Birinciler Sırlarını Paylaşıyor!

Merhabalar ....
ben 14.takım'da yarışıyorum takım kaptanıma,arkadaşlarıma desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum ayrıca seabahar ve tüm takımların yönetimindeki arkadaşlara da teşekkür ederim bu kadar kadını idare etmek kolay değilHoppa
37 yaşındayım 2014 nisan ayında 115 kg ile diyete başladım cuma yarışmalarını 109 kg civarında katıldım uzun süre 3 ana 3 ara öğün düzeninde diyet +spor yaptım son birkaç aydır hem kilo vermenin rahatlığından hemde sıkılmamdan dolayı diyeti bayaa bi esnetmiştim .Kaçamaklar yapıyordum sporu ihmal etmiştim tabi kilo vermede ona paralel şekilde iki ileri bir geri mehteran tarzı gidiyordu .
Sonra Dukan diyetine ve de onunla beraber spora başladım tekrar bu değişiklik iyi geldi bana 15 gündür diyeti aynen uyguluyorum.
Bu haftaki verdiğim kiloda onun etkisi var tabiki sporun da
bu arada 2014'ün son günlerini yaşıyoruz 2015 'in gönlünüzdeki bütün güzelliklerle geçmesi dileklerimle YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN arkaşlar En Büyük KKEn Büyük KK:KK73::KK73::KK68::KK68::KK68::KK68::KK68::KK68::KK68:

Merhaba ben 7. Takımın yenı uyesıyım .arkadaslarıma tesekkurederım ..
bn kendıme ınandım,bunu basaracagım ve bu kılolar gıdecek ..sekerı ve ekmegı hayatımdan tamamen cıkararak ılk adımı attım.Hmn arastırmaya basladım ne yapabılırom ne edebılırım dıyerek.ve burayla tanıstım.grubumun sorumlulugunu gercekten omuzlarımda hıssttım.ıp atlamaya basladım.leslıe ıle yuruyus yaptım.yesıl cay ıctım.bıtkı cayları.gunde 2.5 lıtre su.kendımı tanıdım vucudumu tanıdım deneme yanılma yoluyla nasıl rahat kılo verecegımı cozmeye basladım..
arkadaslar herseyden önce ıstedım ..olerek yedıgım tatlılara böreklere yan gözle bıle bakmadım.
bn ıstedıgımı gıyınmelıydım ve aynada kendıme guvenmeliydım.yolun yarısı tamamlandı ,yarısı kaldı..

Merhaba arkadaslar,

bu hafta birincisi ben olmusum. Oncelikle desteklerini esirgemeyen takim arkadaslarima ve takim kaptanima tesekkuru bir borc bilirim. O kadar neseli ve pozitif insanlar ki, en moralim bozuk oldugu anlarda bile takima attim kendimi, onlarin nesesi bana da bulasti hep.
Bu hafta ozel olarak birsey yapmadim, 2 aydir Dukan diyetine devam ediyordum. Ancak kacamaklardan bir turlu vazgecemiyordum. Son hafta hic kacamak yapmadim. Disarda hic yemek yemedim, evde kendi yaptigim diyete uygun yiyeceklerden tukettim. En gec 5 gibi yemek yemeyi biraktim ve aksamlari erken yattim. Hergun 50 den fazla mekik cektim. Dis cektirdigim icin 2 gun boyunca sivi gida ile beslendim. Bunun da etkisi oldu kilo vermemde. Ama midemin kuculdugunu hissediyorum. Artik canim istese de cok fazla yemek yemedigimi farkettim. Artik aksamlari canim yemek yemek istemiyor.

Dilerim herkes istedigi kiloya ulasir. Saglikli kilo vermeler diler ve neseli gunler dilerim.

