Biri Beni Durdursun / Diyet Grupları

hic-opmeyim-canim-diyetteyim.jpg

merhaba kızlar benim de 5-6 kilo fazlam var vermem gereken, yalnız çok tatlı yeme isteğim oluyor, evde ne bulursam yiyorum öyle zamanlarda, tatlı krizi için ne tavsiye edersiniz, gün içinde nasıl besleniyorsunuz nelere dikkat ediyorsunux

merhaba kızlar benim de 5-6 kilo fazlam var vermem gereken, yalnız çok tatlı yeme isteğim oluyor, evde ne bulursam yiyorum öyle zamanlarda, tatlı krizi için ne tavsiye edersiniz, gün içinde nasıl besleniyorsunuz nelere dikkat ediyorsunux
Canım hoşgeldin:KK200:
Tatlıya düşkünlük hepimizde var maalesef.Ben diyetisyen kontrolündeyim 10 aydır.ara öğünlerde gün kurusu kayısı oluyor tatlı isteğini bastırıyor.1 hurma da yiyebilirsin öyle durumlarda.Tarçınlı süt başka bir kurtarıcı.Hoppa

Canım hoşgeldin:KK200:
Tatlıya düşkünlük hepimizde var maalesef.Ben diyetisyen kontrolündeyim 10 aydır.ara öğünlerde gün kurusu kayısı oluyor tatlı isteğini bastırıyor.1 hurma da yiyebilirsin öyle durumlarda.Tarçınlı süt başka bir kurtarıcı.Hoppa
Diyetin nasıl belere dikkat ediyorsun canım

Diyetin nasıl belere dikkat ediyorsun canım
diyetisyenimin her hafta değiştirdiği listelerim oluyor uyguladığım.
turşu,zeytin ve maden suyu tüketmem yasak,yağ yakımını engellediği için.

şöyle özetliyim,biliyorsun ki listeler kişilere özel oluyor,hastalıklar ,kan tahlilleri yaş vs. sebeplerden.

ekmek nadiren kahvaltı da oluyor 1 dilim ve ya 1 dilim tuzsuz etimek onun haricinde ekmek tüketilmiyor.
ara öğünlerde gün kurusu kayısı,1 hurma,1 dilim ananas ya da 1 kivi oluyor.yeşil çay ya da yoğurt,ayran ile.
bazen zerdeçal,tarçın,çörek otu,chia tohumu vb. ekliyor.
kahvaltıda peynir ve yumurtayı aynı anda vermiyor sadece biri bol yeşillik ve yeşil çayla.
öğlen ve akşam mutlaka bol salata var yanında sebze ya da tavuk.et vb.

suan canım neler neler ıstıyor kızlar ah bır bılsenız:KK70::KK70::KK70:suya dayandım ama ıstekler gıtmıyor gozumden

frambuazlı pastalar,kekler , borekler, ahh ahh bı yerde gün olsada gıtsem dıye beklıyorum suan :KK70::KK70: bakalım ne kadar durducam kendımı:KK22:
Canım merhaba rahatsız ediyorum ama maşaallah çok güzel kilo vermişsin ne kadar zamanda verdin bu kiloyu şuan bende senin başlangıç kılındayım iki haftada 3 kilo kadar verdim ama bende kendimi durduramayanlardanim neler yaptın bana kısaca anlatirmisin bi an önce zayıflayıp bende ALLAH'IN izniyle hamilelik istiyorum

Kizlar merhabalar bende size katilabilir miyim tek basima olmuyor cunku aksama kadar cok guzel diyet yapiyorum aksam yemeğinde yada yemegi de atlattiktan sonra olanlar oluyor :63: pko hastasiyim biliyorsunuzdur cok zor kilo veriliyor pko da birde tsh biraz yüksek bunlar da etkiliyor sanirim baya zor kg veriyorum doguma gittigimde 80 kg idim azmettim 60a dustum fakat suan yeniden kg aldim ve 64 65 kg arasiyim:KK43: ilk hedefim yeniden 60a inmek:KK51:

Kizlar merhabalar bende size katilabilir miyim tek basima olmuyor cunku aksama kadar cok guzel diyet yapiyorum aksam yemeğinde yada yemegi de atlattiktan sonra olanlar oluyor :63: pko hastasiyim biliyorsunuzdur cok zor kilo veriliyor pko da birde tsh biraz yüksek bunlar da etkiliyor sanirim baya zor kg veriyorum doguma gittigimde 80 kg idim azmettim 60a dustum fakat suan yeniden kg aldim ve 64 65 kg arasiyim:KK43: ilk hedefim yeniden 60a inmek:KK51:
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...rismasina-katilmak-isteyenler.71509/page-1350
canım üstte ki linkten takımları inceleyip bir takıma geçebilirsin:KK56:

X