Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

üstteki en çok istediğin şey hayırlısıyla olsun inş. ben de okudum.

Ustteki uye icin bu mubarek cuma gecesinde ona 2 fatiha okudum. Rabbim hayirlisiyla ina istedigini nasip etsin ins amin

üstteki en çok istediğin şey hayırlısıyla olsun inş. ben de 3 Fatiha okudum...

turkuaz ben de sana 3 fatiha okudum. Rabbim hayirlisi ile gonlündekini tez zamanda nasip etsin ins. Amin.

turkuaz ben de sana 3 fatiha okudum. Rabbim hayirlisi ile gonlündekini tez zamanda nasip etsin ins. Amin.

Asli canim senin icin 3 fatiha Turkuaz canim senin icinde 3 fatiha yolluyorumm ve buradaki tüm arkadaslar adına 10 fatiha yolluyorum Allah hepimizin gonlundekini tez zamanda nasip etsin

Ozlemlk senin için 5 fatiha okudum,Allah kabul etsin dualarımızı...

Canim bende okudum sana Allah kabul etsin âmin hamilelerin duası kabul olurmuş inşallah bebislerim benimledir salı gunü ogrencem hepinize bol bol dua etcem

Gönlünden geçen bebeklerine kavuşmak anladıgım kadarıyla. Allah bebeklerini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. 3 fatiha okudum sana.

Ozlemlk ark sana 5 fatiha okudum. Allah im gonlundekimi tez zamanda nadip etsin ins. İns sana hayirli sagliklik evlat nasip etsin Rabbim. Evin cocuklatinin sesi ile senlensin.
Aslu cim seni. İccinde okudum 5 fatiha Allah im ne murafin varsa hayirlisi ile nadip etsin.
Maiii44 ark senin icinde 5 fatiha okudum. Allsh seninde gonlundekimi sana hayirli sekilde nasip etsin ins. Amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…