonraki haftalarda görüşmek üzere zayıf kalın güçlü bakin :KK6::sampiyon::sampiyon::sampiyon:

Herkese merhaba... 😀 uzun süreli bir diyet uygulamadım ki hayatımın hiçbir evresinde de uzun süren bir diyetim olmadı. yaklaşık 2 ayda 67 lerden geldim şimdiki kiloma. aslına bakarsanız verdiğim bu kiloları 9.takım kaptanımız Handandandan Handandandan ve grup arkadaşlarıma borçluyum. Onların motivasyonu ve uyarıları sayesinde yememek için kendimi tuttum. Grup arkadaşlarım benim için ayrı bir motivasyon kaynağıydı buradan hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim
Diyet noktasında be yaptığıma gelecek olursak başta da soylediiim gibi uzun süreli diyetler yapamadığım için kendimi yememek için baya sıktım. Yemeyince kilolar gidiyor aslında ama işte çok zor bir şey biliyorum. Fakat karar verdiğim zaman artık tamam dedim başladım ve tamamladım.
Herkese bu yolda umduğu şekilde sonuç alabilmelerini diliyorum. Sevgiyle kalın🤗

Herkese merhaba... 😀 uzun süreli bir diyet uygulamadım ki hayatımın hiçbir evresinde de uzun süren bir diyetim olmadı. yaklaşık 2 ayda 67 lerden geldim şimdiki kiloma. aslına bakarsanız verdiğim bu kiloları 9.takım kaptanımız Handandandan Handandandan ve grup arkadaşlarıma borçluyum. Onların motivasyonu ve uyarıları sayesinde yememek için kendimi tuttum. Grup arkadaşlarım benim için ayrı bir motivasyon kaynağıydı buradan hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim
Diyet noktasında be yaptığıma gelecek olursak başta da soylediiim gibi uzun süreli diyetler yapamadığım için kendimi yememek için baya sıktım. Yemeyince kilolar gidiyor aslında ama işte çok zor bir şey biliyorum. Fakat karar verdiğim zaman artık tamam dedim başladım ve tamamladım.
Herkese bu yolda umduğu şekilde sonuç alabilmelerini diliyorum. Sevgiyle kalın🤗
Oncelikle birinciliginizi tebrik ediyorum
Bu hafta 2.3 kilo verirken neler yaptiginizdan bahsederseniz bizim icin daha iyi olacak 🙂

Merhabalar:KK25:,
Bu hafta 1. olmamı sağlayan şey, mezun olacağımı düşünerek son bir gayretle diyete ve spora asılmam oldu.Ayrıca kaptanımız LAydLiNe LAydLiNe nın 2 şer li gruplar oluşturarak takım içinde rekabeti artırması beni tetikledi. Özellikle sevgili dostlarım marbling marbling ve berceste_ berceste_ nin kupa kaldırarak beni kızıştırmaları çok etkili oldu, kaptanıma, dostlarıma, ortim polokey2244 polokey2244 e ve tüm 13. Takıma sevgiler... :KK200:

Bu hafta yine kalori hesabıyla yaptığım diyete devam ettim, daha hafif beslendim, akşamı erken kapattım, günde 3 litre ve fazlası su içtim, günde en az 1 saat bazen toplamda 2 saat yürüyüş bandında + dışarda yürüyüş yaptım. Yeşil çaya ek olarak gün içinde rezene çayı içtim.

Herkesin en sağlıklı bi şekilde hedef kilosuna ulaşmasını dilerim 💐

Merhabalar:KK25:,
Bu hafta 1. olmamı sağlayan şey, mezun olacağımı düşünerek son bir gayretle diyete ve spora asılmam oldu.Ayrıca kaptanımız LAydLiNe LAydLiNe nın 2 şer li gruplar oluşturarak takım içinde rekabeti artırması beni tetikledi. Özellikle sevgili dostlarım marbling marbling ve berceste_ berceste_ nin kupa kaldırarak beni kızıştırmaları çok etkili oldu, kaptanıma, dostlarıma, ortim polokey2244 polokey2244 e ve tüm 13. Takıma sevgiler... :KK200:

Bu hafta yine kalori hesabıyla yaptığım diyete devam ettim, daha hafif beslendim, akşamı erken kapattım, günde 3 litre ve fazlası su içtim, günde en az 1 saat bazen toplamda 2 saat yürüyüş bandında + dışarda yürüyüş yaptım. Yeşil çaya ek olarak gün içinde rezene çayı içtim.

