Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

Canetti Sizin icin dua etdim rabbim tüm dilediklerinizi versin! Allahim bütün evlat sahibi olmak isteyenlere hayirli saglikli evlatlar versin, is isteyenlere hayirli isler versin tüm dertli kullarina yardim etsin!
Aslinda bende aciz kul olarak o kadar cok isteklerim oldugunu cok dileklerim beklentilerim oldugunu biliyorum rabbim tüm dualarimizi kabul etsin. Amin

Sizin için okudum Rabbim tez vakitte gönlünüzün muradını versin inşallah
Bende sizin için okudum.Rabbim kabul eylesin

Sizler için dua ettim. Allah tüm hayırlı Dilek'lerinizi kabul etsin.

Bu duaya katılan herkesin hayırlı dileği için okudum. Amin

Cok güzel dualar etmissiniz.ALLAH kabul etsin. AMIN
Bende bir üstteki ark için okudum allah dualarımızı kabul etsin inşallah amin
Bende sizin için okudum.Rabbim kabul eylesin

Ben sizin konunuzu okudum. ALLAH kendiniz icin gönlünüzden ne geciyorsa size tez zamanda HAYIRLISIYLA nasip etsin INSHAALLAH

Bu arada nacizane fikrimi bildirmek istiyorum. Eger esinizi seviyorsaniz ve size iyi davraniyorsa birbirinize sans verin.Yuva kurmussunuz, bir ömür boyu sürmesi icin mücadele edin.

Sizin için okudum Rabbim tez vakitte gönlünüzün muradını versin inşallah
sizin için okudum Rabbim dualarinizi gönlünüze göre kabul etsin inşallah

Arkadaslar sizin icin 7 Fatiha, 7 Ihlas, 7 Hz. Yunus duasi okudum. ALLAH gönlünüze göre versin INSHAALLAH

Amin inşallah Allah razı olsun Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin inşallah sizin de gönlünüzün muradını versin

Allah sizin de hayırlı dualarınızı kabul etsin. Amin.

Okudum Allah kabul etsin
kızlar hamile kalmak isteyenler varsa veya olanlar listeye katılmak ister misniz Meryem suresi ile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…