biraz yardimci olursaniz gercekten cok sevinirim

findikcisincap

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2014
25
0
Yaklasik 8 aylik bi iliskim var. Ilk 4 ay cook guzeldi hic bir sey yoktu. Sonra biraz kotu gitmeye basladi. Aslinda bisey yoktu yani ortada ama ben de bi guvensizlik olusmaya basladi bazi durumlarda haksizlik etmis bile olabilirim. Kesinlikle beni aldatacagini vs dusunmuyorum. Hatta beni sevdigine eminim. Ama -arkadas olarak- baskalariyla konusuyo. Olabilir bisey demiyorum. Konustugu kisi/kisiler farkli sehirlerde yani. Ama benimle konusmayip baskalariyla konusmasi cook zoruma gidiyo. Bisey de diyemiyorum ona guvenmemi istiyo. Yemin ederim bisey yapacagini da dusunmuyorum. Gecenlerde eski sevgilisiyle konusma gecmisti kiz mesaj atmis falan. Merhametli bi insan burda butun ayrintili anlatamam olatlari uzun cunku biraz. Ama her neyse kizdan ozur dilemis ayni yerde calistilar bir gun sadece. Uzmek istemezdim ozur dilerim vs demis. Kiz ertesi gun trkrar mesaj atmis face ten umut vermek istemedim kusura bakma ama kiz arkadasimla-benimle- guzel farkli bi gelecegimiz olacak" demis. Yani hosuma gitti mutlu oldum. Ama sikintim da cok dusunuyorum onu her seyde dusunuyorum mesela karsi cinsle konusmuyorum yani bir iki tane arkadasim var onlarla da samimi degilim. Ama surekli farkli kisilerle konusuyo. Her dakika degil ama benimle konusmayip baskalariyla konusunca gercekten cok zoruma gidiyo ve uzuluyorum. Kiskanclik mi ne bilmiyorum ama gercekten cok uzuluyorum. Namaz kilip dua ediyorum surekli insaallah Allah yardimcimiz olur yani ama bilmiyorum cok zoruma gidiyo. Guveniyorum gercekten ama uzuluyorum. Bir de bu soyleyecegim kuruntu farkindayim ama sormam gerek. Eski sevgilisi icinde kalmamistir degjl mi? Bana sevdigimi sanmisim onu demisti onceden tekrar tekrar da cocugub ustune gitmek istemiyorum. Ve sizler yorum yaptiktan sonra bu konuyu silmek istiyorum bu konuda da yardimci olursaniz sevinirim nasil yapacagimi bilmiyorum cunku. Tesekkurler

Son düzenleme:
Baskalariyla konusuyor derken karsi cinsten mi yoksa erkekler mi 1.secenek ise bence hic bir sekilde Kabul etme sebep ne olursa olsun yok Eger 2.ise bence bir sure msj atma sende aynisini yap sordugunda kiz arkadaslarimla konusuyorum de 1-2 artik anlar yanii anlicagin ona ayna olucaksin o naparsa sende aynisini yapicaksinn)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Konu silmek yasak önce onu diyeyim de.

Adamın sürekli birileri ile muhabbet etmesi Problem ise üstelik bunlar da hep kadınsa ve biraz aşırı geliyorsa ki sanırım öyle seninle konuşmayıp başkaları ile konuşuyormuş sanırım kadın muhabbetini seviyor zaafı da olabilir.

Karsi cins. Ya ben de dusundum aynisini yapmayi anlasin diye ama bi gun cikip sen de boyle boyle yaptin derse?

Hesabi dordurma ya da kapatma gibi bisey var mi?

Farkli insanlari seviyo aslinda deger verdiginden felan degil. En azindan boyle soyluyo ama acikcasi deger vermedigine de inaniyorum konusmayi seviyo sadece farkli insanlarla. Ama ne olursa olsun uzuluyorum ben ama bu guvenmedigimden dolayi degil.

Anlamadim yani baska kadinlarla konusuyor ve sen bende aynisini yaparsam bana hesapmi sorar diosun nasil bir dusuncedir bu anlayamadim benmde iliskim var Ben kendi adima soyleyim iliskiyi bitiririm ne hali varsa gorsun

Ben oyle.dusunemiyorum iste. Hep olsun hep devam etsin. Hep iyi olmayabilir ama kolaylikla asabilelim yeri geldiginde o alttan alir yeri geldiginde ben. Ben mantikli dusunemiyorum artik kafayi yiyecek gibi hissediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…