Herkesin en sağlıklı bi şekilde hedef kilosuna ulaşmasını dilerim 💐

İnşallah bu hafta bireysel listenin en zirvesinden mezun olacaksın:sampiyon::sampiyon: :KK200:

Merhabalar, bu hafta 1. Ben olmuşum 🙈
Cuma takımlarına ilk girişim benim. Listeye de bu hafta girdim zaten. Bu kilo kaybında özellikle takım arkadaşlarımın rolü büyük. Bugüne kadar çok fazla kilo alıp verme maceram oldu benim. Ama genelde bir kaç gün sonra kaçamaklar başlar.
4. Takımda yazmaya başladığımdan beri 0 kaçamakla gidiyorum. Doğrularımı, yanlışlarımı görüyorum. Ve en önemlisi yeni şeyler keşfediyorum.
Sevgili kaptanım Yawrukush Yawrukush if tarzı beslenmeyi öğretti ki allah razı olsun ondan :) iştahımı tamamen kontrol altına alan bir sistem oldu bu. Ki ben tok karnına künefe yiyen bir insanım.
A Arrietty_ karbonhidratların kilo vermedeki rolünden bahsetti.
devamında araştırmalar yaptım azcık ve fark ettim ki benim için en ideal kilo verme sistemi if+low carb
Bu şekilde beslenmeye başladım. Ve bunun etkisi büyük oldu. CEYDOS CEYDOS un cezalarının korkusu, iyi şeyler yaptığımda da motivasyonu çok etkili söylemeden geçemeyeceğim 😃
Bir kaç gün de kabak detoksu yaptım ama onu yanlış yapmışım o yüzden bu kısmı es geçelim 😂
Her gün 3 lt suyumu ihmal etmedim. Yeşil çay-bitki çayı tüketimim de aynı şekildeydi.
İşte bu hafta böyle oldu şükür 🙏🏻 darısı önümüzdeki haftalara 🎈

İyi akşamlar kızlar bu haftanın birincisi ben olmuşum, uzun yıllardır takimdayim ilk defa birinci oldum :) aslında kilo vermedim ben ,iki hafta aşırı ödem oluşmuştu bende , tansiyon ilacı kullanıyorum , tansiyonum dusmeyince aşırı tansiyon hapi ve ağrı kesiciler derken ödem.oldu . İlaçları bu hafta azaltinca hemen iniverdi. Beslenme duzenime gelince farklı olarak bu hafta akşam saat 18 den sonra hiç bir şey yemedim. Suyu artırdım . Abur cubur hiç yemedim . Ve yürüyüşü artırdım . :)

Merhaba kızlar,
Bu haftanın 1. Si ben olmuşum.
Öncelikle 10. Takımdaki can arkadaşlarım ve kaptanıma çok çok teşekkür ederim, destekleri çok oldu.
Tam kendimden umudu kesip takımdan ayrılmaya karar verdiğimde kaptanım moni moni müsade etseydi şimdi halim ne olurdu bilmiyorum.
Dedimya ben kendimden umudu kestim diye, Rabbim e şükürler olsun, O bana kendini hatırlattı.
Tevafuk işte bir arkadaşı gördüm, bekarligindan beri kiloluydu. Çok zayıflamış, ne yaptığını sordum. Yitik şifa dediler. Seviye seviye ilerleyen, ilerledikçe hastalıkların ve kiloların kaybolduğu, sağlığın kazanıldığı programdan bahsettiler.
Eve gelip araştırdım, ben bunu yaparım dedim, besmele çekip niyetimi ettim ve ertesi gün başladım.
Hiç zorlanmadan ilk 3 seviyeyi tek başıma yaptım.
Grup olarak tekrar başlanacağını duyunca onlara katılmaya karar verdim.
Mart ortası tekrar 1 den başladım.
Bu sabah elhamdülillah 7. Seviyenin altın vuruşunu tamamladım.
Program devam ediyor tabiki bitmedi.
Fakat ben daha fazla vermek istemiyorum.
Ee kolay deyil 6,5 ayda giden 26 kilo
83,300 le başladığım programda bu sabah 57,200 gördü bu gözler.
Yanı sıra hergün olmasada haftanın en az 5 günü yürüyüş yada bisiklet yada lesli yaptım.
Benden bu kadar kızlar, fazlasını merak eden seviyeler tedavi sistemini araştırsın.
Hepinize bol eksili, gidişi olan, dönüşü olmayan kilo kayıpları dilerim.

