Bir Üsttekinin Dileği İçin Esma Okuyalım:)

Senin için 72 ya Basit esması 21 kezalik ve zevvecnahum bi hurin ıyn ayeti okudum canım. Tez zamanda hayırlı bir yuva kurarsın inşallah
Sizin icin 100 Ya Alim 100 Ya Kuddûs okudum Allah dileginizi hayirla gerçekleştirsin insallah.
××benim icin okuyacak arkadas tez zamanda hayırla bebek sahibi olmam icin okursa sevinirim

150 ya kadir 150 latif 150 ya fettah 50 tane fetih suresinin ilk ayetini okudum rabbim kalbindeki duaları tez vakitte en güzel şekliyle yaşatsın Namaria

150 ya kadir 150 ya latif 150 ya fettah 150 ya alim 50 tane fetih suresin ilk ayetini okudum rabbim duanızı tez vakitte yaşatsın Afilim92

150 ya kadir 150 ya latif 150 ya fettah 150 ya alim 50 tane fetih suresin ilk ayetini okudum rabbim duanızı tez vakitte yaşatsın Afilim92
Sizin icin 100 Ya Vasi 100 Ya Rahman 100 Ya Mutekebbir okuyacağım
* benim icin okuyacak arkadas tez zamanda hayırla bebek sahibi olmam icin okursa sevinirim

1182 ya halik-u ya şafi 100 ya vasi 100 ya kadir 100 ya latif okudum canım rabbim dualarını kabul etsin Namaria

canım 400 tane ya Vedud esması okudum senin için Rabbim kabul eylesin inşallah
cok teşekkür ederim canim. bende okumak istiyorum ya vedud ya cami esmalarini ama bazi ruhani varliklar gördündugu doğru mu öncesinde korunmak icin dua mi okumak gerekiyor bilgi verirmisin korkuyorum

Namaria sizin icin 100 Ya Varis 100 Ya Kuddûs okudum Allah muradinizi hayirla nasip etsin insallah
benim icin okuyacak arkadas tez zamanda hayırla bebek sahibi olmam icin okursa sevinirim

sl_12 sizin için 100 ya kuddüs 100 ya melik 100 ya semi okudum Allah gönlünüzdeki duanızı yaşatsın.
Sizin icin 100 Ya Fettah 100 Ya Alim 50 Ya Mütekebbir okudum Allah dileğinizi hayirla nasip etsin
benim icin okuyacak arkadas tez zamanda hayırla bebek sahibi olmam icin okursa sevinirim

60 ya mucib 180 ya semi 72 ya basit 114 ya cami okudum canım rabbim tez vakitte hayırlısıyla duanı yasatsın Afilim92

60 ya mucib 180 ya semi 72 ya basit 114 ya cami okudum canım rabbim tez vakitte hayırlısıyla duanı yasatsın Afilim92
Allah razi olsun ben de sizin icin 100 Ya Melik 100 Ya Aziz 100 Ya Musavvir okudum Allah ne muradıniz varsa nasip etsin .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…