Bırakıldım mı ???? lütfen akıl verin kızlar

jelibon_prenses

:)
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2008
3.009
2
arkadaslar bundan bi kac gün önce yazmistim sevdigimle tartistik veda etmeden yani veda etmek istemedi benimle ayrildik ben almanyaya geldim ve halen beni aramadi iki gün oldu geleli gelmeden önce iyi yolculuklar yazdi sadece ve biraz uzak olmak istedigi söyledi bana bu ne anlama geliyor simdi zaten ben uzaga gidiyorum vedalasmadik cok agladim cok kötü oldum sevmiyorsan bittiyse söyle dedim öyle bisey demedi sen garipsin dedi sinir oluyorum böyle deme dedi bana sana cok kizginim dedi sizce bu ne anlama n e geliyor kizlar ne yapmam gerekiyor simdi lütfen akil verin

uzun bir süre görüsmek istemiyor anlasilan..
bence sende pek arayip sorma derim..
simdi sen üstüne gidersen oda iyice senden kacacak..
en iyisi herseyi zamana birakmak..
ama belliki cok kirilmis sana..duygulari karismis olabilir..

Bence çoktan bitirmiş , seni oyalıyor

Değmez bak kaç gündür kendini heba ediyorsun buralarda biraz keyfine bak , o seni takıyor mu , hayır ! ozaman al cipsini kolanı geç tv karsınına bir güzel keyif yap , sevdiklerinle seni "sevenlerle" vakit geçir... değmez öylelerine , hele kendini yıpratmayabenneyaptımki

acaba sen almanya ya gıttın dıe kızmıs olabılır mı tam anlayamadım kuzu fisfisfis

hayir canim cok kavga ediyorduk ben ona sinirden yüzümü bi daha göremezsin demistim sanki bunun acisini cikarti bana bitmesine inanamiyorum icim aciyor bi senelik iliskim halen bir umutla bekliyorum telefona bakiyorum ama yok bisey dün gece gizliden bi cagri vardi o olabilir ama bilmiyorum niye halen aramiyor aramiza sogukluk girecek cok kötüyüm yaa offffffff bu kadar kolaymi yaa senağlama senağlama

cnm bende pek iyi şeyler düşünemedim acıkcası
hem senle vedalasmaya gelmemiş
hem uzun bir süre görüşmek istemiyor
hem sana bir garipsin diyor bu yüzden
ama sana kızgın ve sinirli oldugundan da yapıyo olabilirrr belkide
bekle bakalım nolcak hayırlısı hakkında

Canım, yanlış hatırlamıyorsam sen o tartışma esnasında ağır konuştuğunu, kırdığını söylemiştin. Erkekler bu tip konularda bizim kadar affedici olamıyorlar maalesef. Mutlaka biraz zaman istiyorlar sakileşmek için.

Hoş bir erkek ben biraz uzak kalayım diyorsa tehlike çanları çalıyor demektir ama sen yine de gönlünü ferah tut. Zamana bırak biraz. O öyle ya da böyle seni arayacaktır. Endişe edip de kendine eziyet etme bu kadar. Olan sana olur, benden söylemesi...

senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama

:mymeka:
jelibon prenses ama varyaaa sende hee nie üstüne düşüyosunki kendini yice bi ... sanmış bulunmayan hint kumaşımı bu çocukk bu ne afra tafra yaa tınlama güzelim busefer dicekki aa aramadı sormadı neden aramıyor bu kız desinn senin zayıf noktanı sanırım çok iyi biliyo bu vatandaş kötükedihüso

kısa ve öz,
evet bırakılmışsın.
daha fazla zorlama kendini de üzme.
dönmek isterse de kesinlikle kabul etme.
seven insan nolursa olsun böyle davranmaz çünkü, çok açık herşey.

Aaa!!! Hatırladım geçenlerde "ölmek istiyorum" başlıklı konu bu...

Bence bekle canım biraz belki aranıza uzak mesafe girdiği için üzgündür, kendince düşünmek istiyordur....

Umarım ayrılmazsınız ne deyim...

Bence hiç arama sorma sende onu şimdi sen arayıp sorsan bu iice kaçıcak bırak baklaım iice düşünsün taşınsın derdi neymiş çıkar sen sakin olabildiğince sakin ol.Zamana bırak:teselli:

ya bence o seni biraz üzmeye calışıyor
aklınca kendisini senden uzak tutacak ya seni üzecek
ben derim ki ne ara ne sor bırak o senin peşinde kossun bırakkkk biraz aramayı ...

gercekten cok garip geldi benim sevgilimde türkiyede bende avusturyadayim ve ne olursa olsun en hakli sebeplerden tartissakta böyle birsy yapmadi..hadi oldu vedalasmak ikinizide üzecek diye yapmadi ama 2 gün olmus ses yok cok garip,birde tabi belkide cocukta kötü düsünceler yoktur ama belkide yeniden bir sene sonra görüseceksiniz bir insan ne olursa olsun buna dayanamaz ve gelirdi...kendini herseye alistir canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…