Merhaba cuma yarışmalarının güzel,alımlı,bakımlı,iradeli,istikrarlı ve binlerce güzel özelliği içlerinde barındıran hanımları.
Bu hafta 1.lik gelmiş bakalım :KK54:diğer yazımda da belirttiğim gibi bu birincilik benim değil değerli 7.takım üyelerinindir.Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.
Bu hafta son kilolarımı verdim(aslında 1.2 kg kaldı ya neyse artık) ve mezun oldum ne mutlu bana:KK36:
Belirli bir sırrım yok aslında az yedim çokda sağlıklı beslendiğim söylenemez.
Her hafta perşembe günleri pirinç lapası yedim.Biraz daha devam edersem kusarım herhalde(ama çok iyi ödem atıcıdır tavsiye ederim)
Ancak kaçamak yapmadım,hiçbir yemeğide dayanamadım diye yemedim
Arada sıkıldım,bunaldım,motivasyonum düştü ancak sağolsun takım arkadaşlarım yılmadan bıkmadan desteklerini esirgemediler
Sizlere tavsiyem zorunlu bir sebep olmadıkça takımdan izine ayrılmayın.Çünkü takımın bağlayıcılığı,sorumluluk hissi diyet bozmaktan alı koyuyor.
3 hafta izine ayrıldım 4 kilo aldım(sorumluluk yok ya hani dünyayı yedim resmen)
Mezun oldum ancak buralardayım yine
Sormak istediğiniz birşey olursa yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım.
Kendinize iyi bakın ve vücudunuza çok çok iyi davranın.:KK24:

Selam kizlar,
bu haftanin birincisi benim yuppppppi.
Sirrima gelince aslinda sirf seker cukulata ve cipsle bir degil bin omur sikilmadan beslenebilen biriyim.Zayiflayif gidip tikinip sisip gelen biriyim.Allahtan iyi bir calisma sistemi var bedenimin.Yasaklari kesip salatanin, meyvenin, yogurdun, sebzenin tadini alinca eriyorum adeta.
birde nisan ayinda metabolik balans testi yaptirmistim.Böylece benim sikintili oldugum besinleride menulerime eklemeyince zayiflamak kacinilmaz oluyor.
Ama yinede her persembe yogurt kuru yapiyorum, aksam yemegim 6 da bitmis oluyor, aciktikca ayran yada elmali su icerim, iki ogun arasi 5 saat oldugundan ara ogun yok bende.
Deneme yanilma yoluyla kesfettimki meyve bana pek yaramiyor ondan dolayi gunde bir kez meyve yiyorum oda elma oluyor ve ogunun pesine yiyorum cok nadir ara ogun olarak tuketiyorum.
Yilbasindan beri bir spor salonuna uyeyim gunde en kotu 1,5 saat ordayim ve olabildigince adim atip adimsayarimi guldurmek icin arabamla küsüstük.
iste boyle ama yinede gunluk ne yedimi merak ederseniz 9. takimin sayfalarinda bir kaptan olarak hergun duzenli sekilde yazdigim menulerimi bulabilirsiniz.Yazdiklarimdan takildiniz bir yer olursa adresim:9. takim

merhabalar ben 6. Takımda yarışıyorum geçen haftanın birincisi ben oldum Kaybım3.800 kg

Öncelikle sporu geceye aldım . Sanırım gece yaptığım spor metabolizmamı hızlandırdı.emziriyorum ve emziren annelerin yaşadığı avantajıda kullanıyorum sanırım kalori yakma anlamında:KK28:ayrıca balık yağımı bu hafta hiç eksik almadım yani saatinde ve düzenli oldu hep. Menüye gelinceeeee ekstra birşey yapmadım ,kısmadım .normalde nasıl yiyorsam o Şekil yedim .genelde grup olarak karatay beslenme Tarzı uyguluyoruz. Bende uymaya çalışıyorum ancak yinede tüm hafta boyunca 3-4 dilim ekmeğimi de yemişimdir:confused:sadece 2 gün ayran detoksu Yaptım zaten kilonun çoğunu o zaman verdim.2.100 kg bir kaybım oldu.benden bu kadar umarım faydalı olmuştur:KK36:

Selam kizlar,
bu haftanin birincisi benim yuppppppi.
Sirrima gelince aslinda sirf seker cukulata ve cipsle bir degil bin omur sikilmadan beslenebilen biriyim.Zayiflayif gidip tikinip sisip gelen biriyim.Allahtan iyi bir calisma sistemi var bedenimin.Yasaklari kesip salatanin, meyvenin, yogurdun, sebzenin tadini alinca eriyorum adeta.
birde nisan ayinda metabolik balans testi yaptirmistim.Böylece benim sikintili oldugum besinleride menulerime eklemeyince zayiflamak kacinilmaz oluyor.
Ama yinede her persembe yogurt kuru yapiyorum, aksam yemegim 6 da bitmis oluyor, aciktikca ayran yada elmali su icerim, iki ogun arasi 5 saat oldugundan ara ogun yok bende.
Deneme yanilma yoluyla kesfettimki meyve bana pek yaramiyor ondan dolayi gunde bir kez meyve yiyorum oda elma oluyor ve ogunun pesine yiyorum cok nadir ara ogun olarak tuketiyorum.
Yilbasindan beri bir spor salonuna uyeyim gunde en kotu 1,5 saat ordayim ve olabildigince adim atip adimsayarimi guldurmek icin arabamla küsüstük.
iste boyle ama yinede gunluk ne yedimi merak ederseniz 9. takimin sayfalarinda bir kaptan olarak hergun duzenli sekilde yazdigim menulerimi bulabilirsiniz.Yazdiklarimdan takildiniz bir yer olursa adresim:9. takim
Slmm tebrikler öncelikle.metabolik balans testini nerede yaptırdınız??york testi gibi birşeyimi ?

Kızlar ıyı geceler ...
Bu haftanın birincisi ben oldum .. 71 kılodan 68.400 e düştüm 1 haftada ... Bunun aslında birçok nedeni var .. Düzenli kahvaltı yapmıyordum. Aslında hiç yapmıyordum denilebilir. Bana geçen hafta pazar kayınvalıdemler geldi.. doğal olarak her sabah düzenli olarak 9 da kalkıp kahvaltı yaptık. Akşam düzenli bir şekilde yemek yedik . En gec 7 de.. ve aksami da genelde hafif geçirdim. HHaftada 3 gun pilates e gittim 1 saat. Yaptığım hersey bundan ibaret . Insan kacamak yapmayp düzenli br şekilde beslenirseniz kılo vermek hiç( zor değil) kızlar:KK52:

Merhabalar.
Bu haftanın birincisi olarak sırrımı paylaşmaya geldim.
Bilenler bilir, yıllardır uykusuzluk sıkıntısı yaşıyorum.
Sabahları genellikle yorgun uyanırım ve uyku zaman kaybı gibi gelmese, günde 12 saat uyuyabilme alt yapım var.
Geçenlerde bir derdim var bölümünde, böyle bir konu açılmış.
Heyecanla okurken, sabahları güne smoothie ile başlanabileceğini belirten bir kaç arkadaş olmuş.
Konuşmalar oldukça heveslendiriciydi.
Ben de, enerjimi toplamak amacı ile deneyeyim dedim.
Ancak, bunu içmemle beraber, karnım doydu, midem şişti derken bir kaç gün sonra benim 3 öğünüm smoothie halini aldı. Kimi günlerde de 2 öğün smoothie, 1 öğün hafif beslenme şeklinde oldu.
Kilo konusunu bu kadar etkileyeceğini açıkçası düşünmemiştim.
Diğer etkilediğini düşündüğüm nedenler;
- Spor yapmıyordum, eliptik bisiklet aldım ve minimum 20-30 dakika kullandım.
- Kabızlık sorunum vardı. Haftada 1 kere ancak tuvalete gidebiliyordum. Muhtemelen smoothie ve sporun yardımı ile neredeyse her gün, hatta bazen 2 kere tuvalete çıktım.

