Biri Beni Durdursun / Diyet Grupları

olalım nazcım. bende 75-77 arasında takılı kaldım kaç aydır. artık kararlıyım gidecek kilolar ve ben 67kg la fit bi kadın olacağım. tanışalım ozaman

ben 2013 ocak ayında 90kg ile insülin direnci teşhisi ve ilaçlarıyla kilo verme kararı aldım. mart 2013 de bir grupla 84 kiloya indim sonrasında grup kapandı ve 80-90 kilo verme topiğinde swett nıklı kaptanımla tanıştım ve kaptanım banu kapalı olan zayıflama gruplarından 6. takımı açınca 5-6 arkadaş 6. takıma geçtik beraberce ve banum sayesinde temmuz ayında karatay sağlıklı beslenmesiyle tum önyargılarımı kırarak tanıştım. ben 6 yıldır koruyucu tıp ve sağlıklı beslenme konusunda araştırm ave kitaplar okumuştum ve karatay tum bunların bileşeni olduğunu görünce benim vazgeçilmezim oluverdi. tum aile çoluk çocuk karatay tarzına uymaya başladık ve ben temmuz-kasım aralığında insülin direncim olduğu için geç de olsa 84 kilodan 77 kilolara indim aç kalmadan ve sağlıklı bir yolla. zaten 6 senedir organik ağırlıklı besleniyordum ama daha çok şey öğrendim karatay sayesinde ve tum ailem eşim kızım fazla kılosundan kurtuldu. kısacası diyet değil beslenme duzeni oturttum ve hala uygulamaya devam ediyorum ancak hedef kiloma yaklaştığım için şimardım biraz ve kasımdan beri 75,8 kiloya ancak inebildim. ama insülin direncim kalmadı ilaçtan kurtuldum daha dincim ve sağlıklıyım en azından. benim hedef kilom da 68 olmak belki sonrasında 65 . yaşım 38 2 çocuk annesiyim 13 yaşında kızım 6 yaşında oğlum var. alanya da yaşıyorum. 10 ay önce çalıştığım inşaat şirketinde artan sorumlulularım nedeniyle ayrıldım şu anda emlak danışmanlığı yapıyorum. yeri geldikçe birbirimizi daha çok tanıyacağımıza kaynaşacağımıza eminim. kendimi özetledim sanırım bundan sonra beraberiz kilolar korksun bizden
çççookkk memnun oldum bende 2012 de doğum yaptım 100 le çıktığımda 1 haftada 85 oldum, emzirme bitirince elma sirkesi felanla 80 oldum sonra takıldım, aynen bende karatayla 5 kilo verdim karatay grubu var buradaki gül abla saolsun çoook ilgilendi grupla biraz kaçamakla anca 5 verdim hep kızardı bana hafta sonu ekmek yediğim için sonra facede grup açtı ordada verimli katılamadım kilo vermem durdu die ayrıldım ordan şimdi bişeler yapmaya çalışıyorum ama hala veremiyorum takıldım 75 76 da. saat 5 ten sonra yememe grubundayım ordaki arkadaslarıda çaarcam buraya el birliğiyle kalabalık olup motive olalım isterim.

çççookkk memnun oldum bende 2012 de doğum yaptım 100 le çıktığımda 1 haftada 85 oldum, emzirme bitirince elma sirkesi felanla 80 oldum sonra takıldım, aynen bende karatayla 5 kilo verdim karatay grubu var buradaki gül abla saolsun çoook ilgilendi grupla biraz kaçamakla anca 5 verdim hep kızardı bana hafta sonu ekmek yediğim için sonra facede grup açtı ordada verimli katılamadım kilo vermem durdu die ayrıldım ordan şimdi bişeler yapmaya çalışıyorum ama hala veremiyorum takıldım 75 76 da. saat 5 ten sonra yememe grubundayım ordaki arkadaslarıda çaarcam buraya el birliğiyle kalabalık olup motive olalım isterim.
hahaha aynen beni anlatmışsın aynı durumdayım face grubunuda karataydan gulude ıı bilirim.
çok benzeşiyoruz senle naz takılınan kilo bile aynı
boyun kaç benim 169-170 gibi
Selammm ben geldimmmm
hoşgeldin masumcum. tanıt anlat kendini madem sende. durduralım birbirimizi :)

Hosbuldummm 31 yasında ikiz erkek annesiyim bir firmada yönetici asistaniyim.2010 yılında 96 dan64 e kadar inmeyi başardım ama koruyamadı yine ,74 oldummm zar zor 67 ye indim suanki kilom 67 hedefin 58 olmak benide durdurmanizi bekliyorum ,:KK66:)

Ben geldimmmmmmmmmmmmmmm :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Kambersiz düğün olurmu :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Duydum ki Ayşem topik açmış hemen damladım :KK48:
Hayırlı olsun canım inşallah el birliği ile içimizdeki çanavarı ( benimki biraz ehlileşti sanki :nazar: ) yenelim :KK66:
Bakın üstüne basarak tekrar söylüyorum YENELİM yani YİYELİM demiyorum :KK48::KK48::KK48:

