Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Turkuaz 5 Fatiha okudum sana, Allah hayırlı, gönlüne göre olan bir eş ile tez zamanda evlenmeyi nasip etsin. AMİN.

Turkuaz canim msj a cvp yazmamıyorum ben Dr yarın gitcem inşallah mutlu haber ve bebislerimle doncez 😍

Turkuaz canim msj a cvp yazmamıyorum ben Dr yarın gitcem inşallah mutlu haber ve bebislerimle doncez 

özlem cnm valla çok merak ettim. inş bize yarın hayırlı güzel haberler ver. Evin inş çocuklarınla cıvıl cıvıl olsun canım.

özlem cnm valla çok merak ettim. inş bize yarın hayırlı güzel haberler ver. Evin inş çocuklarınla cıvıl cıvıl olsun canım.

İnşallah canim ilk buraya yazıcım güzel haberi inşallah sizin dualarınız benle olduğu sürece inanıyorum bebislerim beni
Le

Bebislerim tutunmuşlar cok mutluyum Allah herkesin kalbine gore versin inşallah Kan tahlilim yükselmeye devam eder

Bebislerim tutunmuşlar cok mutluyum Allah herkesin kalbine gore versin inşallah Kan tahlilim yükselmeye devam eder
Canim gözün ayydin olsun bende sana 5 fatiha gönderdim bebisin sana tutunmaya devam etsin saglikla kucagina al insallah aminnn

ne kadar güzel bi konu olmuş açan arkadaşımızın yüreğine sağlık. Birbirlerini tanımayan insanların böyle iyi dileklerini, dualarını esirgememeleri kadar güzeli var mı?

Âmin canim saol bende sana okudum canim Allah seninde kucağına. Almayı nasip etsin

bende senin için 5 Fatiha okudum canım. Rabbim yuvandan huzuru, mutluluğu eksik etmesin. Dileklerini dualarını kabul etsin.

özlem bana günün en güzel haberini verdin. çok şükür olsun Rabbim e dualarımızı kabul etti valla ogün okudum yazıdklarını anlıyorum seni tüm kalpten..
Allah ım hayırlı ve sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin.
özlem 1 mi 2 mi senin bebekkk...

oya81 cnm sanada 56 fatiha okudum kalpten Rabbim gönlündekini hayırlısı ile nasip eder inş tez zamanda...

kızlar bana da dua edin inş hayırlı bir insanla yuva kurup inş hayırlı ve sağlıklı bebeişimi bende kucağıma alırım. Anne olmak çok isitiyorum elimde değil..

özlem bana günün en güzel haberini verdin. çok şükür olsun Rabbim e dualarımızı kabul etti valla ogün okudum yazıdklarını anlıyorum seni tüm kalpten..
Allah ım hayırlı ve sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin.
özlem 1 mi 2 mi senin bebekkk...

oya81 cnm sanada 56 fatiha okudum kalpten Rabbim gönlündekini hayırlısı ile nasip eder inş tez zamanda...

kızlar bana da dua edin inş hayırlı bir insanla yuva kurup inş hayırlı ve sağlıklı bebeişimi bende kucağıma alırım. Anne olmak çok isitiyorum elimde değil..

Canim benim saol hayirlisiyla sende iyi bir ese kavucaksin tüm dualarım seninle şimdi benim bugün pozitif bu tahlil 3 günde tekrarlanacak sonuc yükselirse kese oluşacak o zaman kac tane tuttuğu belli olacak yani arkadasım dualarını esirgeme inşallah bebislerim benimle kalmaya devam eder

Canim benim saol hayirlisiyla sende iyi bir ese kavucaksin tüm dualarım seninle şimdi benim bugün pozitif bu tahlil 3 günde tekrarlanacak sonuc yükselirse kese oluşacak o zaman kac tane tuttuğu belli olacak yani arkadasım dualarını esirgeme inşallah bebislerim benimle kalmaya devam eder

ayyy inş özlem cim inş.. kalsınlar öyle bir tutunsunlarki asla bırakmasınlar anne anne diye :))))))))))))
ay özlemim inş hayırlı bir eşim olur. bir tane oldu ama hayatımı mahvetti. o zaman anladım ki önemli olan hayırlı seven sayan değer veren kıymet bilen bir eş olması çok mühimmiş. İnş bende birgün hayırlı bir insanla evlenip anne olurum.
bende bir tane kaybettim bebiş bilirim o yüzden yüreğinin tedirginliğini. ama bak diyip sana bunlar sağlam yapıştı sana :))))))

turkuaz ve özlem sizler için ayrı ayrı okudum:nazar::nazar:. özlem bebeklerim derken ikiz mi bebekler? tutunduklarına göre çok güçlü bebekler olacak,Allah sağsalim kucağına almayı nasip eder inşallah:KK16::KK16::KK16: inşallah benim kalbimden geçenler de olur,çok bekledim onu çok...

turkuaz ve özlem sizler için ayrı ayrı okudum:nazar::nazar:. özlem bebeklerim derken ikiz mi bebekler? tutunduklarına göre çok güçlü bebekler olacak,Allah sağsalim kucağına almayı nasip eder inşallah:KK16::KK16::KK16: inşallah benim kalbimden geçenler de olur,çok bekledim onu çok...

Cnm agzina yuregine saglik Allah im seninde gonlunde olani hayirlisi ile nasip etsin ins

Saol canim iki tane transfer ettiler daha belli değil canim inşallah güçlü olurlar tutunurlar dediğin gibi Allah seninde
Kalbinden gecen neyse ona tez zamanda kavuştursun sabrın sonu selamet bak görürsün burda yazarsın bana hersey gönlünde olucak dualarım sizinlee

Saol canim iki tane transfer ettiler daha belli değil canim inşallah güçlü olurlar tutunurlar dediğin gibi Allah seninde
Kalbinden gecen neyse ona tez zamanda kavuştursun sabrın sonu selamet bak görürsün burda yazarsın bana hersey gönlünde olucak dualarım sizinlee

Özlem arkadaşım senin için fatiha okudum :KK3:

X