Son olarak bir de smoothie tarifi vererek yazımı sonlandırayım:
Malzemeler:
- 1 adet muz
- 1 adet portakal
- 1,5 su bardağı süt
- 1 yemek kaşığı yoğurt
- 2-3 tablet tatlandırıcı
- 1 tutam tarçın
- 1 tutam hindistan cevizi

Tüm malzemeleri blenderdan geçirerek tüketebilirsiniz. Bundan sonrası hayal gücünüze kalmış.
Bütün kadınların ideal bedenine sahip olmasını dilerken, yalnızca bedenimizi inceltmekle kalmayıp, ruhumuzu da dinlendirdirdiğimiz 5. takıma teşekkür ediyorum. Bütün arkadaşlarım iyiki var. :KK37::KK37:

Merhabalar herkese dilediği kiloda sağlıklı mutlu olabileceği hayırlı ömürler dilerim . Bu hafta birinci olmamın sebebi: Şekeri ekmeği çikolatayı kesmem iş çıkışı evdeki koşu bandımı hırsla açıp 2saat kullanmam oldu (tüm hafta) . 4. Takımdayım oradaki bir kaç arkadaşımın desteği büyük özellikle gogo2405 'in.
Zayıflamanın bana gore tek kuralı kendine inanmak . İnanırsan istersin inanırsan istikrarlı olursun hedefine ulaşana kadar. İnanırsan mutlu olursun . Mutsuzken daha çok yediğimiz açık. Başladığımda zayıflayamazsın diyenler elbette oldu şuan bir şey diyemiyolar haliyle. Herkse başarılar dilerim :)

kızlar hepinize mutlu haftasonları. bu hafta nasıl birinci olduğuma gelirsek en büyük etken sanırım minik kızım. insanlar beni gördükçe fenalık geçiriyor her daim kucağımda gezdirdiğim için. biraz gaz problemi var ve dışarı çıkmazsam 4-5 saat, çıktıysam 1-2 saat kucağımda. beraber yürüyünce susuyor. bazen öyle de susmuyor, koşmaya başlıyoruz. görenlere annesini zayıflatmaya çalışıyor diyorum. çoğu zaman yorgunluktan bitiyorum, adım atacak taakatim kalmıyor ama yine de onu ağlatmamak için elimden geleni yapıyorum. bi de hergün en az bir saat tempolu yürüyüşe çıkıyorum, kızımda kanguruda tabi. onun dışında akşam yemeklerini azalttım ve bol bol su içiyorum. protein ağırlıklı besleniyorum. bi de verdiğimin birazı da ödemdi bence. önceki hafta kilo almıştım baya bi. ve son olarak doğum kilolarım kalmıştı biraz da onlar gitti sanırım. başka da bir şey aklıma gelmiyor kızlar. umarım herkes istediği kiloya düşer.

Herkese selamlar
Öncelikle bu hafta 9.takım olarak bütün dereceleri aldığımız için çok mutluyum.Ben 01.01.2015 de sağlıklı beslenmeye 05.01.2015 cuma yarışmalarına katıldım.Şimdiye kadar toplam 18.2 Kilo verdim.Diyetimin 10.haftasında atak yapmak istedim.Bu hafta farklı olarak 3 -4 gün sabah yediğim ekmeği kaldırmak ve akşam yemeğimi erkene almak oldu.Sa.3-4 gibi yemek 5-6 gibi yoğurt yada kefir yedim.Per.günleri yoğurt kürü yapıyorum.Spor olarak haftada 3-4 sefer 45 dak.yürüyüş.
Tabiki birde kaçamak meselesi var ben 2.5 aydır hiç kaçamak yapmadım bunun içinde kendimle gurur duyuyorum.
Bence işin sırrını hepimiz biliyoruz inanmak,sabretmek,azmetmek. Motivasyonumuzu yüksek tutmak içinde yardıma,desteğe ihtiyacımız var.Benim en büyük destekçilerim başta kaptanımız Beril ve birbirinden değerli takım arkadaşlarım (çok kalabalık olduğumuz için isimlerini yazamıcam) hepsine tek tek teşekkür ediyorum sizleri seviyorum kızlar.Tabiki herkesin takımı kendine özeldir benim içinde öyle.En başta bizler takım olmayı başardık ve takım ruhunu yakaladık.Son olarak başta sevgili Bahara ve kk yönetimine bizlere sağladıkları bu ortam için çok tşk.ediyorum,burda olmaktan çok mutlu olduğumu özellikle belirtiyorum.Mezuniyet karnesi alacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum.Biraz zaman alacak benimkisi ama sabreden derviş muradına erermiş.
Sevgiyle ve ince kalın öpüyorum çıtırlar!!!!

