Biri beni dinlesin ne olur

ben kayınvalidemle oturuorm ama hiçbi sorunum yok eşimden başka ne kadar açıklayıcı bi yazı olmuş ne var arkadaşım düzgün yazarsan bizde sana düzgün ve daha kolay i yorum yazabiliriz....

eşini boşa gitsin kayınvalidenle yaşa ozaman
valla bu yazıya ancak bu ve bu kadar yorum yapabilirim arkadasım azcık açsan

ewet bende tam anlamadım detay versen belki yardımcı olabiliriz..

eşinle aranda ne gibi sorunlar var kıskanclık mı aldatma mı vs... ne dirr??

ben sorunu çözdüm arkadaş konuşmuyorki dinliyeni olsun bir konuşmayı dene sen en iyisi

çok açıklayıcı yazmış bide fikir bekliyo.hoş fikirde beklemiyoya:))))
işte böyle oluyo sonra tartışma çıkıyo.

Ya da eşinden okadar dertli ki baktı buraya sığmayacak en iyisi yazmayayım diyip vazgecti

biraz bekleyelim bakalım belki yavaş yavaş açar derdini ben merak ettim şahsensengözlerimebaksanab

arkadaş anlatmıycak herhalde başka biri anlatsın :)

şimdi madem ısrar ettiniz ben anlatim :roflol: delinin biri bi kuyuya taş atmış kırk akıllı çıkaramamış derler ya arkadaş bir derdim var bölümüne ben bi pişt yapayım kaçayım der gibi yapmış sanırsam:roflol:

yorumuma gelince düzelir zamanla umarım demekte başka bişi dyemiyorum sorununuz tek cümle çünküşakkıdı

eşini boşa gitsin kayınvalidenle yaşa ozaman
valla bu yazıya ancak bu ve bu kadar yorum yapabilirim arkadasım azcık açsan

ay ne güldürdün beni arkadaşım allahta seni güldürsün bu aradada dedigine katılıyorum bu yazıya bu cevap:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

arkadaşlar esra hanımı bekleyelim gelir büyük ihtimalle çıtlatır birşeyler...mirmirmirmir
konu dışına cıkmayalım ceza yersiniz benim dün dilim yandı , benden söylemesisengözlerimebaksanab

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…