Birinciler Sırlarını Paylaşıyor!

Selam kizlar...cok sükür haftalar sonra birinci olduk...birinci olmamizin sebebi herseyden önce sabir ve azim...sonra bi kac arkadas olup beraber ayni anda yaptigimiz diyet...5 günde 5 kilo ver diyeti...kesinlikle kacamaksiz ve kusursuz uyguladim bu diyeti..spor pek sevmem ama cocuklarim sagolsun onlarin sayesinde spor yapmis gibi oluyorum ..her sabah ilk kalktigimda 2-3 bardak su icip cocuklari hazirlayip okula-krese götürüyorum yürüyerek ..hepsinide ayri ayri tabi..saatleri uymadigi icin ..eve gelene kadarda 1 lokma birsey yemiyorum...sabah 7.30 cikip eve ancak 9 da geliyorum ancak kahvaltimi yapiyorum ..okuldan kresten cocuklari alirkende aynen yine kosturmaca..:KK48:sonra evde yine peslerinde dolan ev isi yemek vs..aksam ancak 9-10 gibi oturup dinlenebiliyorum yani spora zaman kalmiyo diyebilirim...ayrica o 5 günde 5kilo diyetini yaptigimda kesinlikle kacamak yapmadim ve kusursuzca uydum diyete.yani tuz ve yag kullanmadim..bol bol da su tükettim..merak etmisinizdir simdi kac cocugumun oldugunu:-) 2 kizim 2 oglum var..en büyügü henüz 10 yasinda...

ha birde 10 yasindaki oglumu haftada 2 kere özel derse götürüp aliyorm..cocuklari hava iyi olursa parka götürüyorum..esimlede bazen yürüyüse cikiyoruz. yani bol bol hareket etmeliyiz kizlar...5 günde 5 diyetinde yag yakici sebzeler meyveler tercih ettim...mesela meyva gününde ananas...grepfruit cilek ve elma,,,sebze gününde ise brokoli karnabahar yesil kuskonmaz bu ücünü yerken cok zorlandim midem bulandigi icin fazla devam edemedim limon suyu sikmama ragmen üzerlerine..sonra havuc salatalik alabasi ve domateslen devam ettim sebze günümü,,et günündede sigir ince biftek dilimleri somon baligi ve tavuk baget..

sizlere son tavsiye daha kizlar...ödül günlerinizide yine hafif ve saglikli gecirmeye dikkat edin..ve diyette zorlandiginizda bitki caylari cok rahatlatiyor..türk kahveside iyi geliyor

Havuclu yulafli diyet kek

1/2 su bardagi tam bugday unu
1/2 su bardagi yulaf ezmesi
3 havuc
1/2 su bardagi pekmez veya bal ben 3-4 kasik bal ilave ettim
1 corba kasigi siviyag..ben keten tohumu yagi
1/2 su bardagi ceviz
1 tatli kasigi tarcin
6 kuru kaysi
1 cay kasigi kabartma tozu
1/2 limon suyu

hazirlanisi..
kaysilari yumusamasi icin ilik suda beklesin....havuclari rendeliyoz...limon ve kabartma tozu disinda tüm malzemeleri ekleyerek tahta kasikla karistirin..ayri bir kapta limon ve kabartma tozunu karistirin...sonra karisima ilave edin...bir firin kalibini yaglayin ..ben silikon firin kalibinda yaptigim icin yaglamadim..sonra karisimi dökün..180 derecede 20-25 dakika pisirin..afiyet olsun

