Bir Üsttekinin Dileği İçin Esma Okuyalım:)

114 ya cami 489 ya fettah 100 ya kadir okudum rabbim kabul etsin Namaria okuyacak kişi benim için hayırlı bir kısmet karşıma çıkması niyetiyle okumasını rica ederim

114 ya cami 489 ya fettah 100 ya kadir okudum rabbim kabul etsin Namaria okuyacak kişi benim için hayırlı bir kısmet karşıma çıkması niyetiyle okumasını rica ederim
Sizin icin 100 Ya Fettah 100 Ya Kadir okudum Allah hayir kapilari acsin insallah yüreği temiz bir insanla karsilasirsiniz

100 ya fettah 100 ya vasi 100 ya latif 100 ya kadir okudum Allah kalbinizdeki duayı hayırlısıyla kabul eder inşallah Afilim92

ekim9-2 sizin icin 100 Ya Fettah 100 Ya Kadir okudum Allah kabul etsin dileginiz hayirla gerceklessin
*Benim icin okuyacak arkadas bebegim olmasi niyetiyle okursa sevinirim

200 ya kadir okudum inşallah tez vakitte güzel haber alırsınız Afilim92 benim için okuyanda rabbimden karşıma hayırlı kısmet çıkması için okursa sevinirim

200 ya kadir okudum inşallah tez vakitte güzel haber alırsınız Afilim92 benim için okuyanda rabbimden karşıma hayırlı kısmet çıkması için okursa sevinirim
Allahim tezlikle karsina hayirli birini cikarsin ve mutlu bir evlilik olsun
benim icin dua eden arkadasdan esimle barismam icin dua istiyorum. benim ismim gulnar esimin ismi revan. allah razi olsu hepinizden

Nara87 Allah en kısa zamanda eşinle barışmayı nasip etsin.Senin için 200 adet ya musavvir okudum.Allah kabul etsin.

benim için okuyacak olan arkadaş Gönlümdeki kişiyi Allah bana hayırlı kılsın ve onunla en kısa zamanda evlenmeyi nasip etsin.Amin.

100 ya fettah 100 ya latif 100 ya kadir okudum rabbim duanı hayırlısıyla en güzel şekilde yaşatsın OMRUM79 benim için okuyanda tez vakitte hayırlu birinin karşıma çıkması onunla evlenmem niyetiyle okursa sevinirim adım seval

114 Ya Camii esması okudum canım tez zamanda hayırlı bir yuva kurarsın inşallah

114 Ya Camii esması okudum canım tez zamanda hayırlı bir yuva kurarsın inşallah

Senin icin 100 tane El-Halık esmasini okudum. Kalbin nurlanmasi icin okunurmus.Dilegini bilemedigim icin kendimce bunu sectim:) Allah tum dileklerini hayirlisiyla kabul etsin.

Kendi dilegimi unutuyordum. Ustteki arkadaslarima katiliyor, hayatimin kalanini guzel gecirecegim hayirli bir es istiyorum:)

Sizin icin 100 Ya Fettah 100 Ya Kadir okudum Allah hayir kapilari acsin insallah iman dolu bir es nasip etsin
+*Benim icin okuyacak arkadas bebegim olmasi niyetiyle okursa sevinirim

Allahim tezlikle karsina hayirli birini cikarsin ve mutlu bir evlilik olsun
benim icin dua eden arkadasdan esimle barismam icin dua istiyorum. benim ismim gulnar esimin ismi revan. allah razi olsu hepinizden

Sizin için 500 ya cami ya vedud 7 ayetel kürsi okudum rabbim kabul etsin. İnşallah

Sizin icin 100 Ya Fettah 100 Ya Kadir okudum Allah hayir kapilari acsin insallah iman dolu bir es nasip etsin
+*Benim icin okuyacak arkadas bebegim olmasi niyetiyle okursa sevinirim

Sizin için 100 ya musavvir okudum rabbim kanul etsin inşallah.
Bir alttaki arkadaşım nişanlımla aramın düzelmesi için okursan çok sevinirim

400 ya vedud 100 ya latif 100 ya kadir okudum rabbim kabul etsin ekim9-2 benim içinde okuyan tez vakitte hayırlı birinin çıkıp evlenmem için okursa sevinirim

400 ya vedud 100 ya latif 100 ya kadir okudum rabbim kabul etsin ekim9-2 benim içinde okuyan tez vakitte hayırlı birinin çıkıp evlenmem için okursa sevinirim

Senin için 72 ya Basit esması 21 kezalik ve zevvecnahum bi hurin ıyn ayeti okudum canım. Tez zamanda hayırlı bir yuva kurarsın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…