Birinciler Sırlarını Paylaşıyor!

Herkese merhaba
Geçen hafta diyete devam ederken spor yerine farklı olarak 7 yaşında yeğenimin peşine takıldım günde 2-3 saat onun temposu ile oyun oynadım. Günde 10-15 bin adım yürüyüş yaptım ve sonuçta haftanın birincisi oldum.
5. Takıma teşekkür ederim, aramızdaki spor yarışması beni daha aktif ve hareketli yaptı.

Herkese merhaba
Bu haftanın birinciside ben olmuşum çok fazla sırrım var sayılmaz aslında. Başta kaptanım moni moni nin her sabahki hedefimizi unutmamız mesajları sonrası tüm 10.takım desteği ile gerçekleşti. Ben bu hafta if diyeti olarak devam ettim sabah erken saatte başladım günü erken kapadım biraz da spor olunca herşey halloldu ♥️

Merhaba arkadaşlar.Ben 10. takımdan Aylin.Bu etabı 1. likle bitirip mezun oldum.Dilerim ki herkes bu mutluluğu yaşar.Buraya her zaman yazdığım gibi bir sırrım yok.Bol su ve bol yürüyüş.Bu hafta farklı olarak ıf diyeti yaptım.Ve olmazsa olmazım günde 10 bin ile 20 bin adım arası yürümek.Ve tabii ki kaptanımın koyduğu hedefler ve takımımın motivasyonu.Ayrıca şimdiye kadar söylemeyi unuttuğum birşey var.Sürekli peynir altı suyu içtim.Sipariş yaptığım labne peynirlerin suyu hep bana yaradı.Faydaları saymakla bitmez arkadaşlar.Metabolizmayı hızlandırıyor,yağ yakıyor,bağışıklık sistemini güçlendiriyor.........Veeee süper bağırsak çalıştırıyor.Herkese tavsiye ederim.Nette araştırın derim.Tadı da gayet güzel.Herkese başarılar ve güçlü iradeler diliyorım.Kaptanım topik de paylaştığı,çok hoşuma giden bir sözü yazarak bitirmek istiyorum.

İstediğini yersen istediğini giyemezsin
Teşekkürler canım kaptanım ve takımım ❤💓💕💕

merhaba arkadaşlar. 648.etap haftanın bireysel birincisi olarak yine karşınızdayım daha öncede belirttiğim gibi önce takım kaptanımız ve sonrasında takım içi enerji her zaman yanımda. Kısa zamanda mezun olmayı hedeflesem de kk ya her girişimde ilk gireceğim forum 10.takım :KK200: Bu haftaki başarım önce if sonrasında bir kaç günlük detoks yaptım. Detoks diyince tek besinle gün boyu değilde tüm sağlıklı ürünlerden sebze meyve protein birer parçayla devam eden bir detokstu ve Cuma sabahı mükemmel sonuç herkese başarılar dilerim.

merhaba arkadaşlar sürekli if dedim o zaman bu sefer nasıl yaptığıma dair örnek liste vereyim :KK66:

sabahları: domates,salatalık,peynir,zeytin biraz ekmek genelde kepekli yada tam buğdaylı (evde yaparsam 1 yada 2 yumurta haşlaması maydanoz roka tere )

ara 1 bardak yeşilçay yanına 1 meyve

öğlen az çorba işyerinde ne yemek çıkarsa susuz alıyorum yoğurt

ara 1 bardak yeşilçay yanına 1 avuç kuruyemiş

akşamları ya hiç yemiyorum yada çok acıkırsam yoğurt , salatalık gibi

3 litre su içiyorum spor olarak da eliptik yapmaya çalışıyorum

tüm sırrım bu birde 10.takım :KK68:

Merhaba arkadaslar
Bu hafta bireysellerde ben birinci oldum.
Benim sirrim ise şu an uyguladigim beslenme sistemi.
Facebook uzerinde "ahmet apa ile yitik sifayi ucretsiz bulanlar" grubundaki seviyeleri uyguluyorum.
Gecen hafta 5. Seviyede 2 kere 36 saatlik oruc tuttum. 3 haftadir 87lerde gidip geliyordum. Bu hafta direncim kirildi ve 84lere dustum cok sukur.
Bugun 6.seviyeye gectim. Ilk defa 3 gunluk oruca niyetlendim insallah rahat gecer. Bugun ilk gun oldugu icin simdilik bir sikinti yok.
Insallah karaciger temizligimi de yapip hem hastaliklarimdan hem de fazla kilolarimdan kurtulurum.
30 agustosla toplu bir grupla seviyeleri uygulamaya basladim basladigimda 105 kiloydum bugun 83 kiloyum yarin buyuk ihtimalle 82leri gorurum. 22 kilo gitti. Icimden resmen buyuk kizim kadar bir cocuk cikti. Rabbim tamamlamayi nasip etsin. Amin.

