Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Teşekkür ederim.Sizin için okudum.Allahım dualarınızı en hayırlı biçimde kabul etsin inşallah

Üstteki üye ve tüm üyeler için okudum. Ben de yeni evliyim. Eşim benim memleketimde çalışıyor. Ben Ankarada. İkimize de tayin yasağı var. Bir araya gelemiyoruz. Lütfen bizim için dua edin de bir yolunu bulalım. Ben memleketime tayin olayım en kısa sürede

Allah gönlüne göre versin, okudum

Sizin için okudum.Allah sıkıntılarınızı gidersin inşallah.
İş yerinde gerilimli günler geçiriyorum.Kimseyle soruşturmalık,mahkemelik olmadan bu sürecin geçmesi için dua edebilir misiniz?
Rabbim hakkinizda hayirlisini nasip etsin sizin icinde okudum insallah feraha kavusursunuz biraz önce

Rabbim güzel kalbiyle, iyi niyetiyle tüm dua eden kardeşlerimin duasını kabul etsin. Ben de Allah rızası için duanıza talibim. Annemin şifası için dua ederseniz çok sevinirim Rabbim kimseyi sevdiğiyle imtihan etmesin inşallah

Sizin için ve anneniz için okudum rabbim Şafi ismiyle derman versin inşallah çok geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…