Biri Beni Durdursun / Diyet Grupları

:eek::KK20: cık cık cık kaptanımsın diye saçını cekmiycemgimimi sandn yoksa :KK4: gel bakiiimm şöyle :KK4: bida yapcak mısın söyle bakiiim:KK62:
Çek çek hatta kafama kafama çantaları vur:KK23:
Ayşemmm ben boşunamı imam osurursa cemaat ....ıçar dedim :KK48:
YApma güzelim bak sonra daha çokpişmanlık yaşayacaksın :KK66:

Benim kızkardeşiminde pazartesi doğum günü diye Pazardan hepimizi toplayacak o_O ben pasta yemeyi düşünmezken sen böyle yaparsan bende niyeti bozarım heee :KK70::KK70::KK70:

Bu ara yine kan şekerim mi düşüyor nedir inan bu sabahtan beri inanılmaz elim ayağım titreyip durdu hatta eşim yahu çok yoksun bırakıyorsun kendini arada vucudun az da olsa şekerede ihtiyacı var dedi bende nescafeye 1 küp şeker attım inan o bile beni biraz kendime getirdi :KK53: ama sonrada uyuz oldum şu ufacık küp şekermi beni kendime getirdi nasıl bir bünyedir bu diye :KK67: karbonatlı su içtim bağırsaklar çalışsın diye anam kabız oldum :KK70::KK70::KK70: millet yapar çatır çatır kilo verir ben artı gördüm dukan expressle bu hafta :KK70: ama inatla devam ediyorum reglm yakın ondada olabilir diye :KK66:
Ayy unutuyorum arada imam olduğumu iyi oluyo hatırlatıyosun:KK70::KK70::KK70:
Ne demişlerr imamın dediğini yap yaptığını değil:KK22:

Canlarım :KK19:
Buraya yazmak bile iyi geldi,aldıklarımdan hiç birini yemedim öylece duruyorlar aslında canım da istemedi. belkide almak gözümü doyurdu:KK39:
Yalnız anlam veremediğim bi uyuşukluk tembellik var üzerimde sanırm iki hafta üstüste yatılı misafir bünyem kadıramadı:KK51:kitapları açıp geri kapatıyorum hiç çalışamadm :KK17:
Bu akşamda baktım ha bire mutfağa girip çıkıyorum,dedim bu böyle olmucak komşumu aradım yüryüşe indik çok iyi geldi şimdide yeşil çayımı içiyorum en azından yeme isteğimi körelttim bu gece rahatım.
Bu haftayıda bi atlatsam hayırlısyla inşallah düzene girerim diye düşünüyorum:KK16:
Regl de eli kulağında:KK51:

Çek çek hatta kafama kafama çantaları vur:KK23:

Ayy unutuyorum arada imam olduğumu iyi oluyo hatırlatıyosun:KK70::KK70::KK70:
Ne demişlerr imamın dediğini yap yaptığını değil:KK22:

Canlarım :KK19:
Buraya yazmak bile iyi geldi,aldıklarımdan hiç birini yemedim öylece duruyorlar aslında canım da istemedi. belkide almak gözümü doyurdu:KK39:
Yalnız anlam veremediğim bi uyuşukluk tembellik var üzerimde sanırm iki hafta üstüste yatılı misafir bünyem kadıramadı:KK51:kitapları açıp geri kapatıyorum hiç çalışamadm :KK17:
Bu akşamda baktım ha bire mutfağa girip çıkıyorum,dedim bu böyle olmucak komşumu aradım yüryüşe indik çok iyi geldi şimdide yeşil çayımı içiyorum en azından yeme isteğimi körelttim bu gece rahatım.
Bu haftayıda bi atlatsam hayırlısyla inşallah düzene girerim diye düşünüyorum:KK16:
Regl de eli kulağında:KK51:

Sorma canım benim regln eli kulağında başka bir tarafındamı bilmiyorum ama onun gelmemeside beni aşırı gerdi o_O hatta bir kaç gündür aşırı hashas oldum ota çoka ağlar oldum :KK57:
Normalde hiç izlemem 3 gündür şu Esra Erolu izliyorum sırf o Ailesini arayan çocukla ilgili gelişmeleri görmek için ulen akrabaları çıktıkça resmen hıçkıra hıçkıra ağlıyorum :KK70: kızım hatta Anne resmen gözünün kenarında bir damla gözyaşı hazır bekliyor ve sırf bahanen olsun diye şunu izliyorsun diyor :KK70:

Demin cadı birşey oldu İngiltereye gidince skypedan görüntülü görüşmem bende sizinle dedi anam ona bile alındım tamam ararsam şerefisizim diye :KK70::KK70::KK70::KK70: geldi yahu şaka dedim hiç aramadan durabilirmiyim ya Anneciğim neyin var senin falan diye izah etti ama yok resmen sanki gerginlikten ya sataşacak yada ağlayacak birşey arıyorum :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Benim acil regl olmam lazım yoksa herhalde evde 3.cü dünya savaşını çıkaracağım :KK70:
Hayır hep diyorum şimdi regl öncesi böyle oluyorum menapozu düşünemiyorum bile diye :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
Cem Yılmazın son gösterisinde regl öncesi kadının hallerini anlattığında bile eşim izlerken heh aynı sen diyip gülüyordu ve hakikaten aynı ben :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70: şimdide o geldi aklıma kendi kendime gülüyorum hakikaten adam iyi gözlemliyor diye :KK70:

Grup olarak tatlı krizindeyiz kızlar.. Bize bi yol yordam söyleyin nolur.. Tarçınlı sütten öğğkk geldi artık.. Başka bi bildiğiniz varmı acep :KK58:

Grup olarak tatlı krizindeyiz kızlar.. Bize bi yol yordam söyleyin nolur.. Tarçınlı sütten öğğkk geldi artık.. Başka bi bildiğiniz varmı acep :KK58:
Tatlım tarçın hayat kurtarıcı bu konuda haliyle:KK56:sütten sıkıldıysanız yoğurtla yada meyveyle kullanabilirsiniz tarçını mesela elma ile yada muzla:KK39:aklıma gelenler bunlar şu an:KK69:

geç kalmadım değil mi yine tarçınlı bir tarifim var ama gzel bak gerçekten:KK70: 1 elmayı rendeliyorsun küçükse 2 de olur 2 ceviz dövülmüş tamam mı elmalı pasta içi gibielmaları küçük bir tavada kısık ateşte renkleri hafif kızarıncaya kadar pişirip cevizleri atıp 1 çay kaşığı tarçın atıyorsun ve yiyorsun benim bu aralar favori elmalı tatlım:KK19: hatta ayvaylada güzel oluyor ama 1 ayva değil tabi çyrek yetiyor ona:KK55:

Tatlım tarçın hayat kurtarıcı bu konuda haliyle:KK56:sütten sıkıldıysanız yoğurtla yada meyveyle kullanabilirsiniz tarçını mesela elma ile yada muzla:KK39:aklıma gelenler bunlar şu an:KK69:
ay birde aklıma geldi tatı krizlerimde kurtarıcı ama her zaman yapmamak lazım muzun glisemikindeksi yüksek ya:KK69: küçük boy bir muz yada yarım muzu dilimleyip kakaoya batırıyorum bir taraflarını yada uçlarını yiyorum ara öğün olarak çikolata kaplı muz oluyor regl öncesi mükemmel:KK76: tavsiye ederim kızlar hem diğer şeylee göre daha sağlıklı:KK14:

geç kalmadım değil mi yine tarçınlı bir tarifim var ama gzel bak gerçekten:KK70: 1 elmayı rendeliyorsun küçükse 2 de olur 2 ceviz dövülmüş tamam mı elmalı pasta içi gibielmaları küçük bir tavada kısık ateşte renkleri hafif kızarıncaya kadar pişirip cevizleri atıp 1 çay kaşığı tarçın atıyorsun ve yiyorsun benim bu aralar favori elmalı tatlım:KK19: hatta ayvaylada güzel oluyor ama 1 ayva değil tabi çyrek yetiyor ona:KK55:

ay birde aklıma geldi tatı krizlerimde kurtarıcı ama her zaman yapmamak lazım muzun glisemikindeksi yüksek ya:KK69: küçük boy bir muz yada yarım muzu dilimleyip kakaoya batırıyorum bir taraflarını yada uçlarını yiyorum ara öğün olarak çikolata kaplı muz oluyor regl öncesi mükemmel:KK76: tavsiye ederim kızlar hem diğer şeylee göre daha sağlıklı:KK14:
tarçından vazgeçemiyoruz :) ama bu tariflere bayıldımmm çokkk teşekkürler :)

Absolut'cum, bildiğiniz gün kurusu kuru kayısıyı azıcık ıslatıp kakaoya bulayarak yiyebilirsiniz. Bitter gibi gidiyor.

Absolut'cum, bildiğiniz gün kurusu kuru kayısıyı azıcık ıslatıp kakaoya bulayarak yiyebilirsiniz. Bitter gibi gidiyor.
Wuu bunları bilsekte biri hatırlatmazsa hiç aklımıza gelmiyor.Kahvenin yanındada ne güzel gider ama.Saol tatlım.:KK36:

son günlerde kendime hakim olamıyordum daha doğrusu olmak istemiyordum ve bugün kendimi durdurdum.
sizlerde pişman ve mutsuz olmamak için beni seni onu bizi bizleri durdursun...

son günlerde kendime hakim olamıyordum daha doğrusu olmak istemiyordum ve bugün kendimi durdurdum.
sizlerde pişman ve mutsuz olmamak için beni seni onu bizi bizleri durdursun...
çıkmadan bende yazayım mesajını gördüm moni kaptan bu cuma tartıda artı gördüğümden beri kendimi durdurmakta zorlanıyorum motivasyon kaybı diyeyim bende bugün kendimi tam durduramadım tabi ama yarın kendimi durdurayım diye düşünüyordum yazını gördüm bence biri beni de durdursun:oops:

çıkmadan bende yazayım mesajını gördüm moni kaptan bu cuma tartıda artı gördüğümden beri kendimi durdurmakta zorlanıyorum motivasyon kaybı diyeyim bende bugün kendimi tam durduramadım tabi ama yarın kendimi durdurayım diye düşünüyordum yazını gördüm bence biri beni de durdursun:oops:

Seni ben durdururummm :KK8:

Seni ben durdururummm :KK8:
durdur beni selin:KK70: sanırım regl öncesi sendromu geliyor yavaştan gözüm dönüyor ya savaş veriyorum yememk için ama sonra bir bakıyorum yine başındayım tatlı kek vb şeylerin kaç gündür misafir gleiyor falan annemde kekler börekler yapıyor daraldım ya normalde yemem dersem yemem ama sanki içimde bir canavar var ayrılamıyorum başlarından iki gündür:KK23:

:stop:

Bu ara bendede var bir iştah durumu kızlar.. ben İstanbul'da olduğumdan sanırım, 1 haftadır kar kıyamet çok etkiledi. evden çıkamayınca sıkıntıdan evde yemeğe sardım.. birde üstüne regl falan.. Allah Allahh nasıl bir iştah nasıl bir iştah.. tabi şimdi hepsi bitti. pişmanlık tavan yaptı.. yine bir pazartesi ve diyetime dört elle sarılma vakti.. canım bişeyler çektikçe su içiyorum. ohh gitsin yağlar :) su içmeyi unutmayınn :KK15:

Bayanlar saçma sapan diyetlerle kendinize eziyet etmeyinn. her insanın kilosu boyu her özelliği farklı her diyet nasıl herkeze uygun olabilir acaba ? uygun diyetisyenlere gidin ben öyle yaptım şahsen ve çok mutluyummmmm

X