Biri Beni Durdursun / Diyet Grupları

12905270_200526323665574_221577973_n.jpg

Merhaba:KK25:
Yaza kaldı 4 ay ve bu 4 ayda neler neler yapılmaz :21:
Toparlanıyoruz ve bu yaza mutlu giriyoruz:süslü:
sağlıklı beslenip:KK72:spor yapıyoruz:KK6:ip atlıyoruz:spor:bol bol yürüyoruz:KK55:birbirimize destek oluyoruz:KK19:
ve aklımıza cızz lar:KK23:düştüğünde buraya gelip destek istiyoruz:KK5:
:KK200::KK200::KK200::KK200:
şöyle bi topiği silip süpüreyim,havalandırayım:KK69:

:temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik:

Merhaba:KK25:
Yaza kaldı 4 ay ve bu 4 ayda neler neler yapılmaz :21:
Toparlanıyoruz ve bu yaza mutlu giriyoruz:süslü:
sağlıklı beslenip:KK72:spor yapıyoruz:KK6:ip atlıyoruz:spor:bol bol yürüyoruz:KK55:birbirimize destek oluyoruz:KK19:
ve aklımıza cızz lar:KK23:düştüğünde buraya gelip destek istiyoruz:KK5:
:KK200::KK200::KK200::KK200:
şöyle bi topiği silip süpüreyim,havalandırayım:KK69:

:temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik:
Evet yaza 4 ay var ve bende 50 li hedeflerime ulaşmak istiyorum...:halay:

Merhabalar
Sanırım motivasyonum düşüyor bir kaç gündür mücadele ve bugün iflas sanırım . Kahvaltım normaldi ama oğlumu dişçiye götürdüm dönüşte gözleme istedi. O anca çeyreğini yedi . Yemek yerim diye güya yemeyecektim . Kalanları hep bitirdim. Hesabı öderken halka tatlı. Sonrada eşimin yanına uğradım. Sanırım 15 tane kadar pizza kraker tadında bim de satılan bir krakermiş onu ve üç tane Hindistan Cevizlik çikolata yedim coco star gibi . Sınavımda var derste çalışamıyorum :110:

Merhabalar
Sanırım motivasyonum düşüyor bir kaç gündür mücadele ve bugün iflas sanırım . Kahvaltım normaldi ama oğlumu dişçiye götürdüm dönüşte gözleme istedi. O anca çeyreğini yedi . Yemek yerim diye güya yemeyecektim . Kalanları hep bitirdim. Hesabı öderken halka tatlı. Sonrada eşimin yanına uğradım. Sanırım 15 tane kadar pizza kraker tadında bim de satılan bir krakermiş onu ve üç tane Hindistan Cevizlik çikolata yedim coco star gibi . Sınavımda var derste çalışamıyorum :110:
Canım geç kalmışsın. Yemişsin zaten. Daha yemeyi düşünüyor musun? Eğer öyle bi düşüncen varsa hemen vazgeç ve bol bol su iç. Bu gün Cuma neyse tartıdan yırttın ama haftaya bu kadar şanslı olmayabilirsin.
Düştüğün yerden kalkmazsan başarıya ulaşamazsın. Olan oldu önümüze bakalım :KK66:

o zaman ne yapıyorsun? Abur cuburu cıssları bırakıyorsun. Akşamı hafif geçirip erkenden yatıyorsun ki geç saatte acıkıp yemeklere saldırma :KK66:
Harıkasın yaa . Akşama toparladım şükür hele bugün daha iyiyim . Motivasyonun için teşekkür ederim.

6 da akşam yemeğimi yerim ama sanki doymadım gibi yoğurt mu yesem yoksa 1 cay bardağı süt ile keçiboynuzu mu yesem bilemedim

Harıkasın yaa . Akşama toparladım şükür hele bugün daha iyiyim . Motivasyonun için teşekkür ederim.

6 da akşam yemeğimi yerim ama sanki doymadım gibi yoğurt mu yesem yoksa 1 cay bardağı süt ile keçiboynuzu mu yesem bilemedim
Canım cevap geç kaldı ama her iki seçeneğinde güzeldiHoppa

X