Herkese selamlar
Öncelikle bu hafta 9.takım olarak bütün dereceleri aldığımız için çok mutluyum.Ben 01.01.2015 de sağlıklı beslenmeye 05.01.2015 cuma yarışmalarına katıldım.Şimdiye kadar toplam 18.2 Kilo verdim.Diyetimin 10.haftasında atak yapmak istedim.Bu hafta farklı olarak 3 -4 gün sabah yediğim ekmeği kaldırmak ve akşam yemeğimi erkene almak oldu.Sa.3-4 gibi yemek 5-6 gibi yoğurt yada kefir yedim.Per.günleri yoğurt kürü yapıyorum.Spor olarak haftada 3-4 sefer 45 dak.yürüyüş.
Tabiki birde kaçamak meselesi var ben 2.5 aydır hiç kaçamak yapmadım bunun içinde kendimle gurur duyuyorum.
Bence işin sırrını hepimiz biliyoruz inanmak,sabretmek,azmetmek. Motivasyonumuzu yüksek tutmak içinde yardıma,desteğe ihtiyacımız var.Benim en büyük destekçilerim başta kaptanımız Beril ve birbirinden değerli takım arkadaşlarım (çok kalabalık olduğumuz için isimlerini yazamıcam) hepsine tek tek teşekkür ediyorum sizleri seviyorum kızlar.Tabiki herkesin takımı kendine özeldir benim içinde öyle.En başta bizler takım olmayı başardık ve takım ruhunu yakaladık.Son olarak başta sevgili Bahara ve kk yönetimine bizlere sağladıkları bu ortam için çok tşk.ediyorum,burda olmaktan çok mutlu olduğumu özellikle belirtiyorum.Mezuniyet karnesi alacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum.Biraz zaman alacak benimkisi ama sabreden derviş muradına erermiş.
Sevgiyle ve ince kalın öpüyorum çıtırlar!!!!
bizde seninle gurur duyuyoruz guzel gözlü arkadasim

Kızlargecen hafta birinci olmusum basarı hikayemi yazmam lazımmıs, yarın da sınavım var ama yazmayı deneyim:)

Benim basarımın sebebi esimle girdiğimiz iddia oldu. Ve tabi kazanırsam alacagım hediye:)
2,5 ay boyunca agzıma hiç bir sekilde şeker-hamur ve turevleri bogazımdan gecmedi.. Ne kadayıflar ne pastalar ne borekler atlattım. Cocuklarıma yedirdim kendim baktım.. Bir gun iki gun derken 2,5 ayı tamamladım, son 2 haftada artık cok zorlanmaya basladıysam da pes etmedim, sarelle kavanozunu kokladım ama gidip hurma yedim, kızlarıma kek yaptım, ben gidip corba içtim. Velhasıl basarımın sebebi bu iddia oldu :)

İyi aksamlar

Ebrucum ayrıntılı bakmaya vaktim yok , bunu nereye tasımak gerekiyorsa yapabilecek olan var mı acaba, dediğm gibi sınavım var ona calısıyorum okuldayım. Herkese iyi aksamlar tekrar

Arkadaşlar geçen haftanın birincisi olan arkadaşımızın birincilik sırrı yukarıdadır. Takıma yazdığı mesajı aynen buraya taşıyorum. Hepimizin de başarılarının daim olmasını diliyorum. :KK68:

herkese merhabalar,

ilk defa bireyselde dereceye girerek sanırım kendi rekorumu kırdım :) bu haftaki başarımın sırrı aslında takım içi yarış halinde olmamızdı. aynı zamanda geçen hafta perşembe tartıldığımda kilo vermiş olmama rağmen cuma sabahı tartıda sabit olduğumu gördüm, sanırım o 1 kilo ödemmiş onu da atmış olarak bu hafta 1,9 kg vermiş oldum çok şükür.

