Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Yakininizin saglik haberinin gelmesi, onun saglikli, huzurlu, upuzun bir omru olmasi icin okudum, Rabbim kabul etsin.
Allah razı olsun, cok tesekkür ederimBen de sizin gonlünüzde her ne dileginiz varsa en yakın ve en hayırlı zamanda gerceklesmesi için okudum, Rabbım kabul etsin ve sızı de sevindirsin insallah

Allah razı olsun, cok tesekkür ederimBen de sizin gonlünüzde her ne dileginiz varsa en yakın ve en hayırlı zamanda gerceklesmesi için okudum, Rabbım kabul etsin ve sızı de sevindirsin insallah
Yakınınızdan iyi haber almanız için okudum rabbim kabul etsin inşallah
Benim de inşallah çocuğum sağlıklı sağ salim hiçbir rahatsızlığı olmadan doğar

Sizin için 1 Fatiha okudum, Rabbim kabul eylesin. Gönlünüzden dilinize düşen duanız hayırlı bir şekilde kabul olsun inşallah
Senin için 1 Fatiha okudum rabbim gönlünün dileğini versin inşallah
Bende rabbimden sağlıklı hayırlı evlat istiyorum birde mutlu ve huzurlu olabileceğimiz bir yere tayin olmak

Sizin için 1 Fatiha okudum, Rabbim kabul eylesin. Gönlünüzden dilinize düşen duanız hayırlı bir şekilde kabul olsun inşallah
Ay Allah razı olsun çok teşekkür ederim. Sizin de inşallah gönlünüzden geçen sizin için hayırlı olan bütün dileklerinizi rabbim kabul etsin

Senin için 1 Fatiha okudum rabbim gönlünün dileğini versin inşallah
Bende rabbimden sağlıklı hayırlı evlat istiyorum birde mutlu ve huzurlu olabileceğimiz bir yere tayin olmak
Ben de sizin için 1 fatıha okudum, Allah niyetinizi duanızı kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…