Birinciler Sırlarını Paylaşıyor!

Selam kızlar ;
Ikinci defa aranızdayım. Aslında beslenmemde bır degısıklık olmadı ılk bırıncılıgımdede olduğu gıbı kılo vermemi kolaylaştıran ögeler günde 3 litre veya 2,5 litre su tüketmem ve sporumu aksatmadan yapmam ayrıca kaçamak onemlı aslaaaaa kacamak yapmayın :) o kadar emegınız bosa gıder degmez :) benden bu kadar kızlar ınsallah tekrar önümüzdeki haftalarda görüşürüz 14. Takım sıZı sewıyorummm destegınız için bütün arkadaslarıma tşk ederimm :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bende katılmak istiyorum

çoğu gitti bende azı kaldııııııııı
90 kilodan 77 düştüm şuan kac kiloyum bilmiyorum
1 hafta sonra tartılıcam inş.

günlük 2 saat tempolu yürüyüş yapıyorum baya faydasını gördüm ilk başlarda 20 dk ile başladım sonra 30 dk. sonra 45 dk derken şimdi 2 saat yürüyorum beslenmemede kendimce dikkat ediyorum saplıklı besleniyorum öğün atlamıyorum kacamak asla yapmıyorum 1 aydıe daha da düzenli yapıyorum bu düzenimi ramazan gelene kadardevam etmeliyim 10 kilo vermek istiyorum yanı ramazana girişte 67 olmalıyım inş. ve olıcam inatcıyım sabırlıyım veazimliyım inş. hepimiz istediğimiz kiloya inmeliyiz

fazla kilom var vermek istiyorum gerçekten verdirecek yöntemlerimiz varsa söyleyin ama aç kalmadan