8 aylık bebeğim var onu emzirmemin de kilo vermem konusunda çok büyük artısı olduğu yadsınamaz bir gerçek

kaçamaksız kilo vermelere devam inşallah

Arkadaşlar hepinize merhaba.....kasım ayından itibaren 2.takımın üyesi olarak kem kendi adıma hem de takımım adına elimden geleni yapıyordum ama haftanın 1.olupta buraya yazacağım hiç aklıma gelmemişti, çok heyecan verici bir şeymiş ....
Yaklaşık 5 aydır kilo verme maratonunun içindeyim 76 ile başladım hem yediklerime dikkat ederek hem de yürüyüşe devam ederek 65 kg'a kadar indim. Başlarda tıkır tıkır giden kilo vermem yavaşladı ve yaklaşık 3 hafta boyunca sabit kiloda kaldım bu durum acayip canımı sıkıyordu ya şok bir diyet yapıp metobolizmamı şaşırtacak ya da sporumu arttıracaktım; sporumu zaten yaşam standardıma göre max seviyede yaptığımdan şok diyete karar verdim......
Aralık ayı sonunda sevgili 2.takım kaptanımız @akrep33 'ün yaptığı ve neredeyse rekor kırdığı Rus diyeti aklımın bir köşesinde duruyordu (zor günlere saklıyordum::)) , Rus diyetini yapmaya karar verdim Kaptanımın paylaşımından kopyalıyorum;

1.GÜN: 1 LİTRE SÜT
2. GÜN: 1 LİTRE GAZOZ(ruslar sodaya şekersiz gazoz diyorlarmış ve orda 1 litrelik şişelerde satılırmış.liste rusçadan çevrilme olunca bu şekilde yazılmış..)+200 GR TUZSUZ PEYNİR.

3. GÜN: 200 GR PEYNİR+800 GR ŞEKERSİZ MEYVE SUYU
4. GÜN: 200 GR KAYNATILMIŞ ET+800 GR ŞEKERSİZ MEYVE SUYU
5. GÜN: 1 KİLO ELMA
6. GÜN: 1 LİTRE KEFİR yada YAĞSIZ LIGHT YOĞURT
7. GÜN: 1 LİTRE SÜT

NOT: 6-7 kilo verildiğinde tekrarı 1 ay sonra yapılabilir.5 kilo verilirse eğer tekrarı 1 hafta sonra yapılabilir..
Rusyanın tanınmış diyetisyeniymiş bunu yazan ve Rusyada ünlüleri zayıflatıyormuş.

Evettttt diyet listem bu arkadaşlar, geçen hafta ptesi gününden başladığım için sadece 5 günlük kısmını yaptım günde 70-80 dk yürüyüş yaptım ve 2,3 kg verdim çok şükür...Sabah erken kalkmam ve çocuklardan dolayı gece 12'den önce yatamamam beni bayağı zorladı özellikle akşam saatlerinde aşırı acıkma hissettim , gerçekten irade isteyen bir liste; uygulamak isteyen arkadaşlarıma tavsiyem listede yer alan gıdaları gün içine yayarak tüketmeleri....
Bu arada şekersiz meyve suyunun yine kaptanımın tarifiyle kayısıyı 2 lt suda haşlayıp blendırdan geçirip minik pet şişelere doldurdum, 4.günde yer alan et yerine ben tavuk kullandım(2 baget) ve bunu akşam tükettim .......

Benim sırrım bu arkadaşlar , 2.takım arkadaşlarıma ve kendisinden çok şey öğrendiğimiz kaptanımıza çok teşekkür ederim, herkese sağlıklı keyifli kilo vermeler diliyorum......

Merhabalar
Bu hafta takim olarak çok harika bir yüzde ile birinci olduk .bu hafta ki birinciligimi eşime borçluyum çünkü evde olmadığı için beni yoldan çıkaramadı .aslında bu hafta sabah kahvaltilarimda değişiklik yaptım artik. Yumurtadan bikdim çünkü .o neden ile kahvaltilarimi genellikle meyve ile yaptım zaten elmayı çok severim sevgili takim arkadaşım mefkurem in tavsiyesi üzerine elmanın yanina armut da ekledim .sabah hahvaltisini saat 11 gibi yaptığım için zaten öğle yemeği yemiyorum aksamlarida genellikle sebze yedim ama haftanın iki günü mutlaka et yedim.bu arada bolca yoğurt tukettim.ben zaten yaklaşık beş aydır ekmek hic yemiyorum ve bunun baya bir yararını gördüm .kızlar eğer amacımız kilo vermekse tatlı ve ekmeği hayatımız dan çıkarmalıyız .bu birincilik te 9.takimin bütün kızlarının hakki çoktur onlara sizlerin önünde de tesekkur etmek isterim.
Beril cigim sana ayrıca tesekkur ederim senin sayende spor yapmaya başladım birtanesin sen

Merhabalar
Bu hafta takim olarak çok harika bir yüzde ile birinci olduk .bu hafta ki birinciligimi eşime borçluyum çünkü evde olmadığı için beni yoldan çıkaramadı .aslında bu hafta sabah kahvaltilarimda değişiklik yaptım artik. Yumurtadan bikdim çünkü .o neden ile kahvaltilarimi genellikle meyve ile yaptım zaten elmayı çok severim sevgili takim arkadaşım mefkurem in tavsiyesi üzerine elmanın yanina armut da ekledim .sabah hahvaltisini saat 11 gibi yaptığım için zaten öğle yemeği yemiyorum aksamlarida genellikle sebze yedim ama haftanın iki günü mutlaka et yedim.bu arada bolca yoğurt tukettim.ben zaten yaklaşık beş aydır ekmek hic yemiyorum ve bunun baya bir yararını gördüm .kızlar eğer amacımız kilo vermekse tatlı ve ekmeği hayatımız dan çıkarmalıyız .bu birincilik te 9.takimin bütün kızlarının hakki çoktur onlara sizlerin önünde de tesekkur etmek isterim.
Beril cigim sana ayrıca tesekkur ederim senin sayende spor yapmaya başladım birtanesin sen
Sende bırtanesın
Senı tanıdıkça dıyet yapıp yağlarından kurtulası gelıyor adamın

Merhaba arkadaşlar haftanın 1. si olarak buraya yazma görevi bu haftalık benim.Geçen hafta rus diyeti yaptım bende sevgili takım arkadaşım losefarı örnek alıp.Rus diyetinin tüm ayrıntılarını üstte losefar yazmış zaten ordan okuyabilirsiniz(Çok sevgili takım kaptanımız akrep33 ten kopyalayarak, bu arada onada teşekkürü bir borç bilirim maşallah tatlı kaptanımızın bilmediği bir diyet yada yöntem yok :KK36:).4. günündeki eti 3 haşlanmış yumurtayla değiştirmek dışında menülere sadık kaldım.Hiç kaçamak yapmadığım gibi malesef hiç sporda yapmadım.Tamamen hareketsiz kaldığım bilgisayar başında bi işim var.Eminim spor ve bol hareketli bi yaşam olsaydı kilo kaybı artardı ama bu sonuçta beni tatmin etti fazlasıyla.Çok zor çok şok bir diyet gibi gözüksede tek zor günü 2. gün oluyor diyetin 3. günden itibaren bünye alışıp açlık hissetmiyorsunuz.

Evet diyet serüvenime geçen yıl 95 kiloyla başladım ve tam 33 kilo vermiş biri olarak sizlere bu haftaki diyetimden değil genel birkaç tavsiye vermek istiyorum.33 kilomun tamamını 3 er 5 er şok diyetlerle değil haftada azar azar vererek geldim buraya.Çoğunlukla montignac tarzı beslendim.Eğer gerçekten zayıflamak istiyorsanız hayatınızın merkezine koyup hayatınızı diyetinize göre düzenlemelisiniz.Sporu hayatınıza katıp (geçen hafta yapmamış olsamda spor yapmaya hep gayret ettim) dolabınızı bol hafif yiyeceklerle doldurup ,kaçamak krizlerinizde sizi kurtaracak masum atıştırmalıkları bir kenarda tutarsanız kilo vermek asla zor değil.Hepinize bol kilo vermeli günler çıtırlığınızla hava atacağınız bir yaz diliyorum :KK68:

X