Biri Beni Durdursun / Diyet Grupları

Adısım tebrik ediyorum senii
Masalllahhh ins yeni yasında daha fit olursun cnm :KK66:

Ben 67 kiloyum cnm 10 kilo vermek istiyorum ve şuan çok açım :KK43:

Şubata daha çok var ama inşallah dediğin gibi yeni yaşımda dahada fit olurum :KK68::KK68:

Nasıl besleniyorsun bilmiyorum ama sana Karatayı incelemeni tavsiye ederim inan hiç açlık hissetmiyor insan :KK68:
Ben harfiyen uymadığım halde kilolarımı verdim ( he aralarda çok takıldığı olunca ufak bir detoks sıkıştırdığım oldu araya ) ama çoğu zaman karatayımsı beslendim :KK66:
Özellikle şeeri hayatımdan çıkardığımdan beri çok daha dinç hissediyorum kendimi :KK66:

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Gezenti Oynak başı ancek gelebildi :KK48:

Gece çok geç yatmama rağmen sabah 6da hortladım :KK48: Huyum kurusun gezme oldumu ak ciğerim görünüyor anında erkenden ayaklanıyorum :KK70::KK70::KK70::KK70:
Sabah 07:15de evden çıktık arkadaşlarımızıda alıp Emirgan Korusuna gittik :KK66:
Çok güzel ve Karataya uygun güzelce kahvaltımızı ettik hatta giderken cezve ve kahvemide yanıma almıştım üzerine bir güzelde şekersiz kahvemi yapıp içtim :KK68::KK68::KK68:

Çocuklar evde kaldıkları içinde hepimiz bir yandan çok rahattık bir yandanda ay bir dahakine kesin çocuklarlada gelelim dedik ( bir an oh çeksekte vicdanımız el vermedi pek çocuksuz fazla eğlenmeye :KK48: tabi yinede çok güzel vakit geçirip uzun uzun sohbetler ettik )
Öğleden sonra saat 2yi buldu eve gelmemiz ( arkadaş oğlu çok istiyor diye birde saz almaya gidebilirmiyiz diyince kızımın gitarını aldığımız dükkana götürdük onları :KK66: )
Nasıl yorulduysak karı koca az şu koltuğa oturalım sonra üzerimizi değiştiriz dedik uyuya kalmışız :KK70::KK70::KK70:
DAha yeni kendime geldim :KK66:

Bu arada dün okadar sağlıklı ve hafif bir gün geçirmeme rağmen yine 1 kg artı çıktım bu sabah :mad::mad::mad::mad: ama yinede keyfimi kaçırmadım eve gelincede zaten acıkınca kuruyemiş yedim 1 avuçtan az fazla :KK66:

günaydınlarrrrr
bu sabah beyaz peynir karpuzdu kahvaltım artık 2 öğün beslenmeyi düşünüyorum böylesi daha iyi olucak hissediyorum, sirkeli suyada devam etcem sabah akşam inmeye bi başlasa kilo off yaaa

bende menuleri yazayım
c.tesi
sabah karatay kah.
akşama kadar ayren detoks çorbası
akşam 3 dilim pizzayla detoksu gumlettım :KK43:
spor:30dk yurume

pazar menusu
sabah karatay kahvaltısı
akşam 2 lahmacun salata ayran

pazar gunu malum sabah evi temizledim. öğlende sitede toplantı vardı 1 saat oraya iştirak ettim, sonra 20dk havuzda aralıksız yuzdum, komşum denize inelim diye tutturdu onla çocukları eşlere bırakıp 3 saat denize indik, denizdede bi aralıksız 20dk yuzdum sporlarımı böle halledeyim diye toplam 40dk yuzdum
akşamda gene komşumla eşlerimize mangal tembihledik üşenip lahmacun yaptırmışlar çardakta oturduk beraber yedik içtik, çay faslı derken biz kız kıza onlar erkek erkeğe 2 şer el tavla oynadık, saat 10 kadar çardaktaydık, ben telefonu atmıştım evdeydi o yuzden hiç buralara gelemedim kızlar. yoğun ve kaliteli bir pazardı kısacası.
keşke biri beni durdursaydı o lahmacunlar ve pizzalar olmasaydı hafta sonu bomba oluyor napacaz yaaaa

oynakbaşım cecom banum, bu topikte tam olarak ne paylaşıyoruz sen eskisin bize de de ona göre devam edelim adının hakkını verelim be kuzum

günadyın kızlarrrr iyi haftalar herkesee :)
şöyle kalabalık olsak ne güzle olur yahuu

