Birbirimize destek olalım..

Ay insaAllah canim ya antikorlar yukselince iste hasimatoya ceviriyor cevirmesin insaAllah benim de hormonlar hep normal ama antikorlar yukseliyor bazen en son baya dusmustu iyiydim o donemler selenyum kullaniyordum simdi nasil bilmiyorum ben de ondan suoheleniyorum cunku bi elemanim vardi yogun panik atak yasiyodu agir ilaclar kullaniyodu cocugun troif antikor degerleri 1000 in ustundeydi hemen endokrine git ilac baslasinlar dedim su an daha iyi cok sukur bayadir yasamiyomus panik atak bence de troidin etkisi buyuk

Açık ve net vücudu yöneten şef hormonlar.. insana neler yapmaz ki aynı zamanda stres çok tetikliyor, ama zaten problemimiz de stres yönetimi o olmayınca, bir çok sıkıntı beraberinde geliyor

Eklentiler

• Screenshot_2022-04-19-16-43-30-60_1c337646f29875672b5a61192b9010f9.jpg
    35,1 KB · Görüntüleme: 40
Stresin tetiklediği yadsınamaz bir gerçek maalesef, maalesef. Düşünmek istemiyorum , anlatmak kötü hissettiriyor.

Siz çok basındasınız. Zaman bn bir atagım yaklşık 20 dk sürüyor duruyor tekrwrlıyor duruyor tekrarlıyor ve sonrası 1 hafta toparlanamıyorım yeme içme tamamen kesiliyor akabinde bir sürü semptom eşlik ediyor . Bnde cok stresli ve kötü seyler yaşadım genede halimize şükür . Su an iyiyim ama artık yalnız kalabiliyor ve uyuyabiliyorum bni uykumdan uyandırıyor genelde atagım . En sonkinde gecicek korkma diye diye kendimi telkin ettim ve akısa bıraktım bi daha da olmadı 1 ay oldu olsada bişi yok Sonucta öldürmüyor (süründürüyor :):):) ) veee bir gün tamamen geçecek su an sadece hassas dönemlerdeyiz vucudumuz bize bişeyler anlatmak istiyor belkide hayatın ne kdr koymetli sağlıgın ne kdr önmli oldugunu anlatıyordur

Basında diyerek yanlş söyledim öyle ilerleyen bişey değil zamanla yani hafif geçiriyor olabilirsiniz demek istedim

Çok teşekkür ederim, iyi geldi mesajınız, Allah şifalar versin. Benim daha ilk başta ya, sizce illa siklasir mi , geri gider mi?

Çok teşekkür ederim, iyi geldi mesajınız, Allah şifalar versin. Benim daha ilk başta ya, sizce illa siklasir mi , geri gider mi?
Yok ilerlemiyor ne oldugunu öğrendikten sonra merak etmeyin bilmemek ne oldugunu anlamamak kaygıyı arttırıp coğalmasına sebep oluyor hele bide sürekli kendinizi dinleyip hastalık üretirseniz içinden cıkılmıyor internetten semptom okumayın doktorum bana sadece bunu yasaklamıstı . Yaz geliyor dısarı cıkın bol bol sıkıntılı zamanlar ya napalım covidde bitiyor cok şükür güzel günler gelecek . Normal böyle seyler olması dünyanın düzeni değişti bizimki değişmiş cokmu

Ya evde rahat atlaticam, panik atak da neymiş ama iş yerinde panikliyorum biraz yoğunluk olduğunda. Evde bı kere olmadı çok şükür. Muhtemelen ücretsiz izne ayrılırım. Bebekten dolayı hakkım var, biraz daha direneyim de yenip artışa, sikliga izin vermessem ilaç kullanımıcam. İlaç da iyi hani iyi etse olur boyu razıyım ama bağımlılık ve bırakınca daha kötü olma olayı işte amann neyse iyi şeyler düşünelim az önce kargom geldi. Siyez bulguru ilk denicem mutlu olmaya çalışalım

Ne güzel ozetlemissiniz bende bir panik atak hastasıyım ve donem dönem ataklar geçiriyorum o an sanki biri boğazımı sıkıyor ellerim ve ayaklarım terliyor çaresiz kalıyorum adeta o kadar çok korkuyorum ki o andan.simdi bi kaç gündür gene yokluyor beni otobüste tuttu hayatım gene felç Bi kaç gün öncesine kadar gezen tozan eglenn ben şimdi evden çıkamıyorum sürekli korku endişe çarpıntı hali offfofff

Merhaba bende sizinle aynı durumdayım şimdi nasılsınız aceba

Bence bi psikiyatri randevusu al kuzum sorununu anlat yardimci olurlar

Arkadaşlar hangi ilaci kullaniyorsunuz? Ben prozac kullanıyorum suan 1 hafta oldu, oncesinde cipralex kullandim 6 ay ama etkisi gecti gibi oyuzden değiştirdik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…