Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Senin icin okudum canım Rabbim duanı kabul etsin hayırlısıyla inşallah.
Benim İcin okuyacak arkadaşım ismim Büşra duam hayırlı sağlıklı Salih bir evlat sahibi olmak şimdiden Allah razı olsun
Sizin için okudum Allah tez zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

Sizin için okudum Allah tez zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah
Senin için okudum canım..Rabbim dualarını kabul etsin inşallh.
Benim için okuyacak arkadaşım adım PINAR duam sağlıklı hayırlı evlat sahibi olmak.

Senin için okudum canım..Rabbim dualarını kabul etsin inşallh.
Benim için okuyacak arkadaşım adım PINAR duam sağlıklı hayırlı evlat sahibi olmak.
Ben de senin için okudum rabbim tez zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin

Ben de senin için okudum rabbim tez zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin
Senin icin okudum canım Rabbim ne muradın varsa versin inşallah

Benim için okuyacak olan arkadasım İsmim Büşra duam ise öncelikle hayırlı ve sağlıklı olması dileğiyle Salih bir erkek evlat sahibi olmak şimdiden Allah razı olsun

Bende senin için okudum rabbim gönlündekini hayırlısıyla nasip etsin inşallah

Bende senin için okudum rabbim gönlündekini hayırlısıyla nasip etsin inşallah
Senin icin okudum canım Rabbim en kısa zamanda ne duan varsa kabul etsin inşallah.

Benim için okuyacak olan arkadasım İsmim Büşra duam ise öncelikle hayırlı ve sağlıklı olması dileğiyle Salih bir erkek evlat sahibi olmak şimdiden Allah razı olsun

Bende senin için okudum Canım Allah kabul etsin gönlündekini hayırlısıyla nasip etsin

Bende sizin için okudum. Allah kabul etsin, gonlunuzdekini hayırlısıyla nasip etsin☺
Senin icin okudum canım Rabbim en kısa zamanda gönlünün muradını versin hayırlısı ile inşallah.

Benim için okuyacak olan arkadasım İsmim Büşra duam ise öncelikle hayırlı ve sağlıklı olması dileğiyle Salih bir erkek evlat sahibi olmak şimdiden Allah razı olsun bu mübarek günün hürmetine dualarımız kabul olsun inşallah

Sizin için okudum. Allah gönlünüzdekini versin inşallah

Bende üstteki arkadaşın dileğini bilmiyorum ama onun niyetine okudum
Benim için okuyacak olan arkadaşım ismim özlem hayırlı bir evlilik niyetiyle okunmasını istiyorum :)

Bende üstteki arkadaşın dileğini bilmiyorum ama onun niyetine okudum
Benim için okuyacak olan arkadaşım ismim özlem hayırlı bir evlilik niyetiyle okunmasını istiyorum :)
Sizin icin okudum .Ismen dua ettim .
Benim icin okuyacak arkadas selamete kavusmam icin okursa sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…