önceliklee oynaknbaşıı ( kız nikinde pek tuhaff ):KK48::KK48::KK48::KK48:
ben 35 kilo verme serüvenimd ebütün diyetleir denedim , kalori saydm , montiagne diyeti yaptım, karatay yaptım glisemin endekse dikkat ettim ... ... yani her yöntem denemişimdir
şuanda çalışıyorum ve yemek iş yeirmden çıkıyor 12-1 arasıd ayemek saatim yemege inip yiyorumm
hem acıkıyorum hemdee yedim yedimo saatte sonra kalıyor yoksaa..:kk77::kk77::kk77::kk77::kk77:

ama karatay iyi kızlarr bende yaptım 4 kiloda veridm aama yumurta ve ceviz yiyermiyorum :KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12:o diyet sayesinde artık:KK43:
ama iki ögün yediignizde hem dinlenir vucut hemde daha saglıklı oluyruz kiloda veririm bu benim için pek mümkünd egil

tek yaotıgım pilav makarna yemiyorum , sebze yada et yemegi hansigi varsa yanında salata cacık yogurt ne çıkarsa yiyorumm

bu hafta aacaip çozuttum yalnız toparlamam lazım:stop::KK61::KK61::KK61:

ben 35 kilo verme serüvenimd ebütün diyetleir denedim , kalori saydm , montiagne diyeti yaptım, karatay yaptım glisemin endekse dikkat ettim ... ... yani her yöntem denemişimdir
şuanda çalışıyorum ve yemek iş yeirmden çıkıyor 12-1 arasıd ayemek saatim yemege inip yiyorumm
hem acıkıyorum hemdee yedim yedimo saatte sonra kalıyor yoksaa..:kk77::kk77::kk77::kk77::kk77:

ama karatay iyi kızlarr bende yaptım 4 kiloda veridm aama yumurta ve ceviz yiyermiyorum :KK12::KK12::KK12::KK12::KK12::KK12:o diyet sayesinde artık:KK43:
ama iki ögün yediignizde hem dinlenir vucut hemde daha saglıklı oluyruz kiloda veririm bu benim için pek mümkünd egil

tek yaotıgım pilav makarna yemiyorum , sebze yada et yemegi hansigi varsa yanında salata cacık yogurt ne çıkarsa yiyorumm

karatay candır. asla vazgeçmiyeceğim bana uyan bir beslenme tarzı. ama yumurta yerine yenebilecek şeyler vardı keşke zorlayıp tıksınmeseymissin be kuzum. ben ara meyva yoğurt yerim mesela tarçınlı kahvaltıda. zaten o tıka basa karatay kahvaltısını hiç tam bitirmişliğim olmadı. yarım yamalak yiyorum erken yiyince o nedenle ben 3 öğün yapıyorum karatayı arada 4-5 saat kalacak şekilde. gayet memnunum.
zaten gi ye dikkat etmek de en önemlisi beslenmede.
hafta sonu tozutmayınca kilo gayet iyi gidiyorrrr
aynen be kuzum hafta içi eksideyim hopp cumadan başlıyo kaçamaklar hafta başı gene artı. takıldım kaldım şimardım kalan 1okg vermek istiyom. dun eşim yan yağları tuttu maşşallahın var hala kilon var bunları vermeye niyetin yokmu dedi :KK48::KK48:nasıl utandım adam haklı 1 .5 senedir bu serüvendeyim 15kg dan beride 5 ay geçti gitmiyor. :eek::eek:azim lazım şevk lazım. eşime kızmadım alınmadım zaten öle takıntılı kadın değilim ama göndermem lazım şu fazlalıkları, kocacım için yapsam yapabilsem bari :KK48:.