Son düzenleme:
:KK9::KK9:
Selam kizlar...cok sükür haftalar sonra birinci olduk...birinci olmamizin sebebi herseyden önce sabir ve azim...sonra bi kac arkadas olup beraber ayni anda yaptigimiz diyet...5 günde 5 kilo ver diyeti...kesinlikle kacamaksiz ve kusursuz uyguladim bu diyeti..spor pek sevmem ama cocuklarim sagolsun onlarin sayesinde spor yapmis gibi oluyorum ..her sabah ilk kalktigimda 2-3 bardak su icip cocuklari hazirlayip okula-krese götürüyorum yürüyerek ..hepsinide ayri ayri tabi..saatleri uymadigi icin ..eve gelene kadarda 1 lokma birsey yemiyorum...sabah 7.30 cikip eve ancak 9 da geliyorum ancak kahvaltimi yapiyorum ..okuldan kresten cocuklari alirkende aynen yine kosturmaca..:KK48:sonra evde yine peslerinde dolan ev isi yemek vs..aksam ancak 9-10 gibi oturup dinlenebiliyorum yani spora zaman kalmiyo diyebilirim...ayrica o 5 günde 5kilo diyetini yaptigimda kesinlikle kacamak yapmadim ve kusursuzca uydum diyete.yani tuz ve yag kullanmadim..bol bol da su tükettim..merak etmisinizdir simdi kac cocugumun oldugunu:-) 2 kizim 2 oglum var..en büyügü henüz 10 yasinda...
Çok tebrik ediyorum bitanem:KK9:
Bu hafta hepiniz müthiştiniz,çok mutlu oldum çok grurlandım:21:

öncelikle kocaman enerji dolu bir hafta sonları diliyorum :KK51:
bu haftanın birincisi ben olmuşumm :oops:
eee artık o büyük sırlarımı paylaşmanın vaktidir efenim:KK51:
takım kaptanımın benim deyimimle patroniçemlerimin cok büyük bir rolü var ne zaman ben kendimi saldım yapamıycam dedim hep o güzel enerjileriyle neşeleriyle bana destek verdiler teşekkür boynumun borcudur zey zey zey zey gogo2405 gogo2405
spor yapmama katkı sağlayan ise sevgili E-brulim E-brulim e teşekkür ediyor kocaman öpüyorum takımımızın balları :KK60:
benim en büyük sırrım 4. takım :KK68:
onun dışında bol su içtim ama şu diyeti yaptım bu diyeti yaptım diyemiycem şunu yemedim bunu yemedimde diyemiycem
sadece dikkat ettim sporumu yaptım ve en önemlisi gece yemeklerimi kestim sinirli olunca yemek yiyen ben gitti 4. takımla konusup rahatlayan ben geldi yani en önemlisi yemek yeme isteği psikolojik ballar
beyin susayınca ve acıkınca karıstırıyo tabi biz direk yemek yiyoruz
ama durun bir düşünün neden yiyeceksiniz gerçekten aç mısınız ?
yoksa stresten sinirden mi yiyorsunuz ?
ilk önce 2 bardak su için
su içmekten hoşlanmıyosanız içine kabuk tarcın, karanfil, zerdeçal, zencefil, limon farklı aromalar atın hem dogal terapi yapıyor hemde sağlığınızı koruyosunuz. :KK51:
nacizane önerilerim bunlar efenim umarım herkes bir an önce sağlığıyla kilo vererek mezun oluruz ve bir daha asla kilo vermek için gelmeyiz bu güzel dostluklarla sohbet etmek için geliriz diyor fit günler diliyorum:oops::KK68:

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Herkese güzel bir gün diliyorum ve buradan tüm Anneleri Anneler gününüde kutluyorum :KK68::KK68::KK68::KK68:

Kusura bakmayın bir iki gün geçıkmelide olsa buraya yazabildim :KK66:
Bu hafta hem takımca hemde bireysellerde birinci olduk :KK68:
İnanılmaz sevindim ve motive oldum :KK66:
Normalde Karataya uygun beslenmeye çalışıyordum ama uzun zamandır duraklama yaşayınca bende 5de 5 diyetini yaptım bu hafta ( daha evvelde aralarda yapmıştım zaten )
Kilom çok fazla olduğu için motivasyona ihtiyacım oluyor arada ve artık ikili rakamlarada yaklaşınca insan daha bir heycan yapıyor :KK48:
Bu arada ben 5de 5 diyetinde tam kurallara uymadım :KK48: sonuçta metabolizmamı sonradan kötü etkilesin istemedim ve o yüzden çok çok az tuz kullandım yasak olduğu halde ( tansiynumum düşmesinden endişelendim :KK66: ki şükür hiç kötü hissetmedim kendimi o 5 gün )
Sebze gününde çok çok az hakiki zeytiyağ kullandım hiç yağ kullanılmayacak dendiği halde :KK66:
Diğer günlere aynen uydum ve erken saatte akşamlık öğünümü yediğim için çok acıkırsam ayran içtim :KK66:

