Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Rabbim feraha çıkarsın inşaALLAH. Zorluklarınız kolaya dönsün, ummadığınız güzelliklerle sıkıntılarınız son bulsun inşaALLAH. Okudum niyetinize bende..
sizin icin 3 ihlas 1 Fatiha 1 Ayet El kürsi okudum Allah dualarinizi kabul etsin Amin
Lütfen benim icinde okuyun sorunum var bir türlü cözülmüyor iyice kötülesiyor Allahim tez zamanda cözsün kurtarsin beni cok üzgünüm

sizin icin 3 ihlas 1 Fatiha 1 Ayet El kürsi okudum Allah dualarinizi kabul etsin Amin
Lütfen benim icinde okuyun sorunum var bir türlü cözülmüyor iyice kötülesiyor Allahim tez zamanda cözsün kurtarsin beni cok üzgünüm
3 ihlas 1 fatiha okudum Rabbim feraha cikarsin.
Bana da tez zamanda hayirli, afiyetli bir yuva kurabilmem icin dua eder misiniz Allah razi olsun 🌸

3 ihlas 1 fatiha okudum Rabbim feraha cikarsin.
Bana da tez zamanda hayirli, afiyetli bir yuva kurabilmem icin dua eder misiniz Allah razi olsun 🌸
Senin için Fatiha okudum Allah muradını hakkında hayırlı kılsın inşallah. Uygulaması kolay bir terkip verebilirim dilersen bu konu için

Niyetiniz icin okudum insallah kabul olur gonkunuzden gecen...benim bekledigim sonuc nolur gonlume gore gelsin diye dua ederseniz sevinirim

Bu arada dua ederken hayirli olmasinin yanina afiyet istemeyi de unutmayalim kardeslerimm. Sadece hayirli olan bize bazen agir gelebilir

Senin için okudum 🌸 Inşallah hayırlısıyla bir an önce derdinin dermanına kavuşursun

Aynı şekilde bende sizin için okudum Rabbim aklınızdan kalbimizden geçen ne dileğiniz varsa nasip etsin inşallah 🌸
Sizin için 3 Fatiha 3 İhlas 3 Ayetel Kürsi okudum. Rabbim gönlünüzden geçen hakkınızda hayırlı tüm dualarınızı hayırlısıyla kabul etsin tez zamandaaa. Aminnn 🍀

Hayırlı bayramlar su mübarek gün hürmetine Rabb'im sizi de sıkıntılarınız dan kurtarsın feraha çıkarsın in
Hayırlı bayramlar su mübarek gün hürmetine Rabb'im sizi de sıkıntılarınız dan kurtarsın feraha çıkarsın inşallah

Okudugum fatihanin yuzu suyu hurmetine Rabbim duanizi kabul etsin insallah.

Ben Rabbimden icimdeki sikintiyi almasini, hayatimdaki sorunlari gidermesini ve bana hayalimdeki gibi bir evlilik nasip etmesini istiyorum. Tum sevdiklerim icin de saglik diliyorum.

Okudugum fatihanin yuzu suyu hurmetine Rabbim duanizi kabul etsin insallah.

Ben Rabbimden icimdeki sikintiyi almasini, hayatimdaki sorunlari gidermesini ve bana hayalimdeki gibi bir evlilik nasip etmesini istiyorum. Tum sevdiklerim icin de saglik diliyorum.
Sizin için 3 Fatiha 3 ihlas okudum Rabbim sıkıntılarınızı gidersin karşınıza hayirli bir eş çıkarsın inşaallah🌹

Bende Rabbimden benim için hayırlı ve güzel olan ne varsa nasip etmesini ve işimde başarılı olmayı Ailemle sağlıklı sıhhatli huzurlu bir şekilde yasamayi diliyorum

Sizin için 3 Fatiha 3 ihlas okudum Rabbim sıkıntılarınızı gidersin karşınıza hayirli bir eş çıkarsın inşaallah🌹

Bende Rabbimden benim için hayırlı ve güzel olan ne varsa nasip etmesini ve işimde başarılı olmayı Ailemle sağlıklı sıhhatli huzurlu bir şekilde yasamayi diliyorum
Duanızın kabulu ıcın 3 fatıha 3 İhlas okudum, rabbımız kabul etsin❤️Rabbım benım de beklediğim hayırlı saglık haberini bana en kısa ve hayırlı zamanda ulastırsın amın🤲🤲🤲

X