Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Senin için okudum rabbim kabul etsin
Senin icin okudum canım Rabbim en kısa zamanda hayırlı dilegini kabul etsin inşallah.

Benim için okuyacak olan arkadasım İsmim Büşra niyetim saglıklı hayırlı bir erkek evlat sahibi olmak şimdiden Allah razı olsun. Rabbim cuma gününün hürmetine dualarımızı kabul etsin inşallah.

Amin canım allah razi olsun 7 fatiha 1 ayetel kürsü okudum canim rabbim sana en hayirli sekilde evladini kucagina almayi nasip etsin

Amin canım allah razi olsun 7 fatiha 1 ayetel kürsü okudum canim rabbim sana en hayirli sekilde evladini kucagina almayi nasip etsin
Canım Allah razı olsun bende senin için okudum tekrar Rabbim en kısa zamanda hayırlı dilegini kabul etsin inşallah

Benim için okuyacak olan arkadasım İsmim Büşra duam ise öncelikle hayırlı ve sağlıklı olması dileğiyle Salih bir erkek evlat sahibi olmak şimdiden Allah razı olsun

Senin için okudum canim Rabbim niyetine en güzel şekilde cevap versin..
Benim adımda Neşe tez vakitte eşimin bir işe girmesi duamdir

Okudum Allah kabul etsin.dualarin kabul olsun.

Canım sırayla ilerliyoruz sırada ben vardım
Bende sizin için okudum Rabbim gönlunuzdeki her güzel şeyi size nasıp etsin inşallah dualarımız kabul olsun hayırlı evlat nasıp etsin Rabbim
Bende bebiş istiyorum Allahım nasıp eder inşallah okuyandan Allah razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…