Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

esest Sizin için okudum, hakkınızda hayırlıysa aileniz razı olsun mutlu bi yuva kurun sevdiğinizle inşaallah..
İş başvurumun olumlu sonuçlanması için dua eder misiniz bana da

esest Sizin için okudum, hakkınızda hayırlıysa aileniz razı olsun mutlu bi yuva kurun sevdiğinizle inşaallah..
İş başvurumun olumlu sonuçlanması için dua eder misiniz bana da
Sagol canım Allah razı olsun bende senin icin dua ettim rabbim kabul etsin hakkinda hayırlı ederek olumlu sonuclandirsin insallah

Üsteki arkadaşım senin için dua ettim.

Alttaki arkadaşım sıkıntı ve üzüntülerden kurtulmam için bana dua eder misin?

Okudum rabbim ne muradin varsa nasip etsin ınş.

Ben hayırlı salih bir evlat istiyorum rabbimden.Amin

Sizin için okudum. İnşallah sağlıkla bebeğinizi kucağınıza alırsınız.

Sınavlarımı başarıyla geçebileyim. Amin.

Okudum rabbim ne muradin varsa nasip etsin ınş.

Ben hayırlı salih bir evlat istiyorum rabbimden.Amin

Okudum insaAllah Rabbim salih ve ihlasli ,imanli bir evlat nasip etsin tum uzuvlari yerinde olan..

Benimde duam Rabbim tez vakitte aratmadan saglikli,imanli,ihlasli,uzuvlari yerinde olan hayirli evlat nasip etsin (amin)

Sizin için okudum. İnşallah sağlıkla bebeğinizi kucağınıza alırsınız.

Sınavlarımı başarıyla geçebileyim. Amin.
Bende sizin için okudum.abdestliyim su an.
Rabbim zihin açıklığı versin ınş sinavlarinizi başarıyla geçersiniz rabbimin izniyle

Okudum insaAllah Rabbim salih ve ihlasli ,imanli bir evlat nasip etsin tum uzuvlari yerinde olan..

Benimde duam Rabbim tez vakitte aratmadan saglikli,imanli,ihlasli,uzuvlari yerinde olan hayirli evlat nasip etsin (amin)
Sizin için okudum.Amin aminnn rabbim tez vakitte sağlıkla hayırla gonlunuze göre nasip etsin ınş.rabbim eksikliğini göstermesin.amin

Sizin için okudum. Allah istediğiniz gibi bir evlat nasip etsin. En kısa zamanda inşallah. Ben de sıkıntılarımdan kurtulmak istiyorum. Güç, kuvvet diliyorum.

Canetti
Insallah en kisa zamanda dertlerinizden kurtulur, kuvvetli guclu saglikli olursunuz.
Sizin icin Ayetel Kursi , Fatiha ve Insirah okudum.

Rabbim, benim icin hayirli bir is nasip eylesin, bana sakinlik ve huzur nasip etsin.

Canetti
Insallah en kisa zamanda dertlerinizden kurtulur, kuvvetli guclu saglikli olursunuz.
Sizin icin Ayetel Kursi , Fatiha ve Insirah okudum.

Rabbim, benim icin hayirli bir is nasip eylesin, bana sakinlik ve huzur nasip etsin.

Senin için okudum. İnşallah en kısa zamanda dilediğin gibi hayırlı bir işe girersin. Allah huzurlu günler nasip etsin. Amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…