Önceden de her gün leslie yapıyordum ama bu hafta farkli bir taktik izledim :KK66:
Bİr kerette 1 saat spor yapacağıma günde 4 - 5 kere ufak ufak yaptım ( atıyorum türk kahvemi ateşe koyduğumda kahvem kaynayana kadar yerimde ip atlar gibi zıpladım :KK66: bir kerette 100 oluyor genelde kahve kaynayana kadar )
Hem sporumu aradan çıkarmış oluyorum hemde metabolizma ara ara dürtüklenmiş oluyor ( benim tezim diyelim :KK48: )

Bu hafta Karatayımsı beslenmeme kalori sayımımı da ekledim ve inşallah yine güzel sonuçlar alacağıma inanıyorum :KK68: daha şimdiden cumaya rağmen 600 gr eksideyim üstelik sağlıklı besleniyorum şükür :21::21::21::21:

Maalesef 124.5 kgla başlamıştım diyet yolculuğuma ama şükür 103.8i gördüm cuma ve 20.7 kg gitti ama eskiden 1 kg ile veremiyeceğine inanan ben sizlerinde desteğiyle artık çok daha azimliyim ve en azından bir 25 - 30 kg daha verebileceğime inanıyorum ( belki 1 - 2 sene sürer ama azimliyim ve başaracağım :KK68::KK68::KK68::KK68: )

İyiki varsınız KK Ailesi :KK68::KK68::KK68::KK68::KK68:

Herkese güzel bir gün diliyorum ve buradan tüm Anneleri Anneler gününüde kutluyorum :KK68::KK68::KK68::KK68:

Normalde Karataya uygun beslenmeye çalışıyordum ama uzun zamandır duraklama yaşayınca bende 5de 5 diyetini yaptım bu hafta ( daha evvelde aralarda yapmıştım zaten )
Kilom çok fazla olduğu için motivasyona ihtiyacım oluyor arada ve artık ikili rakamlarada yaklaşınca insan daha bir heycan yapıyor :KK48:
Bu arada ben 5de 5 diyetinde tam kurallara uymadım :KK48: sonuçta metabolizmamı sonradan kötü etkilesin istemedim ve o yüzden çok çok az tuz kullandım yasak olduğu halde ( tansiynumum düşmesinden endişelendim :KK66: ki şükür hiç kötü hissetmedim kendimi o 5 gün )
Sebze gününde çok çok az hakiki zeytiyağ kullandım hiç yağ kullanılmayacak dendiği halde :KK66:
Diğer günlere aynen uydum ve erken saatte akşamlık öğünümü yediğim için çok acıkırsam ayran içtim :KK66:

Önceden de her gün leslie yapıyordum ama bu hafta farkli bir taktik izledim :KK66:
Bİr kerette 1 saat spor yapacağıma günde 4 - 5 kere ufak ufak yaptım ( atıyorum türk kahvemi ateşe koyduğumda kahvem kaynayana kadar yerimde ip atlar gibi zıpladım :KK66: bir kerette 100 oluyor genelde kahve kaynayana kadar )
Hem sporumu aradan çıkarmış oluyorum hemde metabolizma ara ara dürtüklenmiş oluyor ( benim tezim diyelim :KK48: )

Bu hafta Karatayımsı beslenmeme kalori sayımımı da ekledim ve inşallah yine güzel sonuçlar alacağıma inanıyorum :KK68: daha şimdiden cumaya rağmen 600 gr eksideyim üstelik sağlıklı besleniyorum şükür :21::21::21::21:

Maalesef 124.5 kgla başlamıştım diyet yolculuğuma ama şükür 103.8i gördüm cuma ve 20.7 kg gitti ama eskiden 1 kg ile veremiyeceğine inanan ben sizlerinde desteğiyle artık çok daha azimliyim ve en azından bir 25 - 30 kg daha verebileceğime inanıyorum ( belki 1 - 2 sene sürer ama azimliyim ve başaracağım :KK68::KK68::KK68::KK68: )

:KK9::KK9: tebrik ederim.