Selam Kızlar. Bu hafta birinci oldum. Şu ana kadar uyguladığım bütün diyetlerde hadise eninde sonunda kalori hesabına geliyodu. Ne olursa olsun günlük kalori düşük olsun.... Aslında bütün diyetlerin mantığı bi yerden sonra bu oluyo. Kimi düşük glisemik indeks, kimi düşük kalori diyo. Ben her ikisinide uygulayanlardanım. Üstüne üslük bi de sakat belle spor yapmaya çalışıyodum. Kısa bi süre kilo verdiğimde direnç başlıyodu. Yani bi takılıyodu kilom, olduğu yere demir atıyodu resmen. Tabi bu diyetle ilgili direncimi kırıp kaçamak yapmama neden oluyodu. Verdiğimden kısa sürede kilolar geri geliyodu. Resmen kısır döngü yaşıyodum.
Geçen hafta kaçamaklarım çok küçük olsa bile, ki günlük aldığım kalori 1000 in üstüne geçmiyodu, kilo bildirimi yaptıktan sonra iki gün içinde 2.5 kilo aldım. Nasıl oldu hiç bilmiyorum. Bağırsak tembelliğim var. Onun da çok etkisi var bu durumda. Kusura bakmayın detaylı açıklıyorum, çünkü son 6 gündür kendimde enteresan gelişmeler görüyorum, 6 gündür ne yaptığımı anlatmadan önce neler yaşıyodum bunu paylaşmamın daha doğru olucağını düşünüyorum. Bağırsak tembelliğim için denemediğim hiç birşey kalmadı. Düşünün günde 3 sefer sinameki çayı-ki 2 yemek kaşığı sinamekiyle hazırlıyodum. Gece yatmadan önce zeytinyağı içiyodum -1 çay bardağı- her öğünümde keten tohumu yiyodum... hatta öööyyyyykkkk magnezyum sülfat yani ingiliz tuzu (karbonatı değil) içiyodum. ve bunlara rağmen haftada iki kere bağırsaklarımı boşaltabilsem mutlu oluyodum. yani bu açıdan durumum içler acısıydı.
Peki son 6 gündür ne yaptım. Bi kere yaklaşık 7 gündür regl dönemimdeyim. Bu dönemde hep vücudum ödem yaptığından 2 kilo fazlam olur. Geçen hafta alkali diyeti denen kitabı aldım. Biraz okuduktan sonra kilo vermek bi yana sağlıklı yaşayıp yaşlanmak için bile bu beslenme şeklinin uygulanması gerektiğine inandım. 6 gün önce de alkali beslenmeye başladım.
- Her sabah aç karna sirkeli su ile güne başladım. Son 3 gündür de limon sarmısak mucizesi bölümünde anlatılan kürü içiyorum.
-Kahvaltı hazırlarken bi yandan yine sirkeli ya da limon suyu damlatılmış su içmeye devam ettim. Su içme işini kahvaltıdan 20 dk önce bıraktım
-Kahvaltıda beyaz ekmek hariç diğerlerinin alkali olmasına dikkat ettim. Mesela 5 gün boyunca tahin pekmez yedim (çok sevdiğim için, yani aslında böyle bi şart yok), keçi peyniri, siyah zeytin... Arada da haşlanmış yumurta beyazı.Kahvaltıda bunları yedim. İçtiğim çaya alkali damlası damlattım. Çünkü siyah çaydan vazgeçemiyorum.
-Kahvaltıdan 2 saat sonra su içmeye başladım. Öğle yemeğini öyle saat 12 de yemedim. Ya denk gelmedi, ya acıkmadım. Genelde saat 2-3 gibi yoğurtlu kereviz salatası yedim. Bol yoğurt içine, kaya tuzu, sarmısak, zeytinyağı (marketten alınan yağları kullanmıyorum, soğuk sıkma) pul biber, zerdeçal koyarak yaptım kereviz salatasını. Hatta bi gün yumurta akı kırıp ekledim. Mayonezdeki gibi yumuşak tatta olması için. Hem lezzetli oldu hem de tok tuttu.
-Akşam yemeğini bir gün hariç hiç 7 den sonraya bırakmadım. Gerçi akşamları doyana kadar ne bulduysam koyduğum yeşil salata yedim. salataya yine zeytin yağı koydum. bol limonlu ve üstüne zerdeçal serptim.
-Her öğün öncesi 1 tatlı kaşığı ruşeyn (buğday özü) yiyip üstüne 1 bardak su içtim.
-Yemeklerden 20 dakka önce su içmeyi kestim, 2 saat sonraya kadar da su içmedim. Sonrasında tüm gün boyunca farkına varmadan 4 litre civarı su içmeye başlamıştım. Suyu her zaman alkali içtim.
-Gece en son içtiğim su mutlaka elma sirkeliydi. Sirkemi kendim yaptım. Tamamen doğal.
-Omega 3 açısından zengin olduğu için keten tohumu tüketmeye devam ettim.
-Sabah kahvaltıdan sonra 1 magnezyum sandoz, 2 omega 3 tablet içtim.
-bi kerede D vitamini ampul kırıp içtim. Bunu haftada bir yapıcam.
-Spor hiç yapmadım desem yeridir. Gün içinde bazı işler için koşturduğum günler hariç, günlük işlerimle uğraştım.
-Diyet boyunca da spor yapmayı düşünmüyorum. Diyet sonrasında hafif tempo spora başlamayı düşünüyorum. Diyetin mantığıda böyle. Zaten böyle beslenince sarkma olması mümkün değil gibi. Bu gün kızım kollarıma tutup " anne kollarına ne yaptın, sıkılaşmış" dedi şaşkınlık içinde. Ki benim normalde de etim yumuşaktır. O söyleyince farkettim, gerçekten kollarımda sıkılaşma var.
-Bu arada ben 5 günde aslında 5 kilo verdim. Her gün 1 kilo gitti benden. Böyle bi şey olabileceğini hiç düşünmezdim, belki de inanmazdım. ama gerçekten de her sabah tartıda 1 kilomun daha gittiğini gördüm. Hiç halsizlik yaşamadım. Hiç kötü hissettiğim olmadı. Sadece bi baş ağrısı oldu bende, o da her regl dönemimde yaşadığım bi sorundur. Geçen hafta kilo bildiriminden sonraki iki gün içinde 2.5 kilo alınca bi anda 65.50 den 68.00 e çıkmış oldum. Diyete cumartesi günü 68 kiloyla başladım. bu gün 62.800 ü gördüm.
-Bu arada direk belden ve kalçadan inceldim. belimdeki fark farkedilmeyecek gibi değil.
-Her gün düzenli tuvalete çıkabiliyorum, hatta bazı günler 2 defa
-Acıkmıyorum-ki ben feci iştahlıyım-

Benim hikayem bu. Bu günü kendime kaçamak günü ilan ettim. Yarın aynı tempo yine devam....

Selam kızlar bu haftanin birincisi 3.200 gram ile 9. Takimdan benim. Pazartesi itibari ile dukan atak dönemini uyguluyorum.5 gün boyunca saf protein tüketim, kesinlikle kacamak yapmadim. Doyduğumu hissettigimde yemek yemeyi biraktim.3 ana öğün şeklinde beslendim, ara öğün yapmadim zaten saf protein tükettiğim için çok fazla su tukettim günde 3 lt ki normalde su içebilen birisi degilimdir. Akşamları sade Türk kahvesi içtim benim keyif kahvemdir Zaten metabolizmayı da çalıştırıyor biliyorsunuz. Spor olarakta haftada 2 gün 1 saatlik plates dersi aliyorum bazende keyfim yerindeyse sabahlari 15 dk plates yapiyorum. Bu hafta içinde kendime hedef koymuştum gruplar arası birinci olacaktım. İnsan isteyince en önemlisi de beyninde bitirince oluyor. Umarim bundan sonrasi benim için hep güzel olur eksilerde devam ederim bir sonraki hedefim 362 ci etapta tekrar gruplar arasi birincilik :) sağlikla kalın. İyi akşamlar ♥♥♥

Slm kızlar. Ben nazmiye. 13. Takım üyesiyim. Bu haftanın birincisi olmuşum. :-) kilo vermenin mutluluğu tarif edilemez :-) diyet diye başladım yola ama saglikli yaşam olarak devam etmeye özen gösteriyorum. Benim hayatımda ekmek hic yok. Ekmeğin hiçbir çeşidini tuketmiyorum. Genellikle günde 2 ogün yiyorum. Bazen buçuk bir ogün ekleyebiliyorum. Sporu hiç aksatmadim. Her gün düzenli 1 saat yürüyüş yarım saat bisiklet sürüyorum. Aksam 6 dan sonra yemek yemiyorum. Aslında normal şeyler. Ama asıl kilo vermemi saglayan abur cuburdan ve kacamaklardan uzak duruyorum. Onun dışında çiğköfte lahmacun içli köfte kısır gibi lezzetli şeylerden hiç de uzak durmadım. Herşeyi kararinda tuketiyorim. Birde bayanlar tatlı şu aralar hayatımda hiç yok. Tatli olan meyveleri bile tuketmiyorum. İnsülin direnci olmasın diye. Bu benim işime baya yaradı. Yolum uzun. Hepinize sağlıklı kilo vermeler diliyorum. Azmimiz hiç eksik olmasin. :-)

Selam kızlar haftanın 1. Olarak son kez yazıyorum size iyi var bu yarışma ve sayesinde istediğime ulaştım ve sonunda mezun oldum kesinlikle spor ve su benim için vazgeçilmez oldular kilo vermede cok büyük etkısı olduğunu düşünüyorum suyu cok sekillerde tüketim karbonatlı lımonlu sırkelı lahanalı hepside metabolizmayı hızlandıran üçecekler ve hala bu sekılde devam edıyorum bu arada 14. Takıma teşekkurlerımı sunuyorum cok tatlılar inşallah hepınız ıstedıgınız kıloya en kısa zamanda ulaşırsınız ben gıdıyorum artık Hepınız HOŞÇAKALIN :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

selam kızlar ben 9. takım kaptanı buse 364. etap bırıncısıyım şimdi size neler yaptıgımı anlatayım

uzun zamandır dıyetten kopuktum kendımı bı turlu toparlayamıyodum baktımkı yaz gelıyor ben hala 1 ileri 2 geri ilerlemeye calışıyorum ve bır karar aldım ramazana kadar elımden gldıgınce cok dıkkat edıcem ve 1 ay var 5 kılo vermelıyım dıye şartladım kendımı

hergun 6 km yurudum arada bısıklet surdum ve sebzemı meyvemı proteınımı hıc eksıltedım hergun mutlaka sebzem oldu hep fırınladım ama bol yogurt yedım sabahları sade kahve ıcerım ben tıryakıyım sanırım :KK1: zayıflamamda etkısı varmı bılmıyorum

bıde ek olarak zencefıl çayı ,yeşil çay ve yesıl kahve tukettım ....kaçamak sadece 1 defa yarım lahmacun oldu başka kaçamagım olmadı ogun daha fazla hareket ettım ve akşam sadece yogurt ve 1 elama yedım oyle dengeledım

en önemlisi istemek ama isteyince gerisi geliyor

umarım verdıgım bılgıler kılo vermek ısteyen arkadaslara yardımcı olur

herkese saglıklı kılo vermeler dılerımmm:KK16::KK16::KK16::KK16:

SELAM KIZLAR
ben gecen haftanın bireysel de birincisiyim yenı uye olduğum için bu yazıyı yazmakta geciktim sistemi tam bilemıyorum gecen haftada gruba yenı katıldığım için kilom bölünerek hesaplanmıştı yanı bu işleyişe tam adapte olamadım belkı geç oldu ama benım yuzumden grubuma laf gelsın istemem
ben 5. takımın üyesiyım 75 kilo ve 1,60 boyundayım diyete başladıktan sonra burayla tanıştım gecen birinciliğimde 5 kilo vermiştim kısaca özetleyım
yaptığım egzersizler:
yarım saat bisiklet sürüyorum yarım saat yağmur olmazsa yürüyorum ve 3 gün önce lessi ile tanıştım 45 dakıka videosunu açıp yapıyorum
su:3 litreden aşağı asla düşmem
sabah ilk zamanlar sadece nescafe içtim şekersiz metabolizmayı çalıştırdığı için
öğlen yoğurt, domates gibi hafif şeyler yedım
akşam yemeklerden 2-3 kaşık salata ve yoğurtla yiyordum bu 10 gün sürdü amacım bırazda mideyı küçültmekti
şimdi kalori hesabı yapıyorum 1000kalorinin üstüne çıkmadan
sabah;ekmeksiz domates salatalık peynır zeytın yanı normal kahvaltımı yapıyorum
öğlen yemek yemiyorum salata, domates, kepek ekmeği,gibi çok hafif şeyler yiyorum
akşam yemeklerden 3 kaşık yiyorum ağırşeyler hamur işleri yemiyorum
bu hafta da 2 kilo verdim şimdi 68 kilo oldum

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar bu haftanın bireyselde 1. Si ben olmuşum zannedersem neler yaptığımı burda anlatmam gerek:)
Aslına bakarsanız çok yoğun bir hastalık evresi geçirdim yediğim herşeyden çok çok az yiyebildim sürekli meyve ve bitki çayı tükettim ama sınırlarımızı zorlayacak kadar çok tükettim. Benim için koşturmacalı hastalık dolu zorlayıcı bi haftaydı bu kadar çok kilo verme sebebim aslında bu yani çok çok özel bişi yapmadım sadece yemek yiyemedim. Demekki ne oluyormuş yemeyince kilolar gidiyormuş işin özü boğazı tutmaktan geçiyor yanı:) sağlıcakla..

Merhaba arkadaşlar bu haftanın 1.si ben olmuşum paylaşmaya neler yaptığımı. Öncelikle 5.Takımdaki tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim destekleri için. Ben hipotroid hastasıyım aslında kilo vermem baya zor oluyor baktım gitmiyor son çare olarak Dukan amcaya sığındım ve saf protein ile beslendim. Acıktım ama hep bu hafta vereceksin sabret diye bozmadım ve sonuca ulaştım. Bu hafta hiç spor yapamadım ama ev taşıdığımız için sürekli birşeylerle uğraştım o da spor kadar oldu diye düşünüyorum. Herkese bol kilo vermeler diliyorum.

merhaba,
bu hafta 7. takımın birincisi olmuşum aslında
3 hafta önce 66.9 çıkmıştım
sonra ki hafta vucudum çok ödem oldu üretiker oldugum için ve baya arttı kilom
ikinci hafta yine reglim haftamdı ödemlerin üstüne birde regli şişligi eklenince kilom 69 larda çıktı
ve bu hafta proteine agırlık verdim . reglimde bitince -2300 gibi bir rakam görmüş oldum..

İyi akşamlar herkese ben 6. takımda yarışıyorum bu hafta birinci olmuşum 6. takımdaki tüm arkadaşlarıma ve özellikle kaptanımız sweetdimple a çok çok teşekkür ediyim öncelikle desteklerinden ötürü
Ben bu hafta elimden geldiğince sıkı bir şekilde karatay beslenmesini uygulamaya çalıştım sıkı dediysem yanlış anlamayın hiç aç kalmadım yiyeceklerim de çok katı bir şekilde belli değildi zaten karatay beslenmesi damak zevkimize ve beslenme alışkanlıklarımıza çok da uzak değil klasik mutfakta neyimiz varsa bir şekilde uydurabiliyorsunuz onun için rahatlıkla ve kolayca uygulayabilşyorsunuz sizlere de tavsiye ederim
Bunun dışında bol su tüketmeye çalıştım vaktim oldukça egzersiz yaptım
herkese sağlıklı ve istikrarlı kilo vermeler diliyorum

A.s. Arkadaslar
Once kendimi tanitiyim iki cocuk annesi ve hala dogum kilolariyla ugrasan 20 sini vermis son kalan 5 le ugrasan bir ev hanimiyim.
Bu haftaki kilo verisimle ilgili soyle yaptim diyip paylasabilicegim bisey yok malesef.agzimda cikan yara sebebiyle iftarda iki tabak corba iki bardak su icebildim.sahurdada puding tarzi yumusak seyler yedim.bu kadar mecburi aclik sonucu kilo verdim.keske ozel bir formul olsaydi paylassaydim ama malesef
Size saglikli kilo vermeler dilerim:KK1:

Merhaba arkadaşlar takımımızın 1.si Yarışmanın 2. Olarak size sırrımdan bahsetmek istedim. Takım arkadaşlarım benim sırrım onların varlığını desteğini bildiğim için yediklerime dikkat ettim günde 3 öğün yedim protein almadım tek protein sabahki peynirimdir:)) haftada 3 gün spor yaptım en az 3 lt günde su içtim. Kaptanıma ve takımıma sonsuz güveniyorum. Yarış benim için yeni başladı:))

merhaba kızlar bu haftaki birinci ben oldum :) ozel bisey yapmadım ama yuzuyorum su sıralar onun etkisi oldugunu dusunuyorum birde aksamları bol su icip biswy yememeye calısıyorum. herkese 36 beden gunler olsun :KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

herkese iyi gunler
ben bu etabin birincisi oldum 6. takimda yarisiyorum takim arkadaslarima da buradan bir daha tesekkur ediyim destekleri icin ^.^
ben daha once de yazmistim karatay saglikli beslenmesini elimden geldigince takip ediyorum ozellikle bayram haftasinda disiplinli uyguladim karatayi sanirim o benim avantajim oldu ve bu sayede kilo verdim
hepinizze saglikli kilo vermeler dilerim :)

Öncelikle herkesin sağlıklı bir şekilde kilo vermesi dileği ile bu haftanın birincisi olmuşum çok şaşırdım
buradan 13. Takımdaki tüm arķadaşlarıma çok teşekkür ederim.
gelelim kilo vermeme.geçen yılki mayolarımı denedim olmuyor ve moral sıfır.ben ömür boyu bu kiloları mı taşıyacağım dedim ve bundan 4 yıl önce diyetisyene gitmiştim. Onun verdiği listeleri uygulamaya başladım. Ama hiç kaçamaksız ve öğünleri de atlamadan bir program uyguladım. Bunun yanı sıra her gün 40 dakika yürümeye gayret ettim.
kısacası işin özü istikrar.

Merhaba arkadaslar 4. Takimdan yarisiyorm bu haftanin birincisi ben olmusum saskinlik icindeyim :) yeni katildim oncelikle beni kabul ettigi icin takim kaptanima tesekkur ediyorum insallah bu sekilde sonuna kadar devam ederim daha yolum cok uzun 1 hafta oncesine kadar cok tatli v e duzensiz besleniyordum ama artik dur dedim ve bi karar verdim
buraya attim kendimi burada takimmla
beraber motive olup yediklerime ictiklerime
zevkle dikkatt ediyorm herseyden yiyorum
kesnlikle ac kalarak degil dengeli beslenerek
zayifliyorm cunku emziriyorm ve 2 cocuk
annesiym ve suyumu sporumu hergn yapmaya calisiyorm benm sirlarmda bunlar buraya yazabildigm icn cok mutluyum kendnize iyi bakin saglikla kalin...:KK66:

X