Biri beni dinlesin ne olur

Kizlar arkadas daha yeni üye, belki siteyi daha tam anlayamadi belki konusunu ariyordur, neden hemen dalga amacli yaklasiyorsunuz!!

Bende yeni üye oldugum zamanlar bazi zorluklar cekiyordum! Siz cekmiyormuydunuz..benneyaptımki

arkadaş ya kullanıcı profli okuyor yada arkadaş listesi düzenliyor.sanırım konusunu unuttu

Kizlar arkadas daha yeni üye, belki siteyi daha tam anlayamadi belki konusunu ariyordur, neden hemen dalga amacli yaklasiyorsunuz!!

Bende yeni üye oldugum zamanlar bazi zorluklar cekiyordum! Siz cekmiyormuydunuz..benneyaptımki

Konuyu açıklasın diyoruz şahsına herhangi bir laf etmedik arkadasım..
rahatsız olursa dile getirir kendisi , sanırım yeni üye olması bunu yapmasına engel değil

kızlar daha arkadaş derdini yazmadan 3 sayfa yorum yaptık..bi yazsa nolur acaba:):):)

Ya kızlar ortada hiç açıklayıcı bir konu yok ama biz 3. sayfayı doldurmuşuz...
Kaçan kovalanır derler o hesap amma meraklandık..

bn siteyi henüz anlayamdm ksura bkmyn bnm dedim ne biliomsnz eşim kronik psikoz hastası ve herşeyden şüpelenio

tedavisine devam etmek istemio alkol kullanıodu onu braktı şimdi snrm esrar kullanıo kafayı yicem bn çok iyi bi insnkn nie bni buldu yaaaa

hem bağımlı hem de psikolojik rahatsızlığı var allah sabırlar versin işin gerçekten de zormuş .peki evlenmeden önce bilmiyormuydun . görücü usulü ilemi oldu

bumuydu hakettiğim herkesin sorunu kaynanası kayınpederiyken bizonlarla brbirimizi anne kız baba kız abla kardeş gibi olduğumuz içinmi????????????????? allahım yardım et

bak alkolu bırakmış,esrarıda bırakır inş..tedavi olması için ısrar edin ailcek.

yaa zaten 3 ay alkol almasa biticek tedavi ama kafasındaki şüpelere dayanamıo ve sarhoş olmak istio

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…