Teşekkürler 10. Takım 🥰🥰🥰

Selam kizlar
Bu haftaki birincilik hikayem cuma zayiflama yarismasina girdigimden beri vardi ama bi turlu kismet olmadi bu hafta ise topikler arasi birinci olmaliyim deyip besmele cekip basladim
11 aylik oglumu emziriyorum bununda katkisi var tabi
Sabahlari mutlaka yulafli omletimi yapiyorum icinde 15 grama yakin yulaf 3 yumurta 1 c kasigina yakin zerdecal ve biraz tuz var
Yani sira dom sal peynir zeytin
Oglenleri genelde gecistiriyorum if gibi benimki ama bazen 3 ogun besleniyorum
Aksam yemeginden yarim saat sonra bir saatlik yuruyuse ciktim aksam yediklerimi yuruyuste yaktim
Bol su ictim 3 hafta caba bir hafta hafif caba gösterdim vucudum diyete alismasin diye
Ama bana soracak olursaniz bu zamana kadar 8 nisandan beri yani yuruyuse cikmis olsaydim daha cok kilo verirdim
Asla vaz gecmeyin ozellikle vucudunuz incelip giymek istediğiniz yada dar olan penyelerin rahat olmasi gibi rahat hic birsey yok
Ekmegi tamamen kestim yulafli omletten sonra ara sira kucucuk bir parca yiyorum nefsim cekmesin diye
Ramazan bayramindan 2 once caya seker atmayi biraktim cunku seker karbonhidrat ve butun besinlerde var
85 kilo iken belim agrir cocuklarin birini bes dakika kucagima alsam pertim cikardi ama simdi oyle mi dun yuruyus donusu ikiside durmadi agladi kucagimi istedi ikisini birden avutana kadar tasidim sukur
Sagliginizin kiymetini bilin canlar seviliyorsunuz
Haftaya tekrar birinci olma umuduyla esen kalin
Yawrukush Yawrukush CEYDOS CEYDOS destekleriniz icin saolun
Sana da tesekkurler kabak spagetti hafta da 2 aksam yemegim olup destek oldugun icin 😂😂😂

Not : gelecek hafta dinlendi 😂😂😂😂😂😂

Merhabalar, bu haftanın en yüksek yüzdesini yaptığım için buraya sırlarımı paylaşmam gerekiyormuş o halde başlayalım hepimiz hızlıca zayıflayalım En Büyük TÜRKİYE

18/6 IF yani aralıklı oruç sistemi ile zayıflıyorum. Uzun zamandır güzel kilo vererek ilerliyordum ancak artık mezuniyetim yaklaştığı için süreci biraz hızlandırmak istedim ve bu hafta sıvı diyeti yaptım. Aklınıza gelebilecek her türde sıvıyı tükettim ayran, çorba, kefir, şalgam vs ve bol su tabi ki. Son gün ise pirinç lapası ile güzelce bir ödem attım ve tartıda 2.5 kg yi gördüm. Ki benim kilomda bu rakamı yakalamak gerçekten çok zor çünkü yağ oranım ve vücut kitle indeksim baya bir düştü diyet sürecinde. 2.5 kilo ile birlikte mezun da olmuş oldum. Ha bu arada her gün minimum 2 saat yürüdüm düzenli olarak akşam yemeklerinden sonra.

Son olarak bütün bir diyet sürecimde, aldığım derecelerde, birinciliğimde ve mezuniyetimde büyük katkısı olan,
Başta 5. takımın lideri, bize her zaman büyük sabır ve büyük sevgi gösteren E Emnis kaptanıma olmak üzere,
yatarak kilo verileceğinin canlı kanıtı yaşayan efsane yatanspor paco pacman pacman a,
pacoyu oturarak destekleyen güzeller güzeli oturanspor S Suskunhanim a,
neşesi, azmi ve beni hep güldüren esprileri ile en büyük motivasyon kaynaklarımdan birisi olan C Cagrihilal1 e,
takımımızın diyetisyeni, bizi her zaman doğru yönlendiren sevgili Calypso95 Calypso95 e,
çılgın diyetler deneyerek bize neden şok diyet yapmamamız gerektiğini bir kez daha öğreten azmin yürüyen hali 0zlem 0zlem e,
sabırla bizi yönlendiren ve günlük menülerimizi yılmadan takip eden Mehfam Mehfam ya,
Her biri çok değerli Ceylansnn Ceylansnn , Tempus Tempus , birsevgi birsevgi balpamuk balpamuk ve diğer bütün 5. takımın çıtır kızlarına teşekkürü bir borç bilirim.
:KK60:

Merhabalar, bu haftanın en yüksek yüzdesini yaptığım için buraya sırlarımı paylaşmam gerekiyormuş o halde başlayalım hepimiz hızlıca zayıflayalım En Büyük TÜRKİYE

18/6 IF yani aralıklı oruç sistemi ile zayıflıyorum. Uzun zamandır güzel kilo vererek ilerliyordum ancak artık mezuniyetim yaklaştığı için süreci biraz hızlandırmak istedim ve bu hafta sıvı diyeti yaptım. Aklınıza gelebilecek her türde sıvıyı tükettim ayran, çorba, kefir, şalgam vs ve bol su tabi ki. Son gün ise pirinç lapası ile güzelce bir ödem attım ve tartıda 2.5 kg yi gördüm. Ki benim kilomda bu rakamı yakalamak gerçekten çok zor çünkü yağ oranım ve vücut kitle indeksim baya bir düştü diyet sürecinde. 2.5 kilo ile birlikte mezun da olmuş oldum. Ha bu arada her gün minimum 2 saat yürüdüm düzenli olarak akşam yemeklerinden sonra.

Son olarak bütün bir diyet sürecimde, aldığım derecelerde, birinciliğimde ve mezuniyetimde büyük katkısı olan,
Başta 5. takımın lideri, bize her zaman büyük sabır ve büyük sevgi gösteren E Emnis kaptanıma olmak üzere,
yatarak kilo verileceğinin canlı kanıtı yaşayan efsane yatanspor paco pacman pacman a,
pacoyu oturarak destekleyen güzeller güzeli oturanspor S Suskunhanim a,
neşesi, azmi ve beni hep güldüren esprileri ile en büyük motivasyon kaynaklarımdan birisi olan C Cagrihilal1 e,
takımımızın diyetisyeni, bizi her zaman doğru yönlendiren sevgili Calypso95 Calypso95 e,
çılgın diyetler deneyerek bize neden şok diyet yapmamamız gerektiğini bir kez daha öğreten azmin yürüyen hali 0zlem 0zlem e,
sabırla bizi yönlendiren ve günlük menülerimizi yılmadan takip eden Mehfam Mehfam ya,
Her biri çok değerli Ceylansnn Ceylansnn , Tempus Tempus , birsevgi birsevgi balpamuk balpamuk ve diğer bütün 5. takımın çıtır kızlarına teşekkürü bir borç bilirim.
:KK60:
Canım biz teşekkür ederiz azmettin uğraştın kendinle birlikte arkadaşlarınıda motive ettin ve hem 1.oldun hem mezun oldun ♥️♥️ Tebriklerrrr

Merhaba arkadaşlar,öncelikle gecikme için çok özür diliyorum.O kadar yoğunum ki saat 4:30 ve yeni yattım ancak yazabiliyorum.

Sanırım bu hafta 3 kişi birinci oldu.Ben 10. takımdayım ve bu haftanın yani geçen haftanın 1. leri içindeyim.1. olan diğer iki arkadaşımı da tebrik ederim.

Sıvı ağırlıklı beslendim,poş reset yaptım ufak meyve kaçamağı oldu ama.Bol su içtim,1-1.5 saat yürüyüş yaptım.Sabahları keten tohumu ve çörekotu yağı içtim.Birgün biri birgün biri olacak şekilde,tok tutuyor çünkü.Peynir altı suyunu da günde bir bardak içtim.İnanılmaz bağırsak çalıştırıyor.Evde de sürekli iş,güç vs bu saate kadar koşturmaca bitmeyince,ayranımı yapmaya yada et suyumu ısıtmaya bile vaktim olmadı bol bol suyla geçiştirince çok güzel kilo verdim.Çok da sağlıklı olmadığını biliyorum ama bu hafta böyle oldu.Bilinçli olarak yapılmış bir durum değil.

Kaptanım moni moni ye ve yardımcısı Gulhan1 Gulhan1 emeklerinden dolayı tşk ederim

