Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

K Khvekokusu20 senin için okudum büşra arkadaşım Rabbim hayırlısıyla evladını kucağına almayı nasip etsin inşallah

Benim için okuyacak arkadaşım ; iç huzuruna erişmem için , korktuklarımdan emin olmam için , çözülmeyen işlerimin çözülmesi sağlık ve sıhhat için okur isen çok sevinirim 😊💐

K Khvekokusu20 senin için okudum büşra arkadaşım Rabbim hayırlısıyla evladını kucağına almayı nasip etsin inşallah

Benim için okuyacak arkadaşım ; iç huzuruna erişmem için , korktuklarımdan emin olmam için , çözülmeyen işlerimin çözülmesi sağlık ve sıhhat için okur isen çok sevinirim 😊💐
Senin icin okudum canım Rabbim dualarını kabul etsin inşallah ♥️

Benim için okuyacak olan arkadasım İsmim Büşra duam ise karnımdaki bebegimin saglıklı hayırlı bir erkek evlat olması 💕

Senin icin okudum canım Rabbim dualarını kabul etsin inşallah ♥

Benim için okuyacak olan arkadasım İsmim Büşra duam ise karnımdaki bebegimin saglıklı hayırlı bir erkek evlat olması 💕

Amin kardeşim okudum allah kabul etsin inşallah sağlıkla kucagına al
Benim için okuyacak arkadaşım eşimle aramızdaki sorunların çözülmesi niyetiyle okursan sevinirim

Amin kardeşim okudum allah kabul etsin inşallah sağlıkla kucagına al
Benim için okuyacak arkadaşım eşimle aramızdaki sorunların çözülmesi niyetiyle okursan sevinirim
okudum İnşallah evliliğinizdeki sorunlar biter feraha erersiniz
Benim için okuyacak arkadaşım hayırlı bir yuva kurmam içn dua edebilir mi?

okudum İnşallah evliliğinizdeki sorunlar biter feraha erersiniz
Benim için okuyacak arkadaşım hayırlı bir yuva kurmam içn dua edebilir mi?
Senin için okudum canım inşallah hayırlı bir yuva kurarsın

Benim için okuyacak olan arkadasım İsmim Büşra duam ise 2 aylık hamileyim bir kızım var bu bebegimin de hayırlı saglıklı bir erkek evlat olması için dua edersen sevinirim ♥️

Senin için okudum canım inşallah hayırlı bir yuva kurarsın

Benim için okuyacak olan arkadasım İsmim Büşra duam ise 2 aylık hamileyim bir kızım var bu bebegimin de hayırlı saglıklı bir erkek evlat olması için dua edersen sevinirim ♥
Sizin için okudum, inşallah bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız. İnşallah gönlünüzden geçtiği gibi olur.

Benim için okuyan da sağlığım için okuyabilir mi? Teşekkür ederim.

Sizin için okudum, inşallah bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız. İnşallah gönlünüzden geçtiği gibi olur.

Benim için okuyan da sağlığım için okuyabilir mi? Teşekkür ederim.
Okudum Rabbim kabul etsin şifa olsun inşallah

Benim için okuyacak arkadaşım işyerihuzurum,işyeri arkadaşlarımla güzel geçinmem için okuyabilir mi?

Bende okudum.Allah mutlu huzurlu bir iş ortamı ve hayırlı arkadaşlar nasip etsin inşallah. Benim için okuyacak olan kişi gönlümde çok sevdiğim biri var onunla bir gelecek kurmak istiyorum. Çok teşekkür ediyorum .Allah dualarımıZı kabul etsin.
Okudum Rabbim kabul etsin şifa olsun inşallah

Benim için okuyacak arkadaşım işyerihuzurum,işyeri arkadaşlarımla güzel geçinmem için okuyabilir mi?
[QUOTE="pelinayy82, post: 595

Bende okudum.Allah mutlu huzurlu bir iş ortamı ve hayırlı arkadaşlar nasip etsin inşallah. Benim için okuyacak olan kişi gönlümde çok sevdiğim biri var onunla bir gelecek kurmak istiyorum. Çok teşekkür ediyorum .Allah dualarımıZı kabul etsin.[QUOTE="pelinayy82, post: 595

Aminnn arkadaşım senin için dua mi ettim.fatiha mi okudum. Umarım sevdiğinle çok güzel bir geleceğin olur. Rabbim gonlundekini hayırlı kılsın inşallah.. beraber yaşlanin emi :KK200:

Benim için okuyan arkadaşım ismim Merve. Biz bu sene ilk defa tokiye yazildik. Ve sanırım ev almak için tek şansımız. İnşallah hayırlısıyla çıksın ve kolay bir şekilde odeyelim inşallah niyetimiz budur. Rabbim hepimizin dualarını hayırlısıyla nasip etsin inşallah

Aminnn arkadaşım senin için dua mi ettim.fatiha mi okudum. Umarım sevdiğinle çok güzel bir geleceğin olur. Rabbim gonlundekini hayırlı kılsın inşallah.. beraber yaşlanin emi :KK200:

Benim için okuyan arkadaşım ismim Merve. Biz bu sene ilk defa tokiye yazildik. Ve sanırım ev almak için tek şansımız. İnşallah hayırlısıyla çıksın ve kolay bir şekilde odeyelim inşallah niyetimiz budur. Rabbim hepimizin dualarını hayırlısıyla nasip etsin inşallah
Sizin için okudum. İnşallah en kısa zamanda kendinize ait, içinde huzurla mutlulukla yaşayacağınız bir eviniz olur, ve inşallah çok kolay bir şekilde ödersiniz.

Benim için okuyacak olan arkadaş da sağlığım için dua edebilir mi?
Bu mübarek gecede hepimizin duaları kabul olsun.

Benim için okuyacak olan arkadaş da sağlığım için dua edebilir mi?
Bu mübarek gecede hepimizin duaları kabul olsun.

[/QUOTE]

Sizin için okudum Rabbim bu gecenin hürmetine ne derdiniz varsa çözsün sağlıklı bir yaşamınız olsun dermansız hastalığınız olmasın İnşaAllah.

Benim için okuyacak arkadaş hayırlı sağlıklı Salih bir erkek evlat istiyorum bu niyetle okursanız sevinirim.💙

Okudum , Allahım nasip eder isteğinizi inşallah...

Allahımdan huzur ve sağlıkla dolu bir yuva kurmayı nasip etsin istiyorum🙏 Duanıza talibim

TrueFalse TrueFalse sizin için okudum. Dualarınız kabul olur inşallah.
Purring kardeşim okudum senin için. Rabbim her ne sıkıntın varsa tez vakitte gidersin. Dile getirdiğin getiremediğin her halis niyetini de Rannim ömrüne hayırlısıyla nasip etsin. (Benim için okuyacak kardeşim borçlarımı ödeyebilmem için ismimi anarak özellikle dua eder misin.. 70 bin liraya yakın kredi borçlarım var . Şimdiden Allah razı olsun.

Purring kardeşim okudum senin için. Rabbim her ne sıkıntın varsa tez vakitte gidersin. Dile getirdiğin getiremediğin her halis niyetini de Rannim ömrüne hayırlısıyla nasip etsin. (Benim için okuyacak kardeşim borçlarımı ödeyebilmem için ismimi anarak özellikle dua eder misin.. 70 bin liraya yakın kredi borçlarım var . Şimdiden Allah razı olsun.

Canım 3 fatiha okudum Rabbim ödeme kolaylığı versin

Benim için okuyacak arkadaşım hayırlı sağlıklı evlat sahibi olmam için okur musun lütfen

X