Merhaba arkadaşlar ben 2 Eylül’den beri ketojenik besleniyorum. 16 kg yük geride bıraktım. Aslında bu hafta birinci olmamı şuna bağlıyorum : geçen hafta sonuncuydum😳 bir hafta öncesinde diyeti bozup ketosisden çıkınca kilom ödemle beraber artış göstermişti. Bu hafta düzenli beslenmeme döndüm ve ödem mödem kalmadı çok şükür hepsi gitti. Ketojenik yaşama devam ve 24 if otofajiye 💪🏻

Merhaba. Bu hafta birinci olmuşum. Öncelikle İF diyeti uyguluyorum . Günü erken kapattım. Günde en az 10.000 adı. Atdım. Sabahlarımı limonlu suyla açtım. Ha bide motivasyonum düştümü takım arkadaşlarım yardımcı oldu. Hepsine teşekkür ederim . Benden bu kadar :KK68:

Merhaba arkadaşlar,
Bu haftanın birincisi olmusum sanirim🥰 gecen hafta 82.6 bu hafta 79.9 sonuç olarak bir haftada 2.7 kilo vermiş oldum.Bunu bir başarı kabul etmiyorum aslında.başarıya hedefime ulaştıgımda ulaşmış olacağim.Her neyse...
Öncelikle sebze ve protein alımlarına dikkat ettim.su içmeyi sevmesem de bolca su ictim. Onun disinda gunluk minimum 6000 adımı mutlaka attım. 4 . Takimdaki tum arkadaşlarıma çok tesekkur ediyorum. Ayrica minnettarım❤Umarim herkes hedefledigi kiloya sağlıkla düser🤗

Merhaba arkadaşlar,
Bu haftanın birincisi olmusum sanirim🥰 gecen hafta 82.6 bu hafta 79.9 sonuç olarak bir haftada 2.7 kilo vermiş oldum.Bunu bir başarı kabul etmiyorum aslında.başarıya hedefime ulaştıgımda ulaşmış olacağim.Her neyse...
Öncelikle sebze ve protein alımlarına dikkat ettim.su içmeyi sevmesem de bolca su ictim. Onun disinda gunluk minimum 6000 adımı mutlaka attım. 4 . Takimdaki tum arkadaşlarıma çok tesekkur ediyorum. Ayrica minnettarım❤Umarim herkes hedefledigi kiloya sağlıkla düser🤗
tekrar tebrik ederim canım :KK200:

Hayirli Günler yoldaşlarim Ben 10.takimdanim..Bu hafta bireysel derecede birinci olduğum için çok mutluyum..3 gün önce doğum günümdü kendime hediye etmiş oldum bu birinciliğimi..Başari sirrima gelince...2-3 hafta önce fit yemek kanalinda bir video izlemiştim.o Videodaki verilen Bilgiler beni çok etkilemişti.O Videoda Midemizi hangi yiyeceklere aliştirirsak ileriki Zamanlarda o yiyecekteki kalintilar bağirsakta bakteriye dönüşüyormuş..o bakterilerde beyine sinyal gönderiyor yine bundan ye şundan ye diye..yani eyer sağliksiz yiyecekler yiyorsak beynimize sağliksiz bakteriler sinyal gönderiyo..sağlikli beslenirsek sağlikli sinyaller...o sözler kulağima küpe oldu..ve bu yöntemi denedim 10 güne yakin....gerçektende öyle oldu..canim sağliksiz olan hiç birşeyi çekmedi..sağlikli beslenmeye özen gösterdim...ekmeği şekeri hayatimdan şimdilik çikardim..kilo koruma dönemimde ekmek yesemde en fazla 2 dilim yemeyi düşünüyorum ..yumurta süt peynir yoğurt sebze meyve ceviz tüketiyorum .öylenleri çorba sebze yemeği veya baklagillerden tükettim...hedef kiloma kadar bu düzeni bozmayi düşünmüyorum ..arada birde kahvaltiya kefir,sütlen beraber keten tohumlu veya chiali Smoothi yaptim Blendırda..oda çok doyurucu ve uzun zaman tok tutuyor.....ayrica akşamlari yemeyii kestim..çok aciktiğimda tarçinli süt,sütlü yeşil çay ,sütlü neskafe içtim veya yoğurt yedim.Sporada başladim evde Lesli Samson ile Spor yapiyorum bazen 3 mil bazen 2..son kalan kilolar çok inatci ve Sporsuz gitmek bilmedi . haftalardir ayni kiloda gel gitler yaşadim ..Ibn-Sinanin sözünüde aklimda tuttum..""3 öğün Hastalik 2 Öğün sağliktir""...işte bukadar arkadaşlar ne şok diyet yaptim nede sağliksiz beslendim..Biraz sabir sağlikli beslenme ve Sporla birlikte bu kilolalarin üstesinden gelebiliriz yeterki kararli olalim..bol bol su içmeyide ihmal etmeyelim😉

