Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Sizin için okudum. Allah hayırlısıyla gönlünüze göre versin inşallah.
Senin için okudum canım Rabbim hayırlı dilegini kabul etsin inşallah

Benim için okuyacak olan arkadasım İsmim Büşra duam ise bebegimin saglıklı hayırlı bir erkek evlat olması ve Saglıkla kucagıma almak şimdiden Allah razı olsun ♥️

Senin için okudum canım Rabbim hayırlı dilegini kabul etsin inşallah

Benim için okuyacak olan arkadasım İsmim Büşra duam ise bebegimin saglıklı hayırlı bir erkek evlat olması ve Saglıkla kucagıma almak şimdiden Allah razı olsun ♥
Sizin için okudum

Allah kabul etsin canım okudum
Benim duam ablama ettiğim dularimin tez zamanda hayirlisiyla kabul olmasi
Sizin için okudum rabbim gönlünüzdekini hayırlısıyla nasip etsin ablanızın hakkında hayırlısını versin inşallah

Size okudum hayirli sağlıklı bir doğumum olsun ve sınavımıza kazanayim
Sizin için okudum Rabbim yavrunuzu sağlıkla kucağınıza almayı sınavlarınızda başarılı olmayı nasip etsin inşallah

Yeni bir işe başlıyorum işimin benim için hayırlı olmasını ve nişanlanmayı düşündüğüm sevgilimle birbirimize hayırlı eş olmamız için dus istiyorumm

Sizin için okudum Rabbim yavrunuzu sağlıkla kucağınıza almayı sınavlarınızda başarılı olmayı nasip etsin inşallah

Yeni bir işe başlıyorum işimin benim için hayırlı olmasını ve nişanlanmayı düşündüğüm sevgilimle birbirimize hayırlı eş olmamız için dus istiyorumm
Sizin için okudum işiniz hayırlı olsun, rabbim birbirinize hayırlı eş olmayı nasip etsin inşallah

Sizin için okudum işiniz hayırlı olsun, rabbim birbirinize hayırlı eş olmayı nasip etsin inşallah
Senin icin okudum canım Rabbim hayırlı dilegini kabul etsin yavrularını Saglıkla kucagina almayı nasip etsin inşallah

Benim için okuyacak olan arkadasım İsmim Büşra duam ise bebegimin hayırlı saglıklı bir erkek evlat olması ♥️

X