Biri Beni Durdursun / Diyet Grupları

Merhaba masumcum hemen damladım uzun süre diğer topicte yalnız kaldım bende bgün karar vermiştim zayıflama grupları varya yarışmalar onlara bakıp birine katılmayı düşünüyordum ))

Merhaba kızlar ,
uzun zamandır deli gibi saçım dökülüyordu , aşırı halsizlik ve baş dönmesi başladı dün kan vermiştim . Biraz önce gittim sonuçlarımı aldım.

Demir , kalsiyum , b12 en alt sınırın bile altında çıktı değerlerim.. kan da en alt sınıra çok yakın çıktı . Dr dediki , ilaç vereyim dedi demir de b12 ilaçları çook iştah açıyor zaten kilolarımla çok uğraşıyorum kilo almak istemiyorum dedim .. Dr dediki evet bu ilaçlar iştah çok açar o zaman yediklerine dikkat et şunları çok ye dedi.. karbonhidrat çok az almaya çalış dedi ama hiç almamazlıkta yapma vucudun karbondirata az da olsa ihtiyacı var enerji veriyor dedi....

yoğurt , yumurta , peynir ve kırmızı et ve derisiz tavuk çoook tüketmelisin mutlaka hergün yeşilliği bol salata yemeslisin dedi....

bu aralar diş etlerimde çekilme oluyor çok kanıyor dedim dr hepsi bunların eksikliğinden dedi... Zaten bu şekilde beslenirsen direkt kilo verirsin dedi....Yolda gelirken düşündüm CANAN KARATAY teyze doğru söylüyor işteeee dr resmen onun gibi beslen demeye çalıştı.. karonhidratıda ceviz ve bademde alabilirim .....

beni tanıyanlar bilir kan grubu diyetinden sonra ben haytaımda yoğurt çıkardım çook hata etmişim bundan sonra bunlara ağırlık vererek yiyeceğim....Bu arada kilom 74,400 olmuş offf yaniiiiii yenib ir ben lazım artıkkkk ....

Hıım kızlar buranın kuralları ne hangi günler tartı günü ???

oy adacım direk saç dedin aha b12 vakası dedim ki düşükmüş. evet canım karatay candır kandır inan buna ben insülin direncimi onla yendim. karatayda b12 ve dvit takviyesinin önemi surekli hatırlatılır zaten. ben 6 senedir kişisel olarak sağlıklı beslenme araştırmalarım, çok çeşit kitap okumalarım sonucu şuna vardım. tum kapılar karatay dengeli beslenmeye varıyor. uzakta aramaya hacet yok. işte sana bir neden daha takımımdaki kızlar karatay yapmıyorlar ama ben 1 senedir sıkı olmasada iyi bir karataycıyım. sen gel takıma en iyisi anlaşırız senle. sana çeşitli linklerde vereyim karata ve taş devri beslenmesi hakkında oku araştır. bak rahmetli ahmet aydın hocanım sayfasında bu beslenmeyle ilgili çok çeşitli makale yazı bulabilirsin. veriyom hemen
www.beslenmebulteni.com
burda b12 ve dvitamini hakkında yazıları özellikle oku zaten ahmet hocanın taş devri beslenmesı = karatay aynı yani

Sağol canım inceliyorum , menülerimi neler yediğimi takıma yazarım ne yanlış yapıyorsam beni uyarırsan sevinirim )1 agustosta tatile çıkacam ozaman kadar şu 4 kilo üzerimden gitsin istiyorum ... hedefim önce 64 sonra 60 olmak inşallah başarabilirim ....

evet menulerini yaz. diğer arkadaşlarının menulerine nacizane yorumlar yap, tanış kaynaş. orda kaynaşmak istikrar doğuruyor değilse yabancı kalırsın okiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…