Son düzenleme:
Herkese merhaba 🙋 Ben 9. Takım üyesiyim. Adım Zeynep. Evliyim ve 11 aylık bir oğlum var. Doğumdan sonra aldığım kilolardan biran önce kurtulmak için kendime yeni bir sayfa açtım, diyete başladım ve 76.8 kilo ile 9. Takıma katıldım. Bu hafta bireyselde birinci oldum. Hem takımım hem de kendi adıma çok gurur verici... Dilerim bu duyguyu bütün isteyen arkadaşlarım yaşar. Buraya yazıyor olabilmek bile benim için çok büyük bir mutluluk ve en büyük motivasyon. Gelelim bunu nasıl başardığıma...
Öncelikle 'karar' verdim ama bu sefer diğer başladığım ve sonunu getiremediğim diyetlerden farklı bir diyet olacak dedim. Kendime söz verdim ve başladım. Araştırdım bana en uygun diyet programı olmalı dedim ve Karatay diyeti yapmaya başladım.bİlk zaman günde 2 öğün besleniyorum. Tabi çok acıktım ve biraz zorlandım emziriyorum aynı zamanda.Çok da uyamadım ama diyet yapmaktan pes etmedim. Sonra sabah kahvaltıda çok aç olduğum zaman 1 dilim kepekli veya çavdar ekmeği yiyorum onun dışında diğer öğünlerde ekmek tüketmiyorum. Günde bazen 2 bazen 3 öğün yiyorum. 3 öğün olunca 1 öğünü meyve olarak tüketiyorum. Ama bu karışık değil tek çeşit meyve. Pirinç makarna patates hiç tüketmiyor değilim ama elimden geldiğince en az şekilde tüketiyorum. Salatayı bol tüketiyorum. Karnımı doyurmadan sofradan kalkmıyorum. Akşam 8 den sonra ağzıma sakız dahi almıyorum. Yemekleri zeytinyağlı ve tereyağlı tüketiyorum. Bol su içmeye çalışıyorum. Her gün yapamasam da vakit buldukça spor da yapıyorum en çok da Leslie yapiyorum. Kaçamaklarım olmuyor değil ama abartmıyorum ve bunu akşamları değil de daha çok gündüzleri yapıyorum akşama kadar yakmak için. Açıkçası çok zorlanmıyorum kendimi bıktırmadan hevesimi kırmadan inanarak yapıyorum. Şuan 71.7 kiloyum ve bu değişim beni çok mutlu ediyor. Herkese tavsiyem her şeyden önce inanmak önemli siz inanırsanız sonu gelir ve başarırsınız yani kararlı olun vazgeçmeyin. İnşallah yardımcı olabilmişimdir sizlere ♥️

9.takimdan selamlarrrrr sevgili kader ortaklarim 💓💓💓
Uzun zaman sonra tekrar burda bulunmanin mutlulugunu yaşıyorum :)

Öncelikle benden umudunu kesmeyen:)) desteklerini esirgemeyen sevgili can yoldaslarim 9.takim ailesindeki herkese ve +90 grubundaki arkadaslarima cooook teşekkür ederim 💕💕💕💕