Banum canım benim öncelikle çok çok çok tebrik ederim,azimli hatun maşallah sana:nazar::KK9:
Ben sana hep inandım,sende kendine inandın ve başarıyorsun birtanem :KK68:
En kısa zamanda çıtır hatun olacağınıda biliyorum:KK66::KK60::KK60:

Merhabalar bu hafta 9.takim olarak birinci olmuşuz bonus olarak da bireyselde ben birinci olmuşum .Aslında bu hafta önceki Haftalara göre daha fazla kaçamakları m oldu geçen haftalarda sporu bırakmıştı m bu hafta çok yoğun dum inanin ki 5 dk oturamaz durumday dim sürekli ev isi artı gezmeler olunca doğal spor yapmış oldum benim vücudum hareketi görünce kilo veriyor .Menüleri më gelince zaten ekmeği hayatım dan çıkaralı baya uzun zaman olmuştu sizlere tavsiyem ekmek bir dilim bile olsa yemeyin inanin kolay kilo verirsiniz .Bu hafta havalar sıcak olduğu için eski bir kola canavarı olarak canım sürekli soğuk şeyler istedi bende o zamanlarda bol yoğurt yedim bu da etkiledi herhalde
Buradan başta Kaptanimiz beril e ve tüm 9.takimdaki hızla kilo veren bütün arkadaşlarıma çok ama çok teşekkür ederim onları her an sanki yanimda lar mis gibi yakın olarak gördüğüm için yemekleri m de aşırıya kaca mi yor um iyi ki varsınız kızlar çok teşekkürler

Merhabalar bu hafta 9.takim olarak birinci olmuşuz bonus olarak da bireyselde ben birinci olmuşum .Aslında bu hafta önceki Haftalara göre daha fazla kaçamakları m oldu geçen haftalarda sporu bırakmıştı m bu hafta çok yoğun dum inanin ki 5 dk oturamaz durumday dim sürekli ev isi artı gezmeler olunca doğal spor yapmış oldum benim vücudum hareketi görünce kilo veriyor .Menüleri më gelince zaten ekmeği hayatım dan çıkaralı baya uzun zaman olmuştu sizlere tavsiyem ekmek bir dilim bile olsa yemeyin inanin kolay kilo verirsiniz .Bu hafta havalar sıcak olduğu için eski bir kola canavarı olarak canım sürekli soğuk şeyler istedi bende o zamanlarda bol yoğurt yedim bu da etkiledi herhalde
Buradan başta Kaptanimiz beril e ve tüm 9.takimdaki hızla kilo veren bütün arkadaşlarıma çok ama çok teşekkür ederim onları her an sanki yanimda lar mis gibi yakın olarak gördüğüm için yemekleri m de aşırıya kaca mi yor um iyi ki varsınız kızlar çok teşekkürler
Senin bu guzel yol arkadasligin icin biz tesekkür ederiz tatlim

Merhabalar
ben 8.takimdan gül. Arkadaslar kizim sutten ayrildigindan beri hep diyete baslamak istedim ama istikrarsiz davrandim devam edemedim yeme aliskanliklarim emzirirken ciddi bozulmus ve tatli aliskanlik tiryakilik olmustu. Sukur ki takima girdim duzene girdim:) benim hormonal durumlardan dolayi diyet ve kardio pilates yapmama rağmen kilo vermekte ciddi sıkıntı yasadim o yüzden ayda bir şok diyet yapmaya karar verdim bu haftaki kiloyu yaptığım 5 te 5 diyeti ile verdim. Yapilacak yenilecekler her yerde var zaten buna harfiyen uydum çok su ictim zaten sporda yapıyordum.
Simdi normal 1200kalorilik diyetle devam edecegim gerekirse ayda bir yapmaya devam:))
Benim yaptiklarim bu kadar aslında çoğu şeyi biliyoruz ama sıkıntı bende de uygulamakta onuda takim arkadaslarimin destegi ile aşmaya basladim 8.takima teşekkür ler

