bırakıp gitmeli mi?

PurpleRain

what if i'm the bad guy?
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2008
8.190
10
arkadaşlar ben üniversitede çalışıyorum, fakat hocamla hiç anlaşamıyorum, onu da bırakın sürekli bağırıp çağırmasından bıktım, istifa etmek üzereyim ama yeni evliyiz ve nerde nasıl iş arayacağımı bilemiyorum. 3 gündür ağlamaktan gözlerim şişti, kendimi tanıyamıyorum. ailem de uzakta, her şeyi bırakıp ailemin yanına dönmeyi düşünecek konuma geldim :1no2:

denedim canım ama her konuşma girişimim tartışmayla sonuçlanıyor, kafasındaki resimleri aşamıyorum. hayatımda bu kadar zor bir insan görmedim.

istifa ederek onun yüzünü güldürme.
İnatla kal bence.
Ve onu hiiç umursama üzülme bile.
O çok zor bi insanmı sen daha zor ol...
Unutma zorunda zoru vardır....

Anladim!! Peki canim nedir derdi seninle ne sebeb bulup bagriyorki??

Kusura bakma cok sordum ama ona göre yorum yapmak istiyorum...:teselli:

çok zor bir durum. ama ben dayanamazdım... sadece kendi adıma konuşuyorum.bana kimse bağırıp ,çağıramaz. hoca da olsa karşındakine saygılı olmalı, bir insan. zor bir durum. konuşmaya çalışsanızda anlama kapasitesi yok,yine olayı tartışmaya döndürüyor.... düşünüyorum yok... ben ayrılırdım. size ayrılın asla, demiyorum. ama ben çekemezdim.tartışma,bağırma ,çağırma... buna sinirlerim dayanmazdı............

hocanıza nazı geçen birileri var mı?aynı seviyede..
ona durumuzu izah edip bu konuda onunla konuşmasını isteyebiliriniz..

Son düzenleme:
bence pes etme bıraz daha sabret
hocan bılınçlı davranıyo olabılır sana karsı azim gosterıp daha basarılı olman ıcın

arkaaşlar üniversitede şu ana dek her şeyim sorun oldu, erkek arkadaşım oldu, sorun oldu, evlendim sorun oldu, tek başıma eve çıktım, lafı döndü, üniversitede miyim yoksa bizim evin arkasındaki kahvehanede mi anlayamıyorum, çok ypruldum arkadaşlar ya, sinirlerim laçka oldu. hocamın arkadaşlarına gelince, al birini vur ötekine, kimse yardımcı olmaz, emin olabilirsiniz.

Iki secenegin var bence, ya kolay yolu sececek kendine biran evvel baska bir is bulmaya calisacaksin...ama isini birakmadan tabiki...önce isi bul sonra birak..şutarafagitti

Yada zor yolu sececeksin, isinde kalacaksin dise dis kana kan bunlarla mücadele edeceksin...:1closedeyes:

Ben olsam kolay yolu secerim, cünkü ben canimi ve sagligmi sokakta bulmadim, 3 kurus az kazanir ama güle oynaya isime giderim aglaya aglaya degil...a.s

Allah yardimcin olsun canim...:Saruboceq:

Gülsüm Sultan çok teşekkür ederim, her gün ayaklarım geri geri gidiyor, okuldaki öğrenciler benden daha rahattır, bir de girip hocalık yapıyorum onlara, öğrencilerin yanında bile çocuk gibi azarlanmaktan bıktım, bugüne kadar hep zoru seçtim ama bittim artık.

O zaman artik kolay yolu secme zamani gelmis arkadasim!!
Biran evvel is ara kendine, sakin aman iste pes etti isi birakti düsünecekler onlarin istedigi olacak diye kendine gereksiz gurur yapma canim...:teselli:

Neticede yasamak icin calisiyoruz, calismak icin yasamiyoruz öyle degilmi!!a.s

Insallah en kisa zamanda bundan cok daha iyi bir is bulursun, internetin var, gazetelere bak öyle üzülmekle hall olmaz bu isler!:1hug:

çok teşekkür ederim, yanımda olsan omzunda ağlardım, moralim o kadar bozuk, iş bulmalıyım.ne düşündükleri umrumda değil. sadec endişe, bundan sonra ne olacak diye.

çok teşekkür ederim, yanımda olsan omzunda ağlardım, moralim o kadar bozuk, iş bulmalıyım.ne düşündükleri umrumda değil. sadec endişe, bundan sonra ne olacak diye.

Güzel olacak insallah canim, üzme kendini bu kadar ya....
Endiselerinin olmasi cok dogal neticede insanin gecimi söz konusu, fakat sen istedikten sonra cok daha iyi bir is bulursun insallah...:Saruboceq:

Bende bundan evvelki isimde bende sorun yasamistim sebebide oradaki tek türk olmamdi hazmedemedi bazi almanlar, bende bölümü degistirdim o insanlardan uzaklastim ve cok memnunum simdi..hihoyyyt

Insallah seninde böyle güzel haberlerini duyacagiz :Saruboceq:

cnm sorunun tam bilmiyorum ama ben bi bankada stajyerlik yaptım müdürümüz olacak odun( işyerinde çoğu çalışanlar kadın )bağıra çağıra küfür etmekten utanmazdı..bir argo konuşmalar..yüzümüz kızarırdı..kes traşı bilmemne derdi...bunu orda çalışan bir bayanla konuştum bende mesleğe ilk başladığımda neler gördüm yaşadım ağladım..seni köle gibi kullanmaya kalkan müşteriler amirler vs..iş hayatı böyle-kendi kalitenden eminsen sen onu hanzo olarak gör-..bi zaman gelir takmazsın-demekki adam sahip olduğu konumun ağırlığını tam manasıyla taşıyamıyor sadece konusunda bilir kişi olmak 4 4 lük olmaya yetmez önce konumunu hazmetmesi lazım...

malesef yerini hazmedememiş bir insan dediğiniz gibi, hayatımda bu kadar çaresiz olmadım, yeni evliyim bir de paraya ihtiyacımız var.

Canım üniversiteleri çok çoook iyi bilirim. Arkadaşım o asistanlık için bana çoook büyük bir kazık attı hocamla beraber. O nedenle huzurlu değilsen bence istifa et. Benim artık midem bulanıyor o kurumlardan çünkü. Huzur olmaz ve ülkemizde ünivrsite bilimden fersah fersah uzakta. Şimdi ne doktora tezimi yazasım var ne bir şey...

malesef yerini hazmedememiş bir insan dediğiniz gibi, hayatımda bu kadar çaresiz olmadım, yeni evliyim bir de paraya ihtiyacımız var.
tuçecim ortalık çok kötü..ben senin yerinde olmak için kaç takla atardım bilsen..bilmezmiyim o profların egoları kasıntılıktan patlama noktasına geliyor..bence o kötü davrandı bilmemne deyip duygusal düşünme..içinde ha s.. git:lepi: deyince takmıyorsun inan ki..çünkü herkes bilio adam hırbonun teki

benim yıllarım geçti canım buralarda, emeklerime acıyorum inanki..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…