Bu hafta ne yaptigima gelirsek....
Ketojenik+if beslenme şeklini uyguladim

Ketojenik beslenmede amaç vücudun yakitini glikozdan yağa cevirmek, vucudun keton cisimcikler uretip direk yag yakmasini saglamak.
Normalde vucudumuz once karbonhidrati yakar sonra yaglara sira gelir.
Bu beslenmede karbonu sebzelerden kuruyemisden aliyoruz ve yag agirlikli besleniyoruz, tabiki saglikli doymamış ysglari kullaniyoruz (soguk sıkım zeytinyagi, hindistan cevizi yagi, tereyag)
Bu demek degilki kaşık kaşık yağ yeniyor:))
Onuda abartmiyoruz
Diger karbonhidrat ürünlerini yemedigimiz icin, yag depo edilmeden enerjiye dönüşüp yag yakmaya basliyor.
Yaglar karbonhidratla beraber yenirse kilo aldirir
Biz cici karbonlari yiyoruz :))
Almamiz gereken ana hatlariyla %70 yag, %25 protein, %5 karbonhidrat seklinde
Bu beslenme sekli bazi hastaliklarin tedavisinde kullaniliyor
Bendeki etkisi ilk etapta açlık ve tatli krizlerim kalmadi. Bunun nedeni insilunun dengelenmesi.
Yag daha uzun sürede sindirildigi icin kolay acikma olmuyor.

Tabiki önce iyice arastirmak gerekiyor, kafaya göre yapilmasi dogru degil

Ben ayni zamanda if seklinde beslendim
Genelde 2 öğün
Öğlen 13-14.00, aksam en son 18._19.30 gibi
Sebze salata ve et urunleri
Kahvaltida ekmeksiz, karatay kahvaltisi gibi diyebiliriz :))

Su normalde onemli oldugu gibi bu beslenmede de cok onemli.

Hedeflerinize ve hayallerinize ulasma yolculugunda herkese basarilar dilerim.
Kilosu benim gibi fazla olanlar, biraz dişinizi sıkın, yaza kadar halledelim şu kilo işini 😍😍😍😍

Biraz uzun oldu heralde 😅😅😅bayyyy :KK3:

Merhaba arkadaslar

Bu hafta Mefkurem Mefkurem le beraber birinciligi paylasiyoruz.

Kilo verme seruvenimde bana destek olan 6.takim arkadaslarima +90 grubu arkadaslarima ve kendi sayfamda bana destek olan arkadaslarima cok tesekkur ediyorum.

Benim bu hafta bu kadar kilo vermemin sebebi gecen hafta kilo verememis olmam (odemim vardi) ve buna ilave olarak bu hafta tutmus oldugum sifa orucu gunlerimi persembe cuma cumartesiden sali carsamba ve persembeye cekmis olmam.

Insallah uyguladigim sistemi sonuna kadar basarir sagligima kavusur ve ideal kiloma inerim.
Zaman ayirip yazimi okudugunuz icin tesekkur ederim.
:KK68:

Merhaba hanımlar 🙋
Bu hafta yine bireyselde birinci oldum. Beni destekleyen ve buraya yazmamda katkı sağlayan takım arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.
Gelelim bu hafta neler yaptigima..
Bu hafta uyguladigim herhangi bir diyet yöntemi yok açıkçası. Sadece kaçamaklarım olmadı diyebilirim. Yaptığım tek kaçamak sayılabilecek şey hafta içi bir dilim beyaz ekmek yedim. Günde 2 öğün yemeye çalıştım. Ara öğün olarak 1 yada 2 dilim meyve ya da sade kahve içtim. Sporu evde yaptim. Yoğun bir hafta geçirdim havalar da soğuk olduğu için dışarıya çıkamadım pek. Evde bana en uygun olan ip atlamak oldu git gel ip atladim. Leslie de yapıyorum normalde ama bir süredir kayinvalidemgildeyim burda pek Leslie ye ayıracak vaktim olmadi.
Daha sonra 2 litre ve daha fazla su tüketmeye çalıştım.
Bu kadar... Herkese başarılar dilerim 🤗

Slm kizlar :KK68:

Bu hafta yine ben birinci oldum. (Aliskanlik yapicak :KK48: )

2 onceki hafta cok verdigim icin gecen hafta az verebilmistim. Bir de gecen hafta adet sisligi de etkileyince bu sekilde oldu. Bu yuzden bu hafta da biraz fazla kilo verdim.