Merhabalar..
Bu hafta birinci olmuşum, çok sevindim :)
Öncelikle 4. Takıma çok teşekkür ediyorum, aralarında olmasam, onların desteği, motivasyonu olmasa kilo vermeyi hiç beceremem, iradem zayıf bu konuda. Hepsini gerçekten sevdiğimi, aralarında olmaktan mutlu olduğumu belirtmek istiyorum :KK200:

Gelelim nasıl kilo verdiğime, cevap kısa ve net, Hurma diyeti yaptım..
Her ne kadar sağlıksız görünse de ben bir sorun yaşamadım, hem zaten uzun süre de değil 6 gün yaptım sadece..
Sonuçtan gayet memnunum, hiç bir zorluk çekmeden yaptım, ama bilip bilmeden de kimseye öneremem, herkesin bünyesi farklı sonuçta..
Hurma diyeti zaten internette var ama ben yine de yazayım..
Günlük 21 hurma yeme hakkı var ama ben bazen artırdım..
3 Kase yoğurt yiyin diyor ben buna pek uymadım, bazen 1 bazen 2 kase falan yedim..
Her gün 2lt su içtim (Bu konuda Gonca"ya ayrıca teşekkür ediyorum:KK200:)
2 fincan da yeşil çay bu diyetin şartı..
Bunların hepsini artırdım, azalttım, kendime uygun olarak yaptım..
Sonuç olarak kaç zamandır aynı kilolarda gidip geliyordum bu diyetle bayağı azaldı..

Hepinize sağlıklı, keyifli kilo vermeler diliyorum :)

Merhaba bu haftada ben biinci olmussum
Oncellikle kahvalti hic yapmazdi
Buraya uye olup 1.takimla katilmaya karar verince anladim kahvaltisiz olmaz sonra krize giriyordum .....
Sabah 1 dilim ekmek ve temel kahvalti yaptim oglen saatinde tarcinli yogurt ve nesfit yedim sut sevmiyorum
Aksamda ne yaparsam yedim 5 _6 KASIK cok canim cekerse aralari bitter yaptm ama su siralar kuru kayisiya taktim gunluk 3 yada 3.5 lt su ve ilk 1,5 lt suya karbonat ekledim 1 tatli kasigi kadar sporda yapamiyorum bu arada ......
Umarim bu hizla hmencik hedefime ulasirim TESEKKURLER 1 TAKIM SIZIN SAYENIZDE ❤❤❤❤❤

merhabalar...
hala 1. olduğum için çok şaşkınım:)
esas hedefim son kalan 1.5 kilomu vermek ve mezun olmaktı, 1.lik de hediyesi oldu güzel oldu:)

öncelikle kaptanım toplight toplight ve 5. takımın güzel hatunlarına bana verdikleri destekten dolayı çok teşekkür ederim.

61.5 ile başlamıştım yarışmaya. 56.5 te takıldım kaldım. hedefim 55ti. ramazan gelmeden vermeliydim, çünkü ramazanda kilo veremiyorum ben.
yememden fazla kısmadım, hatta daha önceki haftalara göre fazla bile yedim, kaçamaklarım oldu. ama spora asıldım. 2 çocukla evden pek çıkamadığım için leslie yaptım bol bol. günde 5-6 mil leslie yaptım. otobüse bir durak ilerden binip, 2 durak erken indim mutlaka. hem güzel kilo verdim, hem 1. oldum, hem de mezun oluyorum.

hepiniz kilolarınızı en kısa zamanda verirsiniz inşallah...

iyi geceler arkadaşlar :KK52:

bu hafta bireyselden ben birinci olmuşum. yarışmaya 5. takımdan katılıyorum. uzun zaman sonra kendi isteğimle ayrıldığım yarışmaya (2011de ayrılmıştım) geri döndüm arada kilo verdim aldım hamile kaldım doğum yaptım ve kızım 11 ayını doldurdu. daha önce bir kez yapıp hamilelik nedeniyle bıraktığım dukan diyetini yapmaya karar verdim. 122 ile 3 hafta önce takıma girdim ama yıllık izinde olduğum için bir türlü diyete başlayamamıştım bu hafta dukan atak evresi ile başladım ama emzirdiğim için bir iki sebze meyve ekledim azcık kendimce. spor yapamadım. kilom fazla olduğu için ve atak evresinde çok kilo verildiği için diyete de yeni başladığım için böyle güzel kilo verdim.

darısı herkesten önce benim başıma:KK8:

yani öyle böyle büyük bir sırrım yok. sadece;

herkese yapmaktan mutlu olduğu diyeti arayıp bulup özverili bir şekilde daim ettirmesini ve asla ama aslayemek yemek için açlık krizine girmeyi beklememesini tavsiye edebilirim naçizane:KK69:

haydi herkeşlere kolay gele :KK49:

Burdan takımımdaki güzellere selam ider gözlerinden öperim:KK15:

Selam kizlar....
Ben 8.takimdan katiliyorum...öncelikle bu kilo verme yarismasi topigini acan sebahara sonra takim arkadaslarima cok tesekkür ederim..aslinda ben kilo verme konusunda bukadar sabirli birisi deyildim..tesadüfen netten diyet-kilo verme konularini arastirirken diyet gruplari kadinlar kulübünü buldum..ve iyiki araniza katilmisim....bu topik sayesinde fazla olan kilolarimi verdim üstelik hic sikilmadan eylenceli bi sekilde 13 kilo gitti 3 ay icinde...5 li rakamlari tartida görecegime acikcasi inanamiyordum.ama hayal ettigimden daha fazla gitti fazlaliklar ...kilo verme isi bittikten sonrada kismetse ramazandan sonra düzenli spor yapmayi düsünüyorum ..simdi nasil 1.oldum bu hafta onu özetleyim...ramazandan önce arastirdim nasil beslenebilirim ramazan zamaninda kilo almadan diye..sonra ramazan diyetlerini buldum..6 gün boyunca ender sarac ramazan diyetini uyguladim..zamanim olmadigindan börek yapamamistim :-).onun yerine daha saglikli hazirlamistim sahur kahvaltimi....6 gün sonrada orucumu tutamadim malesef özel bir durum yüzünden..:oops:....cuma gününe 2 gün kalmisti tedbiri elden birakmak istemedim ve 5 te 5 diyetinin 2 gününü uyguladim..yani 1.gün sadece patates..2 gün sadece sebze yedim..bukadar kizlar...dilerim herkez istedigi hedef kilosuna ulasir....hersey gönlünüzce olsun :KK68:

Merhaba arkadaşlar
ben 6. Takım san kaldi2sene :)
Birinci olmama bende şaşırdım , aslında çok fazla bişey yapmadım ama artık kendimi tanıyorum . Neyin bana iyi gelip neyin gelmediğini az çok tahmin edebiliyorum.
Benim 61 gün sonra bi tatil planım var o yüzden kilo vermek istedim .
Gelelim en dikkat ettiğim noktalara belki başkasına faydam dokunur :
- kesinlikle her gün en az 2 litre su içtim
- hergün işyerine varır varmaz kupama sıcak su doldurdum ve limon attım içine yani sıcak limonlu su . Gün boyu içtim .
- akşam 7 den sonra yemedim arkadaşlar.
- koşu bandım var yürüyüş yaptım sauna şort aldım kendime . Acaip terletti.
- açlık krizi geldiğinde 2 hurma attım ağzıma koca bi bardak su içtim
- her gün maden suyu içtim
- ekmek neredeyse hiç yemedim diyebilirim
- şeker tuz zaten yok.
Yani konunun özeti siz degerlisiniz arkadaşlar bedeninize gerekli özeni gösterin ..
inşallah benimde 7 kilom kaldı 2 ayim var , inşallah basaririm..
Buradan tüm takım arkadaşlarıma başarılar diliyorum , bu yola birlikte ciktik, hep birlikte devam edeceğiz . Özellikle
Sweetdimple ablama çok teşekkür etmek istiyorum buradan , tam bıraktım dediğim an beni geri topladı ,kendisi . sevvalsena ya da teşekkür ediyorum , ona inanıyorum hedefine ulaşacak.
Herkese başarılar
..

X