( Yakında kaç topiğe yazacağını şaşıracak bendeniz Ceco )

Kocaman öpüyorum ve her fırsatta burayada damlıyorum :KK48:
banum bu topiğede yazalımmı gene ne dersin hadi gel kambersiz olmaz hakkaten :KK70:

Hosbuldummm 31 yasında ikiz erkek annesiyim bir firmada yönetici asistaniyim.2010 yılında 96 dan64 e kadar inmeyi başardım ama koruyamadı yine ,74 oldummm zar zor 67 ye indim suanki kilom 67 hedefin 58 olmak benide durdurmanizi bekliyorum ,:KK66:)
herhangi bi zayıflama grubuna dahilmisin masumcum. yoksa sadece burayamı dahilsin. yaklaşık 10kg vermen gereken kilon var. disiplin şart.
hımmm

Rengarenk ben 80-90 lar topiginde ,35 kilo verdim cnm şimdi hiç bir gruba dahil değilim evet vermem gereken 11-12 kilo var

Her sabah bir saat tutuyorum
10 tane diyet kitabı yazarim ama gel gor irade bitti artık :KK43:

Lütfen benide kamcilayinnn adaşız sanırım bende Banu :KK66:

:KK48::KK48::KK48::KK48: Adaşımmm o zaman bundan sonra vercem kırbaçı vercem kırbacı :KK70::KK70::KK70:

Şaka bir yana ama cidden KKda yazmaya başladığımdan beri motivasyonum şükür düşecek gibi olsa arkadaşlarımız hemen beni tekrar kaldırıyorlar :KK68:
Hep diyorum gerçek hayatta hani bazı insanlar için hakkını ödeyemem derler ya şükür buradaki kızlarda benim için öyle :KK68::KK68::KK68::KK68: Rabbim hepsinden razı olsun başta bu konuyu açan Ayşem olmak üzere :KK68::KK68::KK68::KK68:
2 Senedir KKda yazıyorum ve dışarda görüştüğüm bir kaç dostumda oldu :KK68:

Kaç kilosun bilmiyorum ama ben maalesef 124.5 kgyu görerek kendi rekorumu kırdım :KK67: Rabbim düşman başına vermesin ....Aminnnnnnnnnn
Artık herşey bitti TVlerdeki şişmanlar gibi benide vinçle kaldıracaklar yürüyemeyecek hale geldim diye ağlama krizlerine az girmedim :KK53: ki aslında o kiloda bile çok hareketli biriydim hatta kilom benim gözüme batmıyordu ( nasıl bir göze sahipsem artık her aynaya baktığımda len çok kilom var ama hala güzelim diyebilecek kadarda safmışım :KK70:
Evlendiğimde 19 yaşındaydım ve 52 kgdum :KK57: hatta eşim hep çok zayıfsın işte kilo al diye diye bir hal oluyordu ( adam zayıf sevmiyor :KK48: ) hamilelik öncesi alından 20 kgla eşim çok mutlu oldu heh şimdi oldun diye :KK48: tabi üzerine hamilelik gelip 24 kg daha alınca işin rengi değişti benim açımdan :KK53: hadi emzirme dönemi bitsin veririm nasılsa diye salınca 110u gördüm :KK57: bir ara bir 90a kadar düştüm tekrar aldım o_O aldım verdim aldım verdim derken en son 5 sene evvel küçük kızıma hamile kalıp 9 ayda 8 kg verdim ( doktorum bile şaşırmıştı nasıl başardın diye :KK70: ki inan hep sağlıklı beslendim ama doğuma kadar hep gezdim :KK70: )
2 yaşına kadar emzirirkende homini gırtlak yiyince 124.5 kg yu gördüm maalesef o_O
Hatta en son gidip Tüp mide ameliyatı olmak istedim veremiyorum diye o_O aslında ertesi gün Doktor randevum vardı ama Allah bin kere razı olsun buradaki kızlardan beni son anda vazgeçirdiler :KK68::KK68::KK68::KK68:
Son bir şans ver kendine sen başarırsın dediler ve bana Karatayı tavsiye etti yine bir Adaşım ( 6.ci takımın kaptanı ) :KK48: Hee yüzde 100 uymuyorum ( serbest dolaşan tavuk olayına girmiyorum :KK48: hani herşeyin organiğini satan yere güvenemiyorum ve maşallah bazende fiyatları abartıyorlar ) o yüzden hem karatayımsı besleniyorum diyorum zaten :KK48:
Geçen Cuma şükür 9 ay gibi uzun bir süreden sonra 101.6yi gördüm :21::21::21: yani Bayrama inşallah 2li rakamları görmüş olacağım hatta baya bir uzaklaşmış olurum 3lü rakamlardan :KK71::KK71::KK71:

Şu anda 35 yaşında biri 14.5 diğeri 4.5 yaşında iki cadının Annesiyim ve İstanbulda yaşıyorum :KK68: ve inşallah 36ıncı yaşımı çok daha fit ve zayıf olara karşılayacağım :21::21::21::21:

X