Herkese selamlar,
Geçen hafta kilolarım biraz hızlı gittiği için buraya mini bir yazı yazmaya hak kazanmışım :)
Geçtiğimiz Cuma itibariyle 4.takımda ilk haftamı tamamladım. Hafta boyunca gece yeme ve strese girince yeme alışkanlığım üzerinde çalıştım. Açlık hissine alışmak benim için çok önemliydi, özellikle uyumadan önce Veya sevdiğim bişeyler izlerken atıştırmanın mutlulukla eş değer olmadığını kendime bol bol hatırlatmam gerekti. Dikkatimi dağıtacak başka şeyler yaptım, burada aktif olarak odak noktamı yiyeceklerden çektim. Gündüz doyurucu yediysem akşam ayran, çeri domates, peynir, yoğurt gibi şeylerle geçiştirdim. Akşam daha dolu besleneceksem gündüz kuruyemiş meyve ile kendimi kandırdım. Çok ağır spor yapmasam da bir iki gün Leslie, bir iki gün yürüyüş yaparak aktif kalmaya çalıştım. En önemlisi de sürekli yemek yiyerek vücudumu nasıl ağırlaştırdığımı, sindirimle uğraşan bedenimin üretken olmak için gereken enerjiye kavuşamadığını kendime hatırlattım. Umuyorum hepimiz sağlıklı şekilde hedeflediğimiz kilolara ulaşır, bedenen ve ruhen daha hafif olmanın keyfini çıkarırız.
Şimdiden herkese iyi bayramlar dilerim 💜

Yukarıdaki mesajıma ek olarak, eğlenceli ve motive edici mesajlarıyla diyeti benimsememi sağlayan tüm takım arkadaşlarıma, kaptanımız Yawrukush Yawrukush a ve diyet kankim MotivatedAlready MotivatedAlready ye çok teşekkür ederim 😌🌸💕
Ya minnoşum 😻 asıl ben teşekkür ederim böyle güzel bir şeyin parçası olabildiğim için 😊 en ufak bir katkım olduysa ne mutlu bana 😊😊

Ya minnoşum 😻 asıl ben teşekkür ederim böyle güzel bir şeyin parçası olabildiğim için 😊 en ufak bir katkım olduysa ne mutlu bana 😊😊
Katkın olmaz mı minik pembik kırlangıcım, obezce yeme evresinden ay niye yiyyorum ki yaa evresine geçişte takım arkadaşı çok kritiktir😬 💜 o yüzden şanslıydım 🍀 Daha nice eksilereee 💃🏻🎈

Herkese selamlar,
Geçen hafta kilolarım biraz hızlı gittiği için buraya mini bir yazı yazmaya hak kazanmışım :)
Geçtiğimiz Cuma itibariyle 4.takımda ilk haftamı tamamladım. Hafta boyunca gece yeme ve strese girince yeme alışkanlığım üzerinde çalıştım. Açlık hissine alışmak benim için çok önemliydi, özellikle uyumadan önce Veya sevdiğim bişeyler izlerken atıştırmanın mutlulukla eş değer olmadığını kendime bol bol hatırlatmam gerekti. Dikkatimi dağıtacak başka şeyler yaptım, burada aktif olarak odak noktamı yiyeceklerden çektim. Gündüz doyurucu yediysem akşam ayran, çeri domates, peynir, yoğurt gibi şeylerle geçiştirdim. Akşam daha dolu besleneceksem gündüz kuruyemiş meyve ile kendimi kandırdım. Çok ağır spor yapmasam da bir iki gün Leslie, bir iki gün yürüyüş yaparak aktif kalmaya çalıştım. En önemlisi de sürekli yemek yiyerek vücudumu nasıl ağırlaştırdığımı, sindirimle uğraşan bedenimin üretken olmak için gereken enerjiye kavuşamadığını kendime hatırlattım. Umuyorum hepimiz sağlıklı şekilde hedeflediğimiz kilolara ulaşır, bedenen ve ruhen daha hafif olmanın keyfini çıkarırız.
Şimdiden herkese iyi bayramlar dilerim 💜

İçerik zaten güzel.. ve bir kez daha tebrikler. :nazar:

Ama şu yaklaşım beni benden aldı.

"Geçen hafta kilolarım biraz hızlı gittiği için buraya mini bir yazı yazmaya hak kazanmışım"​
Buraya yazı yazmayı bir yük, yerine getirilmesi gereken bir görev olarak görmek yerine kazanılmış bir hak olarak görmek takdire şayan.
Yürekten tebrik ediyorum. :KK9: :KK9: :KK9:

ve Schopenhaur'u bir sözü ile yad etmek istiyorum: "Dünya benim tasarımımdır."

seaBahAR seaBahAR
Çok zarifsiniz, teşekkür ederim. Ne de olsa hayırlı bir iş için buradayız, paylaşmak güzel 💜 etkin dinleme yaptığınız için bir haftalık mini kilo verme hikayesi bile Schopenhaur’a dokunacak kadar ilham verici göründü, ben de mutlu oldum 😊 sevgiler 🌸

X