ahhhhh o haftasonları neslim... bizi katleden onlar zaten.
ya deryam hafta sonları evden kaçasım var resmen. dun guzel bi pazardı çok kaliteli zaman geçirdik ama gun sonu gene löplettim cısları :KK70::KK70:hemde keyifle

alın bendende okadar
hafta içi emkelerim hafta sonu cuuup uçuyo pazar gayet iyi giderken akşam komsum kızının nişan pastasından getirdi nişan çikolatasını getirdi kıtlıktan çıkmış gibi yedimmmm :KK43: ama çook güzeldi yahuuu

karatay candır. asla vazgeçmiyeceğim bana uyan bir beslenme tarzı. ama yumurta yerine yenebilecek şeyler vardı keşke zorlayıp tıksınmeseymissin be kuzum. ben ara meyva yoğurt yerim mesela tarçınlı kahvaltıda. zaten o tıka basa karatay kahvaltısını hiç tam bitirmişliğim olmadı. yarım yamalak yiyorum erken yiyince o nedenle ben 3 öğün yapıyorum karatayı arada 4-5 saat kalacak şekilde. gayet memnunum.
zaten gi ye dikkat etmek de en önemlisi beslenmede.

aynen be kuzum hafta içi eksideyim hopp cumadan başlıyo kaçamaklar hafta başı gene artı. takıldım kaldım şimardım kalan 1okg vermek istiyom. dun eşim yan yağları tuttu maşşallahın var hala kilon var bunları vermeye niyetin yokmu dedi :KK48::KK48:nasıl utandım adam haklı 1 .5 senedir bu serüvendeyim 15kg dan beride 5 ay geçti gitmiyor. :eek::eek:azim lazım şevk lazım. eşime kızmadım alınmadım zaten öle takıntılı kadın değilim ama göndermem lazım şu fazlalıkları, kocacım için yapsam yapabilsem bari :KK48:.

ya deryam hafta sonları evden kaçasım var resmen. dun guzel bi pazardı çok kaliteli zaman geçirdik ama gun sonu gene löplettim cısları :KK70::KK70:hemde keyifle

gördüm o cıslarıııı, napıcaz, napmalıyız, bi yolu olmalıııııı :mad::mad::mad::mad::mad:

Yarin taze fasulye var cacık pilav
Fasulye ve cacık yerim yarını kurtarim
Ama çarşamba börek var
Yemek taşımaktan biktigim için
Şirkette yemek isime geliyor
Bu hafta hep yumurta yemeliyimm

SElamün aleyküm kızlarrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Şükür kavuşturana :KK68:

Anam pertim çıktı ama şükür Temizliğimde bitti :21::21::21:
Allah razı olsun büyük kızım baya yardım etti yoksa zor biterdi :KK68:
Camlar ve Tüllere kadar herşey yıkandı hatta köşe koltuğu ve şark köşesinin bile altına kadar girdik :21:
Mutfağımda bal dök yala oldu :KK68::KK68:

Şansımada tam temizlik bitmek üzereyken küçük görümcem aradı yarın evdeysen sana geleceğim diye :KK53: Aslında dışarı işlerim vardı ama yinede red etmedim nasılsa anaokuluna sabahtanda gidebilirim kayıt için :KK66: artık kızın doktor kontrolüne Perşembede gitsek olur nasılsa oruçluda olsak sıkıntı olmaz çünkü kan falan verme işi yok sadece sonuç göstereceğiz ve çokda uzun sürmez işimiz diye tahmin ediyorum :KK66:
Eğer Çarşamba kızkardeşimle kahvaltıya gitmezsek o günüde halledebilirim diye düşünüyorum :KK66:

Tabi mecbur ona hazırlıkda yapmam lazım sonuçta ben gittiğimde yaptı birşeyler şimdi yapmasam olmaz :KK53:
Eşime gelirken birşeyler al yarın kardeşin gelecekmiş dedim oda hazır börek almış ( hani pişiriliyor buzluk bölümünde ardan ) birde çocuklara doyurucu olsun diye makarna salatası yapacağım ( tabi ben yemiyeceğim :KK53::KK53::KK53::KK53: pekte severim ama ben kendime güzel bir salata yaparım :21::21::21::21::21: nasılsa darılacak değil Yengem yemiyor diye :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70: Gerçi Yengede demiyor kılçık :KK67: )

wooowww harika bir kilo vermişsin :KK68: şu anda kaç kilosun peki canım :KK66:
Bende 23 kilo verdim şimdiye ama başlangıç kilom 124.5 kg olunca yolun başında sayılırım :21::21::21: ama inanıyorum başarabilirim :21::21::21::21:
benim bünye maalesef çok cins hatta bana muhalefet :KK70: ama inatla devam edeceğim ve o 2li rakamlarında çok daha aşağılarada ulaşacağım :21::21::21::21:

Bu arada benim nik hani eski Hababam sınıfı filminde Kampa çıkma sahnesindeki Oymakbaşından esinlenildi :KK48::KK48::KK48::KK48: Bir ara Menü denetlemesi yaparken aklıma gelince değiştirmiştim nikimi :KK48: önceden Cecoydu ( eşimin aslında kalabı ama devamlı kullanınca bende üzerine çöreklenmiştim :KK70: halada arkadaşlar Ceco derler :KK48:

benim kocada aynı bu göbek gitmiyosa kesiyim şunu dio pis, kesilse ben zaten kesicem :KK43:

Maalesef bazen erkekler gaza getireyim derken çam devirirler o_O onlara en güzel çevap o göbişleri eriterek verirlir :KK66: Sağ olsun benim eşim bu güne kadar hiç çam devirmedi o konuda hatta aksine arada göbişimi yoklayıp Aşkım valla gün geçtikçe ufalıyor ha gayret çok daha güzel kilolar verirsin der :KK48::KK48::KK48::KK48:

Bugünde geçi yedim yarından tezi yok disipline girmeli yine

Ben akşamlık saat 18:00de yedim ve şu anda Seda Sayan gibi açım diye diye dolanacak durumdayım :KK70::KK70::KK70::KK70: ama kendimi aksine çok mutlu hissediyorum :KK68:

Yarin taze fasulye var cacık pilav
Fasulye ve cacık yerim yarını kurtarim
Ama çarşamba börek var
Yemek taşımaktan biktigim için
Şirkette yemek isime geliyor
Bu hafta hep yumurta yemeliyimm

Canım neden bu hafta hep yumurta yemelisin :KK64: nasıl bir diyet uyguluyorsun merak ettim ( bende çok severim yumurtayı :KK48: )

SElamün aleyküm kızlarrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Şükür kavuşturana :KK68:

Anam pertim çıktı ama şükür Temizliğimde bitti :21::21::21:
Allah razı olsun büyük kızım baya yardım etti yoksa zor biterdi :KK68:
Camlar ve Tüllere kadar herşey yıkandı hatta köşe koltuğu ve şark köşesinin bile altına kadar girdik :21:
Mutfağımda bal dök yala oldu :KK68::KK68:

Şansımada tam temizlik bitmek üzereyken küçük görümcem aradı yarın evdeysen sana geleceğim diye :KK53: Aslında dışarı işlerim vardı ama yinede red etmedim nasılsa anaokuluna sabahtanda gidebilirim kayıt için :KK66: artık kızın doktor kontrolüne Perşembede gitsek olur nasılsa oruçluda olsak sıkıntı olmaz çünkü kan falan verme işi yok sadece sonuç göstereceğiz ve çokda uzun sürmez işimiz diye tahmin ediyorum :KK66:
Eğer Çarşamba kızkardeşimle kahvaltıya gitmezsek o günüde halledebilirim diye düşünüyorum :KK66:

Tabi mecbur ona hazırlıkda yapmam lazım sonuçta ben gittiğimde yaptı birşeyler şimdi yapmasam olmaz :KK53:
Eşime gelirken birşeyler al yarın kardeşin gelecekmiş dedim oda hazır börek almış ( hani pişiriliyor buzluk bölümünde ardan ) birde çocuklara doyurucu olsun diye makarna salatası yapacağım ( tabi ben yemiyeceğim :KK53::KK53::KK53::KK53: pekte severim ama ben kendime güzel bir salata yaparım :21::21::21::21::21: nasılsa darılacak değil Yengem yemiyor diye :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70: Gerçi Yengede demiyor kılçık :KK67: )

wooowww harika bir kilo vermişsin :KK68: şu anda kaç kilosun peki canım :KK66:
Bende 23 kilo verdim şimdiye ama başlangıç kilom 124.5 kg olunca yolun başında sayılırım :21::21::21: ama inanıyorum başarabilirim :21::21::21::21:
benim bünye maalesef çok cins hatta bana muhalefet :KK70: ama inatla devam edeceğim ve o 2li rakamlarında çok daha aşağılarada ulaşacağım :21::21::21::21:

Bu arada benim nik hani eski Hababam sınıfı filminde Kampa çıkma sahnesindeki Oymakbaşından esinlenildi :KK48::KK48::KK48::KK48: Bir ara Menü denetlemesi yaparken aklıma gelince değiştirmiştim nikimi :KK48: önceden Cecoydu ( eşimin aslında kalabı ama devamlı kullanınca bende üzerine çöreklenmiştim :KK70: halada arkadaşlar Ceco derler :KK48:

Maalesef bazen erkekler gaza getireyim derken çam devirirler o_O onlara en güzel çevap o göbişleri eriterek verirlir :KK66: Sağ olsun benim eşim bu güne kadar hiç çam devirmedi o konuda hatta aksine arada göbişimi yoklayıp Aşkım valla gün geçtikçe ufalıyor ha gayret çok daha güzel kilolar verirsin der :KK48::KK48::KK48::KK48:

Ben akşamlık saat 18:00de yedim ve şu anda Seda Sayan gibi açım diye diye dolanacak durumdayım :KK70::KK70::KK70::KK70: ama kendimi aksine çok mutlu hissediyorum :KK68:

Canım neden bu hafta hep yumurta yemelisin :KK64: nasıl bir diyet uyguluyorsun merak ettim ( bende çok severim yumurtayı :KK48: )

Kız cecoo ben seni hatırlıyorum sanki ...
Cnm ben karbonhidrat çok kacirdigimda proteine yukleniyorum aldığım kh lari proteinle yok ediyorum

Kız cecoo ben seni hatırlıyorum sanki ...
Cnm ben karbonhidrat çok kacirdigimda proteine yukleniyorum aldığım kh lari proteinle yok ediyorum

Hatırlıyor olabilirsin canım Konsomatrist gibi topik topik geziyorum :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
Bir ara 80 - 89 arasındada yazıyordum ( hatta hala yazıyorum kimsecikler olmasada :KK48: bir iki sene evvelde 90 ve üzerinde yazmıştımda birine tepem attı oraya girmiyorum :KK48: 8ci takımda yarışıyorum ama 6. ve 14.cü takımada müdavim oldum :KK48: bir arada pkolular birlikte zayıflıyor topiğine yazıyordum ama oradada haftalarca yazan olmayınca oradanda emekliliğimi ilan ettim :KK70::KK70::KK70::KK70:

Valla karbonhidratın ne olduğunu unuttum desem yeridir ( sadece sebzedeki karbonhidratlar giriyor mideme )
Ne pilav, ne makarna, ne hamur işi nede başka birşey tüketmiyorum ama işte bünyem cins :KK53:
Her cuma güzel bir rakam görüyorum ama sonrasında bir bakıyorum 2 kg artı :KK53: sonra bütün hafta kendimi kasıyorum o artıyı vereceğim diye :KK48: tam cuma oluyor yine eksi görüyorum bir öncekinden az fazla ve hooop ertesi gün yine artı :KK53: bünye sanki dalga geçiyor benimle :KK48: ama göreceğiz bakalım kimmiş inat :21::21::21:

Hatırlıyor olabilirsin canım Konsomatrist gibi topik topik geziyorum :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
Bir ara 80 - 89 arasındada yazıyordum ( hatta hala yazıyorum kimsecikler olmasada :KK48: bir iki sene evvelde 90 ve üzerinde yazmıştımda birine tepem attı oraya girmiyorum :KK48: 8ci takımda yarışıyorum ama 6. ve 14.cü takımada müdavim oldum :KK48: bir arada pkolular birlikte zayıflıyor topiğine yazıyordum ama oradada haftalarca yazan olmayınca oradanda emekliliğimi ilan ettim :KK70::KK70::KK70::KK70:

Valla karbonhidratın ne olduğunu unuttum desem yeridir ( sadece sebzedeki karbonhidratlar giriyor mideme )
Ne pilav, ne makarna, ne hamur işi nede başka birşey tüketmiyorum ama işte bünyem cins :KK53:
Her cuma güzel bir rakam görüyorum ama sonrasında bir bakıyorum 2 kg artı :KK53: sonra bütün hafta kendimi kasıyorum o artıyı vereceğim diye :KK48: tam cuma oluyor yine eksi görüyorum bir öncekinden az fazla ve hooop ertesi gün yine artı :KK53: bünye sanki dalga geçiyor benimle :KK48: ama göreceğiz bakalım kimmiş inat :21::21::21:

anladım tamam işte 80-90 dan hatırlıyoum snei
bende pko yummm:KK19::KK19::KK19: zor gidiyor pkodaaa aynı beni anlatmışdınn

günaydın bu arada herkeseeee :))

burasıda sakin valla şöyle dolu dolu bir topik bulamıycammı ben

X