Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

lunna okudum senin için isteklerinin gerçekleşmesi dileğiyle inşallah...

Son düzenleme:
Kızlar hepinize okudum Allah hepinizin kalbine gore versin bende yarın kan tahlilini tekrarlamak icin Dr gitcem dualarınızı eksik etmeyin inşallah bebislerim iyidir 😍😍😍

Kızlar hepinize okudum Allah hepinizin kalbine gore versin bende yarın kan tahlilini tekrarlamak icin Dr gitcem dualarınızı eksik etmeyin inşallah bebislerim iyidir 

Şu dünyada en çok duayı hak eden günahsız bebişler. Allahım seni ve bebeklerini korusun. Sağlık sıhhat versin canım benim. Senin ve bebeklerin için okudum. Dualarım seninle. Hayırlı haberlerle dönersin inş.

lunna okudum senin için isteklerinin gerçekleşmesi dileğiyle inşallah...

spaniard ark bende senin için okudum Alalh ım gönlündeki en hayırlı şekilde tez zamanda sana nasip etsin Amin Amin Ya Rabbi.

özlemmmm bebişlerinin iyi olduğu haberini dört bin tane gözle bekliyorum senden Hadi dualarımız seninle :))))

Saol canim benim inşallah bende sana okudum Allah seninde gönlünden geceni sana tez zamanda versin canim

özlemmmm bebişlerinin iyi olduğu haberini dört bin tane gözle bekliyorum senden Hadi dualarımız seninle :))))[/QUOTE]

Saol canim benim valla ben sana her aklıma geldikçe dua ediyom canim hayırlı bir ese kavucaksin bak görürsün düğününe bende bebislerimle gelicem inşallah Allah nasip ederse tabi

Kizz ozlem senin o bebislerinii mincik mincik yemek istiyorum. Allah im ins ins ins bize Onlari minciklamayida nasiP edecek ins. Ben sana hergun dua Okuyacagim. Ne olur ins bize gupguzel haberler ver ozlemim. Allah onlari bizlere saglikla bagislasin ins Amin amin ya Rabbi

turkuaz8 senin için okudum. Rabbim gönlünden ne geçiyorsa hayırla sonuçlandırsın.
Mübarek cuma hürmetine dualarımız kabul olsun.

turkuaz8 senin için okudum. Rabbim gönlünden ne geçiyorsa hayırla sonuçlandırsın.
Mübarek cuma hürmetine dualarımız kabul olsun.

Asinaz im sanada okudum ben. Allah im gonlundekini hayirli ama cok hayirli bir sekilde nasip etsin. Rabbim sikintilarini gidersin. Rabbim yar ve yardimcin olsun. Amin amin YaRabbi

Asinaz im sanada okudum ben. Allah im gonlundekini hayirli ama cok hayirli bir sekilde nasip etsin. Rabbim sikintilarini gidersin. Rabbim yar ve yardimcin olsun. Amin amin YaRabbi

sana okudum canım.Rabbim gonlundeki sana versin amin

bakın, üstteki kardeşim, tüm kalbimle içten dua ediyorum ki dileğiniz inşallah hayırlısı ile olur...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…