Biri beni dinlesin ne olur

Esin neyden süpheleniyorki bu kadar?Arkadasim
bir kutuya acik acik herseyi anlatirsan daha iyi
anliycaz.Böyle tek cümleler halinde degilde,10-15
cümleyi bir kutuya yaz mesela.

Canım çok yanıyooo bide 2 yaşında kızım var kaynanamla mahvoldık yaa

canım tedavi olması gerek onları içkisiz bi ortama yatırdıklarını biliyorum orda içemez ne esrar ne içki..
bu tarz bi yerden yardım almalısınız bence...Allah sizin de kayınvalidenizinde yardımcısı olsun:Saruboceq:

yaa zaten 3 ay alkol almasa biticek tedavi ama kafasındaki şüpelere dayanamıo ve sarhoş olmak istio

üç ay cok uzun bir süre değil mademki dayanamıyor bu süreçte hastaneye yatarak biraz daha disiplinli olunacak bir ortamda bu üç ayı geçirebilir oda sizde bu illetten kurtulabilirsiniz. peki ilişkiniz nasıl bunun haricinde yani onu ikna edebilirmisiniz sizden destek alıyormu yoksa kendi bildiğinimi okuyor

Canım çok üzüldüm.. Allah sabır versin size...
Tıbda herşeyin bir çaresi var ama önemli olan eşinin tedavi olmayı istemesi...
Sana burda çok iş düşüyor öncelikle güçlü olmalısın ve eşine yol göstermelisin canım...

peki 5 yıllık ewlyn 2 yaşında kızım var 2.5 seneden beri bu rahatsızlıkla uğraşıyoruz ve eşim çok dikbaşlı hiçbir aile bir insanın arksnda drmz bukdar bnden şüpelenio kndnden şüpelenio annesnden herşeyden paranoya yani braz iyi oldumu hmn alkol alıo

ve bni herkes bkdr çok sevrken eşim bnm kızımız ve kndi için bişi ypmıo hasteneye yatırmayı dşünüoruz ee haliyle bu annesine çok ağır gelio

kndi bildğini okuo arif verimlide tedavi grüo ve bunun nedemek olduğunu algılamıo daha ne yapablm onun için ooffffffffff

Kendi kurtulmak düzelmek istemedigi süre, sizin yapacak pek birseyiniz yok canim!!:çok üzgünüm:

Bence bir müddet üzerine gitmeyin, pek fazla yardimci olmayin destek olun ama o bunu anlamasin....kendini biraz yanliz hissetsin belki bir ise yarar...:teselli:

Allah yardimciniz olsun, zor bir durum mutlaka:Saruboceq:

ve bni herkes bkdr çok sevrken eşim bnm kızımız ve kndi için bişi ypmıo hasteneye yatırmayı dşünüoruz ee haliyle bu annesine çok ağır gelio

bak cnm inan ailesinde psikolojik bir rahatsızlığı olan yakını olaraktan yaşadıklarını çok iyi anlıyorum dayımın karısı aileden gelen genetik bir psikolojik sorunu vardı yıllarca tedavisini yarım bıraktı rahatsızlığını görmezlikten geldi dediğin gibi 3 aylık bir süreçte iyileşecekken bu şimdi 4 yıl aralıksız sürecek bir tedaviye dönüştü zamanında önemsemediği için. son zamanları hastalığı kendisi ve cevresindekiler için çok daha çekilmez oldu öldürmeye ölmeye teşebüs saçma sapan konuşmak anti sosyal olmak saldırganlık vs vs vs..birsürü sonuçlar yaşadı ve yaşattı . şimdi elektirik şoku yatağa bağlanmak gibi en uç noktalardaki tedavileri görüyor .demem oki hiç ama hiç bahaneler bulmadan ayıptır aile onurudur vs gibi düşünmeden bir an önce tedavisini bir hastanede yapmasını şiddetle tavsiye ediyorum. zamn geç olmadan yapılması gereken yapılmalı isterse sizi tehdit etsin tedavi olmak istemesede onu ikna etmek zorundasınız.bunu yaparken kesinlikle zorlamayın güzellikle anlatın .

Valla doktor ne tavsiye ederseonu yapın bence. Hastaneye yatırın derse doktor hastaneye yatırın. Bunda ağır gelicek bişey yok eşinin sağlığı öncelikli.

gerçekten çok zor bişey alkolik bir insanla uğraşmak
yakın çevremden çok çok iyi biliyorum
öncelikle eşinin kendisi istemesi lazım tedavi olmayı
sizleri dinlemiyorsa kendisinin de sevdiği birisi oturup güzel bir şekilde konuşsun bence
belki daha etkili olur
Allah yardımcınız olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…