Sistemi bozmak yok aynen yola devam 😉

Herkese merhaba :KK54:
Ben 9.Takımdan Nazlı. Her hafta bu sayfayı açıp birinci olan kişinin mesajını okuyorum bu hafta bireyselde birinci olup buraya yazacak olmak beni inanılmaz mutlu etti.
Kk'da kilo verme seruvenim 84 kg ile başladı. 9. takımla yola devam etmek benim şansım uğurum oldu. Takımım çok motive ve her zaman birbirine destek. Ne zaman yorulsam onlarin gazıyla tekrar tekrar motive olup yola devam ettim. Hepsine bunun için sevgilerimi ve teşekkürlerimi iletiyorum, iyi ki sizinleyim ❤️❤️❤️
Bu hafta farklı olarak ne yaptığımı söylemem gerekirse; hafta boyunca kahvaltıda 2 haşlanmış yumurta büyük bir parça peynir (klasik diyet ifadeleriyle anlatacak olursam 2 kibrit kutusu peynir) ve salatalık yedim. Ara öğün bazen yapmadım bazen de meyveyle gecistirdim. Akşam yemeğinde hafta boyunca evde ton balıklı ya da ızgara tavuklu salata yaparak yedim. Günde en az 2 litre suyumu da ihmal etmedim.
Haftalardır 70 civarında takılmıştı kilom ve gram gram gidiyordu. Bir önceki hafta vücudumu şaşırtmak için kaptanimizin önerisiyle cıslı gıdalarla kacamaklar yaptım. Üstüne anlattığım listeyi uygulamak çok etkili oldu ve kilo direncim kırıldı. Bir de sporu hiç ihmal etmedim. Eliptik bisikletle haftada 4 gün spor yaptım. Bunun dışında gün aşırı Leslie ve Zumba yaptım.

Azmin elinden hiçbir şey kurtulamaz :KK55:
Hepimizin istediği kiloya ulaşıp sağlıklı günler geçirmesi dileğiyle....🙏🙏

Merhaba arkadaşlar 😊
6. Takımın üyesi olarak burda olmak büyük mutluluk. İlk olarak kaptanımız Zipzip- Zipzip- ve tüm takım arkadaşlarıma destekleri için çok teşekkür ederim 😘. Onlarla birlikte bu serüven çok daha kolay ilerliyor. İyi ki varlar, güzel takımım hepinizi çok seviyorum 😍

Başarı sırrı olarak söyleyebileceğim çok fazla şey yok. Hayat tarzı olarak günde iki öğün besleniyorum çoğunlukla. Çalıştığım için evde olmuyorum böylece sürekli bir şey atıştırma isteği duymuyorum. Ara öğün yapmıyorum. Kahvaltı ve akşam yemeği düzeninde gidiyorum. Bu hafta kacamaksiz, bol su ve yürüyüşle geçtiği için güzel kilo verdim. En geç 6-7 arası yemeyi bıraktığım ve açlık hissiyle uyuduğum için faydasını gördüm.

Herkesin dilediği kiloya sağlıklı bir şekilde ulaşması dileğiyle.

Merhaba arkadaşlar 😊
6. Takımın üyesi olarak burda olmak büyük mutluluk. İlk olarak kaptanımız Zipzip- Zipzip- ve tüm takım arkadaşlarıma destekleri için çok teşekkür ederim 😘. Onlarla birlikte bu serüven çok daha kolay ilerliyor. İyi ki varlar, güzel takımım hepinizi çok seviyorum 😍

Başarı sırrı olarak söyleyebileceğim çok fazla şey yok. Hayat tarzı olarak günde iki öğün besleniyorum çoğunlukla. Çalıştığım için evde olmuyorum böylece sürekli bir şey atıştırma isteği duymuyorum. Ara öğün yapmıyorum. Kahvaltı ve akşam yemeği düzeninde gidiyorum. Bu hafta kacamaksiz, bol su ve yürüyüşle geçtiği için güzel kilo verdim. En geç 6-7 arası yemeyi bıraktığım ve açlık hissiyle uyuduğum için faydasını gördüm.

Herkesin dilediği kiloya sağlıklı bir şekilde ulaşması dileğiyle.
Bizde seni cook seviyoruz iyi ki varsin canim başarından dolayi tekrar kutluyorum ❤😘

Merhaba 🌸 başarı sırrı denebilecek birşey yok aslında, kasım ayında tüp bebek tedavisi için izine ayrılmıştım. Geçen hafta bebeğin kalp atışları durduğu için tekrar listelere döndüm, bu yüzden hızlı gitti kilolar 😊 izinde olduğum sürede de kaçamak yapmamaya özen göstermiştim, ek olarak bu hafta her gün spor yapmaya çalıştım.

Her türlü zorlukta birbirinin sırtından elini çekmeyen tatlı takımımın her bir tatlı üyesine koccaman teşekkürler 💜🥰 iyi ki 5inci takım 🥳

X