Ovitrelle 13. Gün pozitif mi iğne etkisi mi ??

Maşallah🥹🥹 amin aminnn tüm anne olmak isteyenler ve hamile olanlar sağlıkla alsın kucağına hep dua ediyorum.
Evet doktor 10 gün için eğer hamile kalırsan bebek bununla tununue kalmazsan regl olursun o yüzden bırak dedi🙁🙁 devam mi etmeliyim kafam karıştı ben pazartesine kadar bekleyeceğim 18 günüm olacak ya regl olurum olmazsam da kan veririm 😭 allahım nolur olsun hayırlı şekilde
Aminn 🤲🏻 yani inanın bilmiyorum düzensiz dediniz sizinkini pcos var mı o bambaşka bi durummuş doktorlar da ona göre yön çiziyodur sanırım. Siz yine danışın doktorunuz gerek yok bu şekilde ileryeceğiz diyorsa o doğrudur zaten.
İnşallah beklediğiniz güzel haberleriniz vardır inşallahhh 🤲🏻😍

Aminn 🤲🏻 yani inanın bilmiyorum düzensiz dediniz sizinkini pcos var mı o bambaşka bi durummuş doktorlar da ona göre yön çiziyodur sanırım. Siz yine danışın doktorunuz gerek yok bu şekilde ileryeceğiz diyorsa o doğrudur zaten.
İnşallah beklediğiniz güzel haberleriniz vardır inşallahhh 🤲🏻😍
Amin aminnn gecemi güzelleştirdiniz U udum yok daha test yapmam demiştim 😭 ama regl olana kadar devam edeceği

Benden size tavsiye sakın hcg işine girişmeyin😁 kendinizi stresten mahvedersiniz tüm yaptıranlar gibi.
Ben yurtdışındayım 2 tip kan testi var biri pozitif ölçer diğeri hcg. Doktorum hcg yapmamıştı ilk. Aradan 1 hafta geçti rahimde kalınlaşma ama kese göremediğimiz için ve ben bu sitede herkes her 2 günde bir yaptırıp paylaştığı için gaza gelip zorla hcg yaptırtdım doktora 1243 çıkmıştı onda da zaten. 🌸 Doktorum sırf beni rahatlatmak için yaptı neredeyse ve bi daha böyle düşüncelere kapılmamamı istedi. Bu haftada çok şükür keseyi gördük. son adet tarihim 4 eylül benim. 14’ünde iğne oldum, 29’unda da gebelik pozitif çıktı çok şükür 🧿 Sürekli hcg yaptıranlar bildiğiniz stresten delirdiler ben de misler gibi rahat geçirdim bu süreci. Doktorunuza güvenip bu şekilde ilerleyin. :)) sizin test sonucunuza göre maşallah gebelik var gözüküyo zaten 😍🧿 istiyorsanız 1 kere daha yaptırıp net kesinleştirin dediğim gibi sonrasında gelişti mi gelişmedi mi gibi daha da yaptırmayın. Ama tabi yine siz bilirsiniz. Çünkü herkesin zaten başka oluyo o rakamları döllenme yerleşmesine göre ve hatta oransal artışı bile herkesin farklı kimisinde 2 katı kimisinde %60 ve hatta belki bazen daha az. boşuna para verip boşuna kıyaslıyosunuz 😂 taze tecrübe ettiğim şeyler sizin de bilginiz olsun 😍😁🌸
Hayırlı olsun hamileliğiniz benim de inşaallah pozitiftir ama değil galiba . O delirenlerden biri de ben olacm az kaldı 😥😥 evde test yapıyorum negatif çıkıyor büyük ihtimal değilim o gün kanda çıkan iğne etkisiydi ama adet de olmadım bugün 15. Gün akşama kadar beklycem adet olmazsam kan vercm tekrar iki üç gündür bu stres beni mahvetti resmen hamile miyim değil miyim.. ben daha önce bir düşük yaptım hcg ye 2 gunde bir baktiracaksin dediler iki üç kez baktırdım baktim %60 tan fazla yükseliyor kollarımı deldirmeye hic gerek yok diyip gitmedim bir daha 10 gün sonra lekelenme oldu gitmedim kanama başlayınca koştum hcg yaptilar düşük yapiyorsun sen niye takip etmedin en azından ilac flan verirdk dediler o biraz travma oldu bende o yüzden bir daha hamile kalırsam hcg takip edcem delirmek pahasına 😅

Adet oldum ben 😥😥 demek ki 13. Gün iğne etkisi devam edebiliyormus boşu boşuna heveslendim streslendim.. gelecek ay ara verip diğer ay aşılama yaptrcm ben. senin inşallah hamileliktir
Hayırlısı olsun canım üzülme bir sonraki ay belki senin ayın olur ,hayırlısıyla inşallah güzel haber alırım beklemeye devam benim 🥹

X