Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Bende sizin için okudum Rabbim gönlunuzdeki her güzel şeyi size nasıp etsin inşallah dualarımız kabul olsun hayırlı evlat nasıp etsin Rabbim
Bir üsttekinin yazıyor ben bir üsttekine okurken ayni anda yazdim senle. Sana da okudum şimdi
İkiniz icinde okudum kızlar Rabbim en kısa zamanda gönlünüzdekini nasip etsin dualarınızı kabul etsin inşallah

İkiniz icinde okudum kızlar Rabbim en kısa zamanda gönlünüzdekini nasip etsin dualarınızı kabul etsin inşallah
Senin için okudum canım Allah gönlünün muradını versin. Benim için okuyan arkadaşım erken doğum riskim var bebeklerime vakti zamanında sağ Salim kavuşmam için dua eder misin

Senin için okudum canım Allah gönlünün muradını versin. Benim için okuyan arkadaşım erken doğum riskim var bebeklerime vakti zamanında sağ Salim kavuşmam için dua eder misin

Rabbim hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin inşallah sizin için okudum..

Yarın annem ameliyat olucak hayırlısıyla girip çıkmayı rabbim nasip etsin inşallah şifası niyetiyle okursanız çok sevinirim

Sizin işin okudum bende rabbim annenize şifa versin inşallah. Sağlıkla evine dönsün
Okudum sizin için. Allah gönlünüze göre nasip etsin inşallah
Sizin için okudum rabbim kabul etsin inşallah

Sizin işin okudum bende rabbim annenize şifa versin inşallah. Sağlıkla evine dönsün

Sizin için okudum rabbim kabul etsin inşallah
Canım senin İcin okudum Rabbim bebeklerini vaktinde Saglıkla kucagina almayı nasip etsin yardımcın olsun inşallah

Benim okuyacak arkadasım İsmim Büşra duam ise hayırlı saglıklı bir erkek evlat sahibi olmak. Allah razı olsun Rabbim seninde dualarını kabul etsin inşallah

Canım bende senin için okudum rabbim salihlerden erkek evlat nasip etsin inşallah hayırlısıyla

Sizin için okudum. Allah kabul etsin inşallah.
Senin icin okudum canım Rabbim en kısa zamanda hayırlı dilegini kabul etsin inşallah.

Benim için okuyacak olan arkadasım İsmim Büşra duam ise hayırlı saglıklı bir erkek evlat sahibi olmak şimdiden Allah razı olsun

Sizin icin okudum . Rabbim tez zamanda hayirli evlst nasip etsin insallah.
Bende bir evlat sahibi olmak.istiyorum. Allah razi olsun

Sizin için okudum. Allah kabul etsin.
Allah benim de gönlümdekileri hayırlısı ile nasip etsin, amin.
Senin icin okudum canım Rabbim gönlündekileri hayırlısıyla nasip etsin inşallah en kısa zamanda.

Benim için okuyacak olan arkadasım İsmim Büşra hayırlı saglıklı bir erkek evlat niyetine dua istiyorum

Allah sağlıklı sıhhatli hayırlı erkek evlat nasip etsin. okudum. Allahım kabul etsin bana da gönlümdekini hayırlısıyla sağlıkla sıhhatle versin inşallah.

Allah sağlıklı sıhhatli hayırlı erkek evlat nasip etsin. okudum. Allahım kabul etsin bana da gönlümdekini hayırlısıyla sağlıkla sıhhatle versin inşallah.
Senin için okudum gönlündekini en kısa zamanda nasip etsin inşallah Rabbim.

Benim için okuyacak olan arkadasım İsmim Büşra duam hayırlı sağlıklı bir erkek evlat sahibi olmak

Senin için okudum gönlündekini en kısa zamanda nasip etsin inşallah Rabbim.

Benim için okuyacak olan arkadasım İsmim Büşra duam hayırlı sağlıklı bir erkek evlat sahibi olmak
Senin için okudum rabbim gönlündekini hayırlısıyla nasip etsin inşallah

Senin için okudum.Allah kabul etsin.Benim duam: Rabbim tez zamanda sağlikla hayırla evladımı nasip etsin insallh.
Senin icin okudum canım Rabbim en kısa zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah.

İsmim Büşra saglıklı hayırlı bir erkek evlat sahibi olmam için okursanız sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…