Biri Beni Durdursun / Diyet Grupları

Kizlar koca bi tabak patates kizartmasi yiyesim var kaç gundurrr napcami sasirdimm nie canim saglikli şeyler çekmiyor benimmm

Anaaaaaammmm bana patates deme
Canım çok canın istediyse bari fırında kızart pazatesleri Benim eşim eskiden elma dilim doğrayıp çok az yağ gezdirip birde tuz ve baharat ekleyip öyle fırına veriyordu ve cidden müthiş bir şey oluyordu ama geçenlerde patates ağır geldiği için canim istesede yapmam üstelik glisemik indeksi çok yüksek ( nişastasından bahsetmiyorum bile )

Çok canın çektiyse bir iki patatesi at fırına en azından nefsin körelsin daha fazla ertelersen kaçamak miktarın artacak diye korkarım

azıcık yagda ıkı tıkırdattım sonrada bugulama yaptım artık canım kac gundur frenlıyordum aklımda duracagına 1 patates ten yaptım canım ınsallah kızartma kadar zararlı olmamıstır

azıcık yagda ıkı tıkırdattım sonrada bugulama yaptım artık canım kac gundur frenlıyordum aklımda duracagına 1 patates ten yaptım canım ınsallah kızartma kadar zararlı olmamıstır

Afiyet olsu canım bence kızartma gibi zararlı olmamıştır

Yaaa kızlarrrrrrrrrr uzun zamandır karataya uymaya çalışıyorum ve aylardır ekmek ağzıma sürmeyen en bugün nereden aklıma geldiyse kızarmış ekmek düştü aklıma
Beyaz ekmek değil ama köy ekmeği
Aç değilim şu anda ama hani arada aklıma gelsede yemiyorum tabi yinede keşke CAnan Teyze çıkıp atıyorum haftada bir 2 dilim ekmek yiyin dese ya ama oda öleceğini bilse demez

Eski buğdaylar olsa belki der ama şu anki buğdayların genetiği öyle değişmiş ki cecom yanlış olduğunu bile bile nasıl desin asla demez

Eski buğdaylar olsa belki der ama şu anki buğdayların genetiği öyle değişmiş ki cecom yanlış olduğunu bile bile nasıl desin asla demez

Adaşım valla kadın köye yerleştirecek beni genetiğiyle oynanmamış buğday bulup ekesim geldi sonrada hamurumu yoğurup ekmeğimi yapasım ve oturup kuzinede çıtır çıtır ekmek kızartıp üzerine hakiki tereyağımı sürüp hüpletesim geldi

Şaka şaka krizim çoktan geçti şükür
Bir alık birşeydi şükür

Al benden de o kadar cecomm öyle bir şansımız olsa ne güzel olur her şeyi doğal tüketiriz

Neyse ki geçmiş cnmmmBir anlık bir şey işte yemek ya da yememek işte tüm mesele bu

Evet, bir dilim pizza yedim!

OLan olmuş yedikten sonra mı söylüyosun aşk olsun Yarın telafi edersin artıkHemen bir yeşilçay iç yatana dek de bol su yoksa Damla yakar seni

Şimdi ben size bir şey yazayım da her kaçamağınızda aklınıza gelsin

Saat 21,den sonra yediğiniz hiç birşey o saatte sindirim durduğu için sindirilmiyor ve mide ile bağırsaklarda çürüyor bu da bütün hastalıkların sebebi şekerler

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr

Herkese bol eksili az kalorili bir gün diliyorum

Uzun zaman aradan sonra kızkardeşimle İKEAda kahvaltı etmeye gideceğiz
Bu arada yanımda götürmek için yumurtalarımıda haşladım şimdi orada yumurta varmı yokmu bilmiyorum varsada kim bilir ne zaman haşlanmıştır ve nasıl yumurtadır diye yanımda götürmeyi tercih ediyorum
Cevizimide ufak bir poşete koyacağım birazdan
Hiç birşeyin sağlıklı beslenmemi bozmasına müsaade etmemem lazım ki yılbaşına kadar hedefimi tutturayım ondan sonra inanıyorum çok daha kolay gidecek kilolar ( motivasyonda tavan olunca )

1 günlük kaçamak sonucu artı 1 kilodaym moralim çok bozuk gidip bütün buz dolabını önüme koyup 1 ekmekle yiyesim sonra oturup ağlayasm var yaaaaaaaaa böyle olmamalı olmamalı işteee ben gayet sağlıklı bi diyet yaparken bi kaçamakta hemen geri gelmemeliiiiiiiiii

Selinim kelebeğimSen çok iyi gidiyorsun moral bozmak yok yapmışsın bi gaflet şimdi telafi etme zamanı
Ayyy sakın buzdolabında uzak dur adı üstünde kız buzzz ıyy
hem o dedğini yaparsan Daha fazla mutsuz olacaksın
Artı gördüğün 1 kilo hımmkedidir o kedi

Dn:Sakın bak buzdolabından uzak dur kaptanın olarak saçını başını yolarım aaaa

Yolma yolma kaptanm attm aklmdan kötülükleri güzel sağlklı bi kahvaltı zamani şimdi teşekkür ederim

kedidir kedi...
monişim kaptanım çok ama çok şekersin sen yaaa..

kedidir kedi...
monişim kaptanım çok ama çok şekersin sen yaaa..

bende bahar gibi kedidir kedi lafına bayıldım yaa çok güzel moni kaptanım

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr

Hele şükür evime dönebildim
Kahvaltı gayet keyifli geçti çokta kaçırmadım ki zaten menü paylaştığımda göreceksiniz
Sonrasında kızkardeşimle Alışveriş merkezinde biraz dolaştık, ayakkabı falan baktık ve en son marketede girip bir iki eksiğimizi aldık
Küçük cimcimem ille bana oyuncak mutfak al diye tutturuyordu kaç gündür ( reklamda görmüş elinden düşürmedi hatta önüne gelenden bana 30 lira borç versene mutfak alacağım kendime dedi )
Tabi gittiğimiz markette o istediği mutfak olduğu için onu görünce lütfen lütfen diye tutturdu durdu ve sonunda dayanamadım aldım
İnanılmaz mutlu oldu ve teşekkür üzerine teşekkür etti
Öğleden sonrakardeşimin ikizleri okula bırakıp Anneme geçtik
Oda sağ olsun Mercimek köftesi yapmışmı 7- 8 tane bol marulla yedim ve daha sonrada 3 şekersiz çay içtim

Hemen aklımdayken sizlerede danışayım
Şu an cumaya nazaran 200 gr artıdayım ama karnımın tok olduğunu göz önüne alıyorum
Dün hatta sabah 1.3 kg aşağısını bile gördüm cuma günki rakamın
Karnım cidden hiç aç değil ve eğer akşam 6da yemek yersem ( ki kıymalı yumurta çekmişti canım bugün için ) yarın eksi rakamı görememekten endişe ediyorum ve o yüzden sizede bir fikir danışayım dedim

Sizce akşam yemeği yiyeyimmi ( kıymalı yumurta ) yoksa 1 koca bardak ayranla akşamı geçiştireyimmi ( beni inanılmaz tok tutar üstelik 2 saat oldu yemek yiyeli ve daha leptin çalışmaya bile başlamadan tekrar yersem leptinin çalışmaya başlaması saat 10u bulur ve eğer yemezde ayran içersem leptin 2 saat sonra çalışmaya başlayacak ve akşam 7den itibaren yatana kadar en az 4 saat çalışmış olacak ki o benim açımdan daha karlı gibi görünüyor

Bİraz karışık oldu